Женски и мъжки у4илища - какво мислите?

  • 1 528
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
мисля, че е отживелица
не бих записала детето си, дори и да е най-елитното в страната

# 16
  • Мнения: 3 461
Малко ми е трудно да си помисля за един Итън като отживелица. Simple Smile Peace

# 17
Малко ми е трудно да си помисля за един Итън като отживелица. Simple Smile Peace

Особено ако Джон казва, че не е  Wink

# 18
  • Мнения: 3 461
Малко ми е трудно да си помисля за един Итън като отживелица. Simple Smile Peace

Особено ако Джон казва, че не е  Wink

Ааа,знаем го от преди Джон. Laughing А да се влезе там е mission impossible,така че не е в нашите сметки. Simple Smile

# 19
Малко ми е трудно да си помисля за един Итън като отживелица. Simple Smile Peace

Особено ако Джон казва, че не е  Wink

Ааа,знаем го от преди Джон. Laughing А да се влезе там е mission impossible,така че не е в нашите сметки. Simple Smile

не се засягай, но съм израстнала в България и ми по-различен мирогледа от този на един британец   Peace

# 20
  • Мнения: 3 461
Малко ми е трудно да си помисля за един Итън като отживелица. Simple Smile Peace

Особено ако Джон казва, че не е  Wink

Ааа,знаем го от преди Джон. Laughing А да се влезе там е mission impossible,така че не е в нашите сметки. Simple Smile


не се засягай, но съм израстнала в България и ми по-различен мирогледа от този на един британец   Peace

Не се засягам  Peace, и аз съм израстнала в България и всеки е в правото си да има различно виждане.А колкото до Джон ,не бих казала,че е най-големият им привърженик,особено на финансовата част  Wink. Според него всичко зависи от това как учиш,а не къде и колко плащат родителите ти за частни училища.

# 21
  • Мнения: 434
За мен фактът, че такива училища все още съществуват, подкрепя идеята, че църквата мисли в плана на сто- и хилядолетия. Горе-долу такава е и скоростта на промяната в мисленето й.
Доводът за предпазването от заблудите и греховете е двуличен и абсурден - как се подтиска сексуалност на 14-16 години, че и по-рано? И какви са последиците от това?
Една от основните задачи на училищата е да подкрепя децата в изграждането на що-годе стабилни модели на социално поведение. Ако един основен партньор в този модел липсва, не му предричам голям успех.

Наскоро говорехме с мъжа ми за порядките в католическия интернат, където той е учил една година. Макар че ставаше въпрос за осемдесетте години, сцените на разгонени падрета и бягства от спалните помещения в потайна доба в посока женския интернат все още са актуални.

# 22
  • Italia
  • Мнения: 4 492
4естно казано не съм 4увала за такива у4илиЩа тук,което разбира се не зна4и,4е няма.Аз ли4но не бих дала децата си в такъв вид у4ебно заведение,независимо колко е престижно. Thinking

# 23
  • Мнения: 1 381
При нас пък всички държавни училища са полово разделени. Децата тръгват на училище на 4 години и са само мимиченца или само момченца.Много странно ми е това, но.....
Има 2 частни училища и само те са смесени.

# 24
  • Italia
  • Мнения: 4 492
При нас пък всички държавни училища са полово разделени. Децата тръгват на училище на 4 години и са само мимиченца или само момченца.Много странно ми е това, но.....
Има 2 частни училища и само те са смесени.

Гале,извини ме за лЮбопитството Embarassed  Rolling Eyes къде е това при вас  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 381
В Ирландия. Всички държавни училища са католически и затова е така.

# 26
  • Italia
  • Мнения: 4 492
В Ирландия. Всички държавни училища са католически и затова е така.

Аааааа ясно. Wink

# 27
  • Мнения: 5 183
А у4илищата, за които говоря аз, не са нито католи4ески, нито 4астни, а най-обикновени държавни у4илища - разделени са мом4ета и моми4ета. Има такива, но не е масово явление. Ина4е 4астните и католи4еските тук са смесени.

# 28
  • Мнения: 6 167
разказът на MrsG ми хареса.  Peace
и като цяло, за да съществуват такива училища има причина.
отживелици, отживелици, но е факт , че такива училища дават добър 'продукт'
и едва ли той е чак толкова социално изроден...
дядо ми е завършил 2ра мъжка гимназия ( хаха) навремето, баба ми също е била в девическо училище.
качеството на образование във въпросната втора мъжка е легендарно.
за мен по-скоро има значение до колко е застъпена религията  и наистина ли им промиват главите с молитви и тн средновековни истории... такова нещо не бих рискувала за детето си.
тоест, наистина бих се замислила много, бих проучвала много , преди да отсека 'да' или 'не'.


# 29
  • Мнения: 907
отживелици, отживелици, но е факт , че такива училища дават добър 'продукт'

Дали дават добър продукт, защото делят на мъжки и женски? Едва ли това е причината.
Ако ще говорим за "дядово време", вземи Априловската мъжка и Ловешката немска - смесена. Къде е по-добрият продукт, не знам?

Общи условия

Активация на акаунт