Много съм ядосана!!!

  • 2 922
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Въобще не се ядосвай! Какво ти пука кой,какво мисли.Важното е че това е помощ за теб, да злобеят родата,Те се появяват само като искат да кръстиш детето на тях,после възират от отговорностите.  smile3513

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 207
изобщо не обръщай внимание на такива тъпанари аз щях да го изгоня изобщо не ми пука и аз съм в подобна ситуация само че търся ясла да пращам моето чудо там и вече за един месец се наслушах на подобни изказвания защо не съм искала да си гледам детето в къщи аман от простотии но мен поне мъжа ми ме подкрепя сама си гледам детето така че никой да не ми се бърка да си гледат тяхните деца както искат аз съвети неща бързо ги оправям  #2gunfire

# 17
  • Мнения: 17 407
Стига, бе, хора! Сигурно се е шегувал човекът Wink

# 18
  • Мнения: 11 004
Не се хаби за глупости Peace По-добре на хората в устата, отколкото в краката Wink

# 19
  • Мнения: 4 965
Хммм, на мен не ми е ясно как така някакъв си братовчед идва в дома ти във ваше отсъствие, прави оценки, коментари и т.н.
Това наистина е прекалено.
В Моята къща хората идват само след предварителна покана или най-малкото с предупреждение (въпреки това, сме близки с братовчедите си), но в момента, в който някой се опит да изкоментира нещо за нашето семейство, директно му показваме вратата.
Я не се нервирай и не плащай данък обществено мнение.
Не знам какво разбираш под "родата", но за мен моите роднини са мъжът ми, децата ми и родителите ми + свекърва ми (свекър ми почина преди години), а в "разширеното семейство влизат и сестрите). Това е. Другото са хора с близки и далечни кръвни връзки, с които поддържам много добри отношения, но спазвам и определени граници - т.е. майка ми може да ми изкоментира, например, домакинството, ама я да посмее някоя леля или братовчедка и ще се правя, че не я познавам, когато я видя.
Я го давай по-нахакано - това е детето ти и ти (заедно със съпруга ти) вземаш решения за него.
Относно бавачката - браво! Това, че си даваш малко свободно време, в което да си починеш и да излезеш с мъжа ти, не те прави лоша майка. Дори напротив - така си отпочинала и спокойна да общуваш с детето си, а не изнервена мама-квачка, нито ангажираш баби, стринки и лели.
Аз лично (ако не се е майтапил, разбира се) бих затворила дома си за този братовчед. А устите на роднините също.

# 20
На този човек в очите бих му се изсмяла на тъпотията!!!!
Ето така  hahaha
Недей да се ядосваш  Hug хора всякакви

# 21
  • Мнения: 2 556
При мен няма такава опасност, защото всички са възхитени от детегледачката, която намерих.

Но ако ми се случи нещо подобно, много бих се изкефила и бих казала, че съм я наела за денонощно ползване, за да ме обсъждат още по-яко  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 446
аман от селски манталитет  Stop
не се ядосвай
Я тегли една майна на простака.

# 23
  • Мнения: 14
Глупостите дето ти е казал братовчеда не са важни,няма смисъл да се ядосваш,но по притеснителна ми се струва реакцията на мъжа ти.Според мен той трябва да те подкрепя винаги в подобни ситуации.

# 24
  • Мнения: 7 474
Глупостите дето ти е казал братовчеда не са важни,няма смисъл да се ядосваш,но по притеснителна ми се струва реакцията на мъжа ти.Според мен той трябва да те подкрепя винаги в подобни ситуации.

И аз така мисля  Thinking Не се ядосвай, добре е , че не си му останала длъжна.

# 25
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ти братовчеда хубаво си го сложила на място  hahaha
Но аз се замислих за бъдещата му жена (ако не е женен), и каква помощ няма да получи от него  ooooh! newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 2 040
Извинявай за острия изказ, но братовчеда е мега прост!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 679
трябвало е да го фраснеш с тежкото нещо Laughing
да не ти пука-ама мъжлето ти защо е гледало тъпо....май и то е за .....

# 28
  • София
  • Мнения: 8 932
Значи следната ситуация:
Имаме си от около месец детегледачка, та събота малко щъквам.
По принцип родата изадна в потрес, въпреки, че не е тяхна работа и днес дошъл бротовчеда на мъжъ ми. Аз се прибирам и той идва и ми вика: "Каква си такава майка, дето не си гледа детето, ще рзкажа на родата за да те обсъждат и аз да гледам и да слушам отстрани и да се кефя".  Е направо ми идваше да го тресна с нещо тежко, а мъжа ми само седи и гледа тъпо  #2gunfire!
Е и аз не му останах длъжна де, казах му разни хубави неща, ама това не пречи да ме е яд!!!
Пфу, Пфу, Пфу!  #Cussing out
Глупавите хора обикновено говорят глупости. И по-лошото е, че са много дразнещи. Хич не си го слагай на сърцето. Единствено би ме подразнило в случай реакцията на мъжа ти. Но не мога да го съдя без да знам, каква е ситуацията в семейството.

# 29
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Абе хората са много праволинейни и коне с канаци. Я ги умножи по нула и си гледай кефа.

Общи условия

Активация на акаунт