С камера и телефон на маса, или кулинарна фотография от света и у нас - 1

  • 57 045
  • 671
  •   1
Отговори
# 660
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 4 333
Агент, Бургундия е много вкусна ! А и твоята дегустация води до преглъщане пред монитора Heart Eyes

# 661
  • Мнения: 16 637
^^^ Факт, Роца, много вкусна беше и пак ще се върна един ден там да ям (реално ние минахме транзит през Бургундия преди няколко години, а показаната храна е от едно гастро хотелче в средата на нищото - региона на Шабли, ако не се лъжа)

Добавям десерти от Реймс - също рядко приятно място и още по-приятен винарски регион! Wink ММ изпадаше в  серия от оргазми  всеки път като му сервираха еспресото като на първата снимка Grinning Вторият десерт е мой, аз съм фен на целувки, сладолед и Павлови!




Последна редакция: чт, 28 май 2026, 16:42 от Agent Provocateur

# 662
  • Мнения: 605

Museo del Jamon
Простичко и много вкусно.

# 663
  • Мнения: 1 594
Ох, много любим ми е този музей. Yum

# 664
  • Бургас
  • Мнения: 779
Хапване из Сардиния.
Храната беше много вкусна. Както и виното Laughing









# 665
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 4 333
Корейско-западен фюжън брънч, ресторант Keopi, Париж:






# 666
  • Мнения: 605

[img]//cdn.bg-mamma.com/P6Hz/olHST.jpg[/img
Най-вкусния качамак който съм опитвала, в Сърница .

# 667
  • Мнения: 13 601
Тибетско къри и момо в европейска вариация. ☺
Ресторант в градче близо до швейцарско- френската граница.



# 668
  • Мнения: 605

Гьозлеме от нейде из Родопите

# 669
  • В заешката дупка
  • Мнения: 5 802
Ох, дояде ми се качамак. Много обичам, но не съм яла от години. Баща ми правеше страхотен - солен със сирене и червен пипер, и сладък с рачел (и сирене).

# 670
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 744
От традиционен английски пъб



пай с готвен на бавен огън стек



фиш&чипс с гарнитура от грах



брауни със сладолед от юзу



стики тофифи пудинг със сладолед от джинджифил - един от най-вкусните десерти, които съм яла



крамбъл от рабарбър с пудинг

# 671
  • Мнения: 1 594
Cafe Imperial в Прага. В списъка на Мишлен е и много си заслужава посещение. Интериор в стил art deco, красота е вътре.






Още едно много уникално кафене в Прага. Единствено е в света (доколкото знам) със запазен оригинален интериор в стил кубизъм. Цялата сграда е еталон за този стил, и дори тортичките са в синхрон със стила 🙂






Общи условия

Активация на акаунт