Защо мъжът ми прави така?

  • 3 146
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 830
Вижте какво предлагам да спрем да се ръфаме за глупости,защото мацката може да се гушка с нейният възлюбен и от тавана вече да са в джакузито!!!!

# 31
  • Мнения: 4 451
benito, може и да си права Joy

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Айде моля ви се... Да се придържате към добрия тон на разговор...!
Поразвъртях метлата за грозните ви изцепления... Не разводнявайте темата на потребителя с лични нападки...
В противен случай ще бъда принуден да заключа темата...!

# 33
  • София
  • Мнения: 1 941
Айде веднага отсъдихте, че нищо хубаво не я чака жената.
Моят съвет е да си влезеш както трябва в ролята на бременна жена и да натовариш мъжът ти с повече задължения вкъщи. Вместо ти да готвиш, гладиш и переш помоли него. Ти все пак не трябва да се претоварваш. Не се прави на героиня, а направи така, че той да се погрижи за теб, да те поглези. И то с добро го постигни. Мъжете не обичат да ми се натяква и т.н.
Успех Hug

# 34
  • Мнения: 4 451
Експрес, моля за извинение.  bouquet Но чак пък "грозни изцепления" не е имало. Че разводнихме темата, така си беше. Направих го и сега, моля за извинение.
Сега по темата. И аз съм на мнение, че на съпруга на това момиче трябва да се даде урок. Ако от сега прави така, като се роди бебо, ще стане по-зле. Дори и с детски номера да е, както беше казал някой. Но детенцето трябва да си има тати. Много е лесно да си събере багажа и край! А детето?

# 35
  • София
  • Мнения: 1 956
...

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 13:38 от P-r-o-l-e-t

# 36
  • София
  • Мнения: 1 956
...

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 13:39 от P-r-o-l-e-t

# 37
  • София
  • Мнения: 1 956
...

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 13:39 от P-r-o-l-e-t

# 38
  • Мнения: 17 546
... той нещо взе да обяснява как изобщо не знае за какво му се сърдя и аз като не отреагирах - отиде на работа.

P-r-o-l-e-t, виж момиче, аз може да не съм много учена като теб и семейството ми да се чуди как да мине по напряко до Люлин с нашата си кола като отиваме на гости в кумовете, че с такси ще ми излезе златно, пък и ние сме петима - няма да ни качат, НО от мен да знаеш - никой мъж не разбира от сръдни и намеци! Ти се цупи цяла седмица ако щеш, но мълчиш ли си, няма да му накривиш шапката! След почти 18 години заедно с моя съпруг, се научих да казвам нещата направо - раз-прас! Те иначе не разбират (мъжете имам предвид) от нищо което не е казано на членоразделен език и задължително строго, бавно и без сълзи! Ревнеш ли - край! Този ти опит го считай за провален, опитай пак след следващата му изцепка. Съвсем приятелски съвети!  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 1 956
...

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 13:44 от P-r-o-l-e-t

# 40
  • Мнения: 17 546
Не си ме обидила скъпа, аз съм голямо момиче не се връзвам лесно  Laughing , но начина по който разказа за това кой е и какъв е мъж ти, и какви са ви финасовите възможности на мен лично ми обяснява доста неща! А именно, че си мнооого млада и неопитна и ще си имаш още проблеми, ако не редактираш това което мислиш и казваш и пред собствения ти мъж и пред други хора, така че да има полза от думите ти, а не да звучат велико само. В думите ти прозира по-скоро самонадеяност и фръцкане, отколкото опит да обясниш какво те свързва с този мъж! Дано пък аз на свой ред не съм те обидила!  Hug

# 41
  • Мнения: 8 999
Изчетох всички мнения много подробно - и Ивамина и Кристал са абсолютно прави - на мъжете трябва да им се казва, а не да им се показва! А и ти може малко от бременността да си по-чувствителна. Вместо да му ревеш, от сутринта му давай задачи "Я, мило днес да ми помогнеш за пердетата, че много ме боли кръста! Хайде, скъпи, да сготвиш нещичко за хапване, че ми беше много лошо! Ей такива, без да го малтретираш, но да го ангажираш със себе си. Постепенно свикват, да знаеш. И го карай по-ведро, общувай с приятели повече, излизай на кафенце, канете гости у дома. Ръчкай го да правите повече неща заедно, но не от позицията на мрънкаща изоставена девица, а със самочувствието на момиче, което си знае цената!

# 42
  • Мнения: 7 723
А иначе до къде я докарах с престоя на тавана - той нали има ключ и сутринта дойде. Аз както си спях, дори очите не си отворих, той нещо взе да обяснява как изобщо не знае за какво му се сърдя и аз като не отреагирах - отиде на работа. Вярно малко детска история изглежда, но аз не знам как иначе да процедирам. А и до сега не съм му се цупила така - дано да се светне, че нещата не са като друг път.

Миличка, от личен опит знам, че когато мъжа не се чувства гузен от дадена ситуация, никога няма да се светне  Whistling
Историята ти не е малко детска- доста детска е  Thinking
Това, че ти се гърчиш да спиш на тавана, без той дори и да подозира ЗАЩО- само си правиш лошо на себе си, ще му накривиш капата  Wink
А и още нещо- пак от личен опит-
няма по- гадно нещо, от това да се сърдиш на някой, без той дори и да подозира за това  Crossing Arms

# 43
  • София
  • Мнения: 1 956
Не си ме обидила скъпа, аз съм голямо момиче не се връзвам лесно  Laughing , но начина по който разказа за това кой е и какъв е мъж ти, и какви са ви финасовите възможности на мен лично ми обяснява доста неща! А именно, че си мнооого млада и неопитна и ще си имаш още проблеми, ако не редактираш това което мислиш и казваш и пред собствения ти мъж и пред други хора, така че да има полза от думите ти, а не да звучат велико само. В думите ти прозира по-скоро самонадеяност и фръцкане, отколкото опит да обясниш какво те свързва с този мъж! Дано пък аз на свой ред не съм те обидила!  Hug
То е ясно, че не трябваше да пускам тема. А се надявах някак да ми стане по-леко, да ми дойдат идеи в помощ... То какво стна - оплете се всичко. Хем искам съвет , хем как да ми се даде като без подробности не става от хора, които не ме познават, хем като разказах повече за себе си и всеки остана с различни впечатления... И пак си оставам с проблема, само налях форума със сензации.

# 44
  • Мнения: 17 546
М, дааа, млада си още...Ще се справиш, но с времето. Виждам, че и на съвсем добронамерените истини се връзваш, затова сама ще си намериш начин да го сложиш в ред този мъж! А той наистина има нужда! Успех ти желая, явно нямаш нужда от повече съвети и коментари!  Hug

А какви по сензационни сензации от твоята "сензация" има....

Общи условия

Активация на акаунт