Моята свекърва и проклетите и кокошки

  • 11 271
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
не е истина просто  Joy Joy Joy....що не в3еме да си направи ферма  Crazy

# 16
  • Мнения: 1 150
Сигурно има само една снаха  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 5 317
голям смях. hahaha

# 18
  • Мнения: 3 634
Оргазмувам, ако разбирате какво искам да кажа.

Аз не разбирам... ма сега и се прибирам от бара, та за тва и може да не го разбирам де... Ма да ми обясните, ей!!!

# 19
  • Мнения: 17 546
Стига бе! Верно? Скапана свекърва, скапани кокошки, скапан петел! Това на нищо не прилича! Пробвай с "Мужик корен" или със някое "Златно чудо" - на вичко помагали, разправят... А за свекървата, както и за всички тъщи  - "Шлемник - байкалский"!!! Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 20
# 21
  • Мнения: 1 403
Мале голям майтап  smile3532

# 22
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Само при мисълта как му даваш виагра на петела, ми потекоха сълзи от смях  smile3532 smile3532 newsm48... Лелееее, луда работа newsm57
Лека му пръст на петльо де  bishop smile3532

# 23
  • Мнения: 811
Хи хи хи  Joy
Насълзиха ми се очите чак  Cry (за петела, не от смях  Mr. Green )

# 24
  • Мнения: 1 047
Забавлявате се,а? Joy
Давай други историйки! Praynig

# 25
Е тва ме утрепа!!! Ако е истина-ти си героиня-не бих следила овулацията на кокошки hahaha Joy

# 26
  • Мнения: 17 546
...не бих следила овулацията на кокошки hahaha Joy
Ама те имат ли овулация... Shocked  Rolling Eyes  newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 2 132
Ти пък.. какво си се притеснила за свекървата.Другия път като ти ги остави, принеси поне две три жертвопринушения от кокошките в памет на петела  cook

# 28
  • София
  • Мнения: 221
Ти пък.. какво си се притеснила за свекървата.Другия път като ти ги остави, принеси поне две три жертвопринушения от кокошките в памет на петела  cook
Ти па ще и ям кокошките. Тя като ми прати яйца такава пъпко-алергия ме наляга. Една дружка вика, че извършвала шамански действия над тях да ме умори. Ама съм твърда нали с яйца на бройлер съм захранвана.Па и тоя петел не заслужава жертвоприношения  дип ако не беше виаграта само щеше да подтичва около тях.А кви кръшни и въртиопашки кокошки има крокодила. Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 221
не е истина просто  Joy Joy Joy....що не в3еме да си направи ферма  Crazy
Ей чудя ви се що не ги приемате тез чудовища от хумористичната им страна, да видиш тогава колко сълзливи и уплашени  свекърво теми ще липсват тук.Ми дай да ги ползваме за хумор бе, като за друго не стават.

Общи условия

Активация на акаунт