Към МАРТ обърнали главите, броиме ние дните!

  • 9 709
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
ЧЕСТИТО НА МАМА ФЛОРА!!!!!!!! ДА Я РАДВА БЕБЕ ФИЛИП!

Ех, че хубави емоции!!!
Хем искам бебчо да остане още 1 седмица в на мама коремчето, хем пък като чета как се обебват всички..... искам и аз  Embarassed

А за отчета килограмите са ми +11.

# 76
  • Мнения: 1 004
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ФЛОРА!
Страхотно име е избрала!! Heart Eyes

Добро утро момичета! Бях на ЖК, имам си и аз най-накрая обменна карта  Grinning. Акушерката предсказваше на една бремнна , с термин 17 че пак ще се видят след 2 седмици и аз после като я попитах за мен ще се видим ли, тя каза че за второраждащите хич не е ясно, май когато ти е за втори път освен по-бързо става и по-рано от термина обикновено Thinking

Дейна, да не се надяваме много на това, че моята братовчедка първото роди 5 дни, второто 2 преди термин. моя приятелка първото 10 дни, 2то 2 дни преди термин. Така че...май не е много вярно това  Naughty
Аз първото 4 дни след термин, това сигурно 7   ooooh!
За по-бързото раждане също не искам да се надявам на това, защото все пак си е индивидуално  Sad

# 77
  • София
  • Мнения: 1 077
Манго, благодаря за интереса!
Терминът е за 22.03, мисля да се насоча към Шейново. За пръв път ми е. Надявам се на нормално раждане  stork-boy

# 78
  • Мнения: 7
Здравейте момичета!!!

Честито бебче на мама Мини и тати Ники!!!  smile3504

Честито бебече и на мама Флора!!!  1stroller

Да растат весели и игриви дечица!!!  Heart Eyes

Моят багаж за родилното е готов от близо седмица. А тази нощ направо си помислих, че ще ми влезе в употреба... Имах нещо като менструални болки, толкова слаби, че чак се чудех дали не сънувам или не си въобразявам...  newsm78 Иначе контракции нямам...

Стискам палци на другите майчета, които са с планирано секцио за днес!!! Кураж милички и до довечера да си гушкате сладките бебочета!!!  newsm51

Дени, Мама Миши,  каква е тази работа, това учене от вас  Shocked В моята глава е пълен компот... Дори вече съм абсолютно некомуникативна... нищо не се задържа в бременната ми глава освен мисли за раждане, бебета и т.н. Незнам къде се изпариха амбициите ми за работа и учене... Хубаво е, че има и такива като вас, които държат фронта  Simple Smile

Да не забравя и по едно гуш  Hug за добре дошли на новите майчета - Zanda Ksurik и desito_m. Престрашихте се най-сетне!!!

Манго, днес май трябва да си плътно на линия, че май много работа ще ти се отвори...

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 12:26 от Ann-G

# 79
  • Мнения: 118
За килограмите...май аз съм наддала най-много - 19 отгоре...... Cry #Crazy Добре, че съм с планирано секцио и ми остават 9 дни...дано не кача повече от 20, че как ще ги свалям  после, не ми се мисли......, Thinking

# 80
Моето бебе е момче , а ще раждам в Добричката болница,но още не съм решила при моя доктор ли (който ми води консултациите или при който се падне)!Как само 5 килограма бе хора! newsm78Аз вече съм + 16 и незнам какво ще става до края #Cussing out , ама само бебето като го гледахме към края на седмия месец беше 2.300.В сряда съм пак на видеозон и ще видим колко е станало. Ще се регистрирам!Честито на всички мами,благородно им завиждам , че са се отървали от всички притеснения около раждането,щото то другите тепърва предстоят Hug

# 81
  • Мнения: 57
Бързам и аз да драсна някой ред преди малкия да се събуди.

Честито бебе Стефания на Мини и Филип на Флора!
Да ви носят много радост и усмивки!

И скоро да се приберете вкъщи.

# 82
  • Мнения: 781
Добре дошъл Филип!А на мама Флора, много прекрасни мигове с беб.
Момичета, много февруарски мартенчета си имаме Laughing
Добре дошли на новите мами. Ради не си качила най-много ти, а аз, вече 22кг. ooooh!Ама споко ще ги свалим. Предния път ги свалих за 3 месеца, дано и сега да е така Praynig
Ееееееееех, как благородно им завиждам на обебилите се мами.Нещо нямам търпение вече, ама бебе си трае и това си е. Предния път преносих 7 дни и така не ми се иска и сега да е така Whistling

# 83
  • Мнения: 750
Zayo    ти уби всичко детско в мен Cry, така съм си харесала 15 ти март , пък и ме навихте за 8 също, а сега тази информациика ми оряза крилата  Wink
Честито на мама ФЛОРА, много щастие и усмивки в дома и!
Иначе и аз съм към клуба на най-наддалите +17кг към днешна дата, нищо че ми казаха браво- за половин месец половин кг.

# 84
  • Мнения: X
Здравейте, мили посестрими !
Поредното бебче с красиво име се е появило в любимата ми Варна днес Simple Smile Честит син Филип на мама Флора и таткото, да расте здрав, красив и умен мъж, да ги радва и да се гордеят много с него!   bouquet

Добре дошли на двете нови мами Zanda Ksurik и desito_m!  Леко и весело доизносване на бебоците в нашата компания!  Hug

За килограмите- дотук + 11/12, като това е 20% увеличение на теглото ми и определено ми тежат. Бебето е в "средни граници"- нито малко, нито голямо.

# 85
  • Мнения: 376
Честит юнак на мама Флора , да и е жив и здрав и много послушен !!!
Е Дейна с теб сме на едни килограми и аз към днешна дата ги тупнах + 17 кг. , честито на печелившите , после ще му мисля как ще ги свалям сега по важно е да сме живи и здрави.

# 86
  • Мнения: 1 467
Здравейте и от мен, момичета!
Аз съм кукувица от 8.30 сутринта, но чак сега сядам на компа да видя дали има бебе и ей го на - ФИЛИП Е ДОШЪЛ! МНОГО ЗДРАВЕ И ВЕСЕЛИЕ ЗА ФЛОРА И ТАТКОТО!

Аз имам редовно контракции, безболезнени, и коластра в огромно количество, която тече предимно вечер като махна сутиена. Аз съм 12 кг. отгоре за сега, но имам още 20 дни все пак:)
На консултация съм в сряда и имам адски много въпроси за доктора:)
Иначе определено не спя много пълноценно, защото ме болят костите.

Някой спомена за ръцете - аз съм в същото положение. Не са ми подути въобще краката, но пръстите на ръцете - да, и болят като сгъвам и разгъвам, така че явно е нормално:)

Майка ми пристигна с огромни торби детски дрешки от България, които вече два дни пера и гладя:) Живот и здраве!

Щях да ви питам дали сте прали облицовката на количката, аз на моята я изпрах.

Добре дошли на новите мами!    bouquet

# 87
  • Мнения: 1 232
Добре дошъл на Филип Hug,честито на Мама Флора!!Бързо възстановяване и я чакаме  при нас да се отчете.За килограмите вече съм + 14 няма лъжа няма измама,ама и ми се ядеееееееееееее,определено за сега съм по-добре от предния път освен ако не кача за още 10 дена 10 килограма hahaha Joy
Цитат
така съм си харесала 15 ти март , пък и ме навихте за 8 също, а сега тази информациика ми оряза крилата  
а дейна то и аз съм си харесала 9 март,че си говорих със звездите ,пък и кой тука спомена,че освен,че нашите дечица са големи щастливци,че са родени в годината на свинята,също голям късмет вадили родените на 3,6 и 9 Grinning,ама в следващите ни трябва да водя преговори с беба,че нещо май се е кротнала и взе да ме съмнява,че не иска скоро да излиза baby_neutral

# 88
  • Мнения: 1 272
Здравейте, МАРТенички!
Аз съм от мартенските мами 2006. Тъй като сега съм на вълна рожден ден се присетих какви емоции имаше тези дни миналата година при нас и реших да си ги припомня. Благодаря!
Честито на всички мами с бебоци, а на другите леко раждане и прекрасни бебчета! Hug Hug  bouquet  bouquet
Надявам се да не съм ви притеснила! Hug Hug Hug

# 89
  • Мнения: 1 004
Бимба, откъде го измисли това 6ти   Stop Grinning
Май бяха 3,9,18,27, 3ти незнам защо, пък другите щото били равни на 9  Party
На мен и 19ти ми харесва, че любимата ми баба е родена тогава и е супер човек.
Ама то бебето ще си хареса май при нас дето не сме планувани  Laughing
Пък ако реши на 3ти или 5ти ще празнува рожден ден с този на баща ми, че той си има 2 рожденни дати ..късмет Laughing
Иначе аз всеки ден също си имам контракции, къде с болка, къде без....
Утре, другиден си взимам изследванията и после когато иска бебето, тогава да излиза.
Но на мен и така ми е добре, че си поспивам през нощта  Laughing

лили, и аз искам да съм на вълна рожден ден на мартенче  Hug

Общи условия

Активация на акаунт