имам проблем- дайте съвет

  • 1 400
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 252
Преди две години имах същият проблем и посетих личния.Съветът му към мен беше такъв:след бръснене веднага да мина с тампон напоен със спирт.И нещо друго Peaceпреди да започна бръсненето,да си взема душ,да се свали мрасотията от тялото и тогава да се бръсна.Да ви кажа вече нямам този проблем.Това със спирта не го правя от както ми премина,но Peaceвинаги си мия тялото с душ джел(сапун...)и тогава започвам с бръсненето.Опитай,дано ти помогне.
Същата процедура се прави и след епилация Shockedсигурно ще се шокирате, но козметичката ми обясни, че след изтръгването на косъма от кожата се оформя нещо като отвор/пора/.С помоща на спирта отвора се дезинфекцира, предотвратява се появата на подкожнорастящи косми и се забавя процеса на скорошно поникване Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 626
На мен ми стоят също на точици краката, но това е от епилатора.

А спирта след епилация какъв да бъде - лавандулов, етилов - какъв процент, салицилов?

# 17
  • Мнения: 90
Аз си бях взела 70% чист спирт.

# 18
  • София
  • Мнения: 328
Да, това се прави със спирт за дезинфекция и след това с нещо мазно, примерно бебешко олио, имонно то също предодвратява растящите под кожата косми, но в никокъв случай вода!!!!Това го знам и от козмечичката си, може да е причина за тези зачервявания.

Общи условия

Активация на акаунт