Изместване на цикъл

  • 10 166
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 849
 smile3506и аз бях чувала за вит .Ц ,но ме разубедихте .Ще я мисля .Дано се забави без моя намеса поне ден-два .

# 16
  • Мнения: 1 400
И аз съм си го забавяла един два пъри заради море. Гинеколожката ми изписа Оргаметрил за тази цел.  В упътването пише как точно се употребява, помня само , че беше по две на ден , нямаш ограничения за консумацията на алкохоли (е, не да се напукваш ), пиеш до когато искаш да нямаш и това общо взето.

# 17
  • Мнения: 59
Това, че може да се пият постянно таблетки и да не ти идва го зная от лекар специалист. Но е добре, поне на три месеца да получаваш цикъл. И ако се пие Ясмин не е вредно. това, че с цикъла се изхвърля мръсотия, е абсолютна заблуда.  Потвърждават го и гинеколозите.  В момента на пазара е актуална спиралата Мирена, при която с течение на времето изчезва цикъла. Само отбелязва. и не е никак вредно. Дори е полезно за тези, които са  с кръ фоизливи ежемесечно.г
Глупости са това. не знам какви са тези специалисти честно. липсата на цилъл при жената е показател ,че тя не може да продължи рода си, че тялото и не функционира ноормално, че има хормонални проблеми (не говоря за жени 50+ когато цикъла изчезва сам). Не е ноормално да твърдиш подобни неща.Но ъфенс

# 18
  • Мнения: 1 400
Това, че може да се пият постянно таблетки и да не ти идва го зная от лекар специалист. Но е добре, поне на три месеца да получаваш цикъл. И ако се пие Ясмин не е вредно. това, че с цикъла се изхвърля мръсотия, е абсолютна заблуда.  Потвърждават го и гинеколозите.  В момента на пазара е актуална спиралата Мирена, при която с течение на времето изчезва цикъла. Само отбелязва. и не е никак вредно. Дори е полезно за тези, които са  с кръ фоизливи ежемесечно.г
Това не го бях видяла... Що за чудо?!? Не вярвам това да са думи на специалист.... И какъв точно специалист?!?
Леле, паднАх.... ooooh! #Crazy ooooh!

# 19
  • Мнения: 4 053
Аз се сещам само за противозачатъчни.

и аз май  newsm78

# 20
  • Мнения: X
Аз съм си го измествала с витамин C, спомням си само че пиех по 1 блистер на ден. Ако искаш да го изместиш само с 1 или 2 дни, мисля че няма да си навредиш, още повече витамин C не се натрупва в организма, а се изпишква.
Изпишква се вит. С от плодове и зеленчуци - натуралният един вид. Другият е с кристална структура, от него се усвояват едва 10% от погълнатата доза, а остатъкът се натрупва в бъбреците и образува камъни - имам такива проблеми

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това, че може да се пият постянно таблетки и да не ти идва го зная от лекар специалист. Но е добре, поне на три месеца да получаваш цикъл. И ако се пие Ясмин не е вредно. това, че с цикъла се изхвърля мръсотия, е абсолютна заблуда.  Потвърждават го и гинеколозите.  В момента на пазара е актуална спиралата Мирена, при която с течение на времето изчезва цикъла. Само отбелязва. и не е никак вредно. Дори е полезно за тези, които са  с кръ фоизливи ежемесечно.г
#Crazy ooooh!
Цикъла за да го има, значи ни е необходим, в природата няма нищо случайно.
Аз такова потвърждение от гинеколозите не съм чувала, дори напротив- убедена съм, че не е заблуда.
За тези с кръвоизливите е полезно да разберат от къде идва проблема, а не да го замаскирват и да си въобразяват, че са го разрешили.

# 22
  • Мнения: 131
Може би не съм се изразила правилно.Пиеш таблетките, дотогава докато решиш да имаш цикъл. Вие май ме разбрахте, че все едно пиеш постоянно таблетки и цял живот нямаш цикъл.
Пред мен е брошурата, в която пише:
"
Може да отложите менструацията като започнете веднага новата опаковка без почивка. Може да продължите приема докато приключите опаковката."

Това, че някои го пият по няколко месеца без почивка, беше посочено като факт, но не означава, че е правилно. Само доказвало, колко били пречистени съвременните противозачатъчнии че ако се приемат правилно, не се нарушавало хормоналното равновесие.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 779
Не си бутай цикъла!!! Предполагам, че имаш причина да искаш да го преместиш, но от личен и много горчив опит ти казвам, че колкото и да е важна причината не си заслужава. Естествено, че си разбутваш хормоните и това МЕКО казано ти се отразява. Аз съм си отлагала (не премествала) цикъла два пъти и на втория път имах чувството, че съм на дрога - трепереха ми ръцете, цялото тяло, омазни ми се всичко , тяло, коса, ръцете ми се изпотиха, помня даже, че някакъв филм гледах тогава и по едно време на по-емоционална сцена щях да превъртя от нерви.Не само, че крещях отвътре, целият ми организъм крещеше. Докато се изкарам от това положение ми трябваше известно време и никога ама никога вече не бих си направила подобен експеримент с противозачатъчните. Помисли за себе си, това е.. или поне слушай тези с горчив опит. Може на някои да не им се отразява, но всяка една подобна манипулация ти променя нещо в организма дори и да не го виждаш като явен ефект.

Общи условия

Активация на акаунт