Кога ще се усмихне?

  • 1 076
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 365
Ния се усмихна за първи път когато направи един месец (точно след консултацията  Simple Smile), на на Св. Валентин се засмя за първи път на глас(тогава беше на 3 м. и 2 дена). Просълзих се от радост.

# 16
  • Мнения: 950
Ние почнахме да се усмихваме на около месец.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 424
ния се усмихва, откакто се роди. смее се и тя не знае за какво.
обаче от края на 2 месец се усмихва абсолютно целенасочено и се радва, като й обръщаш внимание.
сега чакам да почне да посяга за играчки, но ни е рано още май. newsm78

# 18
  • Мнения: 795
Несъзнателно се усмихна още в средата на първия месец - сега се хили непрекъснато! Laughing Laughing Laughing

# 19
  • Мнения: 26
Мойто слънчице до преди една седмица се смееше само на сън и след ядене понякога. Няколко дена преди да стане на 2 месеца започна да се хили и когато му говорим, но когато е на кеф естествено. И твойто няма да се забави, а ти му говори докато е будео дори и празни приказки  Naughty то няма да ги разбере, но свиква с тона и ще дойдат и усмивките newsm10 и смехът  newsm62

# 20
  • Мнения: 1 273
Ами усмихва ме от втората седмица, но съзнателно се усмихва от скоро (ние сме почти на два месеца) Спокойно ще се усмихне Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 8 932
Съвсем скоро ще почне да ти се усмихва. Затова и ти му се усмихвай по-често, така ще разбере смисъла на усмивката, като начин на общуване. И двете ми деца са постоянно "нахилени" и познатите ме бъзикат, че като гледат постоянната усмивка на майка си, няма как да не е така.

Общи условия

Активация на акаунт