Бързи пържени филии от франзела

  • 9 216
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 527
мерси за идеята... Wink

# 31
Традиционната , ни  закуска  в неделя е - пържени филии.
   Тази ,неделя ще го изненадам с тези филиики .Благодаря  bouquet

# 32
  • Мнения: 14 494
ей сега ги направих и чакам любимия да стане и да ги омаха. мисля че станаха страхотни. благодаря за рецептата  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 341
наистина много интересна рецепта

# 34
  • Мнения: 2 028
Може да се случи ако прекалим с кашкавала, но в повечето случаи яйцето запечатва филииките отстрани. Успех  Grinning.

благодаря за чудесната идейка за закуска   bouquet

искам само да питам, само в яйце ли ги овалваш преди пържене?

# 35
  • София
  • Мнения: 462
А някой може ли да ми обясни, как става това нарязване - на тънко и после на дебело,и как се получява този джоб? От 20 минути го мисля...е, не го измислих.. Embarassed

# 36
  • плевен
  • Мнения: 1 249
А някой може ли да ми обясни, как става това нарязване - на тънко и после на дебело,и как се получява този джоб? От 20 минути го мисля...е, не го измислих.. EmbarassedИ аз като теб не мога да го измисля това с рязането на франзелата.

# 37
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Страхотна идея,изглеждат страхотно, благодаря ти  bouquet
Ще се пробва следвашия уикенд  chef

# 38
  • Мнения: 3 537
Много интересна и вкусна идея за закуска, не ми е хрумвало изобщо такова нещо, а може да се направи и със саламче вътре, ще пробвам,     bouquet
Непременно ще я спретна на моите мъже   Grinning

# 39
  • Мнения: 138
Ray, да филииките овалвам само в яйца. Понякога слагам една-две супени лъжици прясно мляко или ако нямам вода към яйцата.
Марипоса, сигурно неясно съм обяснила - започваш да режеш франзелата или хляба на много тънка филия, но не отрязваш докрай. После със същата дебелина отрязваш вече филията докрай. Така се получава цепнатина да го наречем, а не джоб между двете тънки филии. И между тях вече може да се сложи всякакъв пълнеж. Пържат се стандартно с яйца и готово.

# 40
Много интересен вариант. Вкъщи често правим, но не и по този начин, със сигурност скоро ще се пробват,но от сега съм сигурна, че ще ни станат любими.

# 41
  • Мнения: 11 607
Довечера ще ги пробвам тези пържени филии... Второто обяснение ми помогна много..... Благодаря!

# 42
  • София
  • Мнения: 462
magratea ,благодаря за разяснението, този път схванах  Grinning Ще ги направя филийките скоро,само си мисля сиренце да сложа,струва ми се, че твърде мазно ще стане с кашкавал.

# 43
  • Мнения: 477
Много добре изглеждат,много скоро ще го пробвам!  bouquet

# 44
  • Мнения: 86
Аз към яйцата прибавям и малко доматен сок и придобиват малко вкус на "пица". Дано да съм била полезна!

Общи условия

Активация на акаунт