American Beauties - 6

  • 13 505
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 994
Ама съм фен на The departed. И Истууд (като режисьор на филма за Хирошима). Иначе ми се иска и Уолбърг давземе Оскар... Grinning

Аз пък си мисля, че Letters from Iwo Jima не е за Хирошима. не че съм го гледала, но четох че е за някаква битка
http://imdb.com/title/tt0498380/
http://en.wikipedia.org/wiki/Iwo_Jima

Хирошима е по-късно.

# 16
  • Мнения: 994
Съгласна съм с Tandoori че така ще раздадат Оскарите за основните категории. За тези по-специфичните даже не се наемам да прогнозирам - тя явно наистина  е навътре в бизнеса Simple Smile
Само че ще ми е много странно да дадат Оскара на Дженифър Хъдсън, а не на Кейт Бланшет и то само заради една песен.

# 17
  • Мнения: 2 254
Цитат
Само че ще ми е много странно да дадат Оскара на Дженифър Хъдсън, а не на Кейт Бланшет и то само заради една песен
определено ще ме издразнят...радвам се за Д.Х. пее момичетно,но вече ми се повдига от иметой,лицето й...натрапват я много здраво...съжалявам,ако има върли нейни фенове ,нищо лично Mr. Green

# 18
  • Мнения: 994
и аз нямам нищо против Дженифър - даже като участваше в Айдъла бях за нея - нали тя беше в сезона с онази с джуките - Фантазия (нея въобще) пък не я харесвам Sad, но сега с тази роля ми идва в много и на мен. все пак Оскара е уж награда за актьорско майсторство...

# 19
  • Мнения: 2 254
Хахаха, а Фантазия като пя онази вечер...и си мислех: леле ,та този сезон има поне 3 момичета,в пъъъъти по-добри от нея....Не одобрих и аз,нея година избора за идол(Фантазиа,това де)....

# 20
  • Мнения: 994
е ще видим довечера. преди години повече се вълнувах кой ще вземе наградата, нещо остарявам вече щом не ми пука толкова  newsm78. като се замисля в общи линии ми е все тая кой ще вземе Оскарите, ще гледам (ако мога и цялото, ще бъде супер) само заради Елън.

# 21
  • Мнения: 2 257
Скучно ми започва нещо... newsm78 Кой иска да номинираме рокли? Flutter

# 22
  • Мнения: 1 393
Аз, аз!  smile3508

Моят роклен Оскар отива при Никол Кидман, хенд даун. 


скучничко започва, да.

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 04:14 от MrsG

# 23
  • Мнения: 7 091
Аз ли нещо изтървах или тази година ги претупаха на Ред карпет-а? Видяхме точно 2-ма човека на кръст дето се вика.  newsm78

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 04:18 от Tandoori

# 24
  • Мнения: 2 257
Моя роклен Оскар отива при Никол Кидман, хенд даун. 

Same here:) Оскар за роклята, косата и цялата визия.
После, не знам защо, Камерън Диаз ме възрадва, роклята не е нещо кой знае колко стилно, но върви с настроението и излъчването й.

Иначе другите нещо хич не ме радват... Някак ''trashy" са ми повечето - Дж. Хъдсън, дори Бионсе...
А Пенелопе - като някакво разрошено фламинго, Дженифър Лопес -  напълняла гръцка богиня.

Още помня роклята на Ума Търман от миналата година - рядко срещано съчетание беше, номер 1 ми е все още.

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 04:57 от G&J

# 25
  • Мнения: 7 091
Майкооооо, видяхте ли това, което видях и аз току-що?!! Измъкнаха под носа оскара на Еди Мърфи  #Cussing out Напълно си заслужаваше!!! Направо не мога да повярвам! Те защото Форест Уитакър ще вземе за главна и да не са двама черни...а стига бе.  ooooh!

# 26
  • Мнения: 7 091
Не знам какво стана ама си затрих единия постинг  Rolling Eyes
Казвах, че не мога да повярвам как са оплескали Дженифър Хъдзън, с чепички Маноло Бланик и с тази рокля...като извънземно от Стар Трек  ooooh!
Камерън Диаз е на хоумпейдж-а на Оскарите , може би защото тази година става за гледане  Laughing Дето се вика и по-лоши помним.
Дженифър Лопес е бременна май, за това така гриик годес го раздава  newsm78
Пенелопе Круз поне малко цвят внася ( макар че лично аз тея перца и къдрички не ги уважавам), ама то голяма скука в роклите тази година. Скръб, скръб  Crazy Роклята на Никол Кидман просто няма как да не грабне приз, просто друга която да се октроява с добро изпълнение, подходяща за фигурата и и оригиналност просто няма.  Peace

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 04:34 от Tandoori

# 27
  • Мнения: 2 257
Майкооооо, видяхте ли това, което видях и аз току-що?!! Измъкнаха под носа оскара на Еди Мърфи  #Cussing out Напълно си заслужаваше!!! Направо не мога да повярвам! Те защото Форест Уитакър ще вземе за главна и да не са двама черни...а стига бе.  ooooh!

Той не можа да прикрие разочарованието си, кофти ми стана, харесвам го и исках да вземе вече Оскар.
Сега да видим другия, дето му глася Оскар, Лео Ди Каприо, дали ще го огрее....

# 28
  • Мнения: 2 257
Аз ли нещо изтървах или тази година ги претупаха на Ред карпет-а? Видяхме точно 2-ма човека на кръст дето се вика.  newsm78
Да, и на мен така ми се стори....

# 29
  • Мнения: 7 091
Той не можа да прикрие разочарованието си, кофти ми стана, харесвам го и исках да вземе вече Оскар.
Сега да видим другия, дето му глася Оскар, Лео Ди Каприо, дали ще го огрее....

Ами как няма, за него това беше голямо завръщане и може би последен шанс да вземе, направо не мога да повярвам. Също така Cars беше по-добро от Happy Feet, ама на..
От сега да ти кажа, че Лео няма да вземе  Confused

Общи условия

Активация на акаунт