по-голямо бебе, моля споделете!

  • 1 347
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 294
не се притеснявай ,много грешат ехографите, и ние бяхме уж напред с 1-2 седмици,а накрая прогнозата беше за 3,300, а се роди 3,770.
Раждането беше леко и се роди хубаво и оформено момченце!
споко ,не се шашкай  Laughing

# 16
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
По-голямо бебе се гледа по-лесно. Ако имаш малко мишленце, ще се страхуваш да го пипнеш. За ехографа - и на мен, и на сестра ми казаха, че бебетата ще са около 3800гр - така и стана.

# 17
  • Мнения: 689
По-голямо бебе се гледа по-лесно. Ако имаш малко мишленце, ще се страхуваш да го пипнеш. За ехографа - и на мен, и на сестра ми казаха, че бебетата ще са около 3800гр - така и стана.
Peace Подкрепям. В деня на раждането ми казаха около 4 кг - родих 4.100 кг.
Не се шашкай толкова. Леко раждане  Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 4 294
И при мен беше така с втората щерка, вървеше с 2 седмици по-голяма, роди се 3,930 кг. и 51 см.
Успех  Peace

# 19
  • Мнения: 58
Моя бебок също вървеше голям,и се наложи секцио защото,решиха че няма да излезе.
Роди се 4 кг. и беше доста едър.И сега си вървим по едри с един месец пред другите бебоци. Grinning
Няма страшно.УСПЕХ newsm10

# 20
  • Мнения: 6 461
Това не мисля ,че е проблем при положение ,че ехографите дават отклонения.
Пък и да е по голямо бебечето .По- лесно се гледа. Peace
Успех Hug

# 21
  • Мнения: 2 724
Синът ми се роди 3650 ,а дъщеря ми -4300 и 53см, аз съм  слаба и с тесен ханш ,но всичко мина и замина, сега щерката е 178см, жива и здрава. Спокойно, всичко ще бъде наред  newsm10

# 22
  • Мнения: 7 723
В деня, преди да родя малката ми дъщеричка, по размерите на бебето, ехографа даваше тегло 4,700кг  #Crazy
Е, тя се роди 4,300кг, но мисълта ми беше, че през през цялата бременност си вървеше едър плод  Wink
Каката също се роди 4,300кг, пък сега ела да я видиш каква е щека  Grinning

# 23
  • Мнения: 640
Don't worry-be happy!Иван го виждаха и с 1 месец по-голям.Роди се нормално 4,350кг и е страшно спокойно и лесно за гледане дете.Като че ли първите 2 месеца ги беше навършил в  Grinningкорема

# 24
  • Мнения: 1 069
Нямаш основание за притеснение. По- добре голямо бебе, отколкото малко.
Малкият ми син се роди 4,400кг и 56см, а аз не съм никак едра, ще се справиш и ти!
Успех!

# 25
  • Мнения: 1 555
Въобще не се притеснявай важното е ти и бебо да сте здрави и много щастливи !! Синът ми се роди 20 дена по-рано 4 кг, ако си се беше родил на термина определено удряше 5 кг !!!  Мен постоянно ми казваха лекарите, 4е е голямо бебе, няма значение голямо малко важното е да е здраво !!! Сега ще видим и второто колко ще е голямо  Heart Eyes
Леко раждане   bouquet

# 26
  • софия
  • Мнения: 636
Здравей, всичко което пишеш ми е до болка познато. Моята бебка още от самото начало вървеше с 1 седмица по-голяма, постепенно с напредване на бременността напредваше и преднината, с която бебка растеше. Като бях в 27 седмица, тя отговаряше на 31 - с преднина почти месец. През цялата бременност ми правиха разни изследвания, докато със сигурност се уверят че е едно детенце. Родих планово секцио 12 дни преди термин, защото положението стана нетърпимо - последните месеци не можех място да си намеря - аз съм 166см 54кг, и дъщеря ми беше се насочила да се ражда още в осмия месец ама слава Боги изчака да постъпя в болницата и в нощта срещу плановото секцио тръгна - добре че доктора си беше с мен, че иначе не знам. Роди се 4 кг. 52см. Планираха да се роди 5 кг до края ако беше стояла, иначе видеозона я изкарваше по-малка, отколкото всъщност се роди. Точните килограми позна само лекаря, при който си ходех и при когото родих от Шейново. Доктора каза, че всяко следващо бебе е по-голямо, ще визим второто какво ще е  CrazyРадвай се, че е по-голямо, по-лесно се гледа и са по-устойчиви първите дни. Сега вече е 7 кг.Желая успешно раждане и леко! не се тревожи!

# 27
  • Мнения: 5 391
На мен ми казаха, че ще родя голямо бебе, над 4 кг.

Е, родих 3900гр един ден преди термин, не чак такъв гигант, за какъвто ме бяха подготвили психически.

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
При мен пък беше обратното- бебето вървеше по- малко, докторът все се тревожеше, че няма да има 3 кг. А тя се роди 3800  ooooh! Така че- споко  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт