Пижо и Пенда на гости в Кралството-тема 6

  • 22 019
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 363
Как беше времето днес  при вас, девойки?  При нас сутринта беше сиво, но от отбяд като почна да вали, вали, вали... Намокри ме до кости и спря. Laughing

# 16
Mnogo ti blagodarja za toplite dumi Arliin. newsm034ovek dokato ne se sblaska s takav problem(deteto)nemoje da osaznae za kakvo stava vapros.Neznam dali skoro 6te doida,taka,4e iskrenno se nadjavam,da poddarjam vrazka s vsi4ki vas 4rez tozi prekrasen forum.I ako 4uete ne6to za le4enie na diabet,molja vi  pi6ete mi.4ao

# 17
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Mnogo ti blagodarja za toplite dumi Arliin. newsm034ovek dokato ne se sblaska s takav problem(deteto)nemoje da osaznae za kakvo stava vapros.Neznam dali skoro 6te doida,taka,4e iskrenno se nadjavam,da poddarjam vrazka s vsi4ki vas 4rez tozi prekrasen forum.I ako 4uete ne6to za le4enie na diabet,molja vi  pi6ete mi.4ao

Според мен има значение и къде ще живееш.....аз мисля,че колкото по далеч от ЛОдон ,толкова по добре.......аз като слушам какво се пише и говори за NHS имам чувството,че съм на друга планета. Вниманието и отношениет които получавам не са в съсътояние да ме качат в самолета и да ида на лечение в БГ.Не,че ходя често де(то освен като бях бременна и два пъти с малкия,а и един път да се запиша - това са ми срещите с ГП).

# 18
  • Мнения: 1 363

Според мен има значение и къде ще живееш.....аз мисля,че колкото по далеч от Лондон ,толкова по добре......

Съгласна съм. Peace

# 19
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
slaneto, добре дошла при нас  Hug Щом половинката ти се е установила тук, предполагам и ти скоро ще дойдеш. Перфектна здравна система няма никъде, но мисля че вниманието, което ще получиш тук, ще е много по-добро от колкото в България. При проблеми като вашия си има една изградена система и влезеш ли в нея нещата не са така тромави, както като отидеш при лекар с моментно неразположение. Не знам дали знаеш, но тук лекарствата за деца са напълно безплатни, същото важи и за очните прегледи и очилата.
Мира, кога даваха Ugly Betty, тази вечер се курдисах пред ТВто да го гледам и бях много разочарована, че никъде не го дават  Confused
Жорко в понеделник си контузил палеца на дясната ръка, като играли футбол в междучасието. Та днес в училището му дали лап топ, за да може да пише  Laughing Да видим колко дни ще играе ролята на контузен Wink
Аз пък ходих на родителска среща, която излезе че не била днес, а утре  ooooh! Въпреки това учителите бяха много мили и ме вместиха в разписанието си, отметнах и това задължение.
arliin, вие оздравяхте ли?
Били отдавна не се е включвала  Thinking

# 20
  • UK
  • Мнения: 1 334
Ехооо, привет от БГ  Grinning Не можах да разпозная темичката с това заглавие. Тук валя сняг цял ден вчера, но днес грее слънце. И аз чакам да чуя за денсинг он айс  Grinning

# 21
  • Мнения: 508
Мери, чакаме снимки от Гърция:).Момите ми са долу-горе здрави.В понеделник голямата беше на прискул,вчера също.Първия ден като я взех я сварих цялата кална-от главата до петите.Направо лошо ми стана.Дънките й така и не се изпраха.И ваниш слагах и едно друго чудо,ама не стана номера.Вчера отивам да я прибирам и пак същата история.Като се върнахме у нас и като и събух маратонките беше цялата мокра.Много се ядосах.След като виждат,че вали и е лошо времето, защо изкарват децата да си играят вънка.Обаче аз си имам кандидат зет:).Слушам я аз моята хубостница,че все за Брадли говори-Брадли това,Брадли онова............Брадли плачел,че играела с други деца,че не му обръщала внимание достатъчно.И онзи ден я чувам как приказва на сестра си и в един момент се изтърсва-мери ми/разбирай-омъжи се за мен:)/Направо щях да падна.Питам я какво значи-тя вдига рамене:).Кой ти каза това-Брадли:)))))))))).АЗ я пращам английски да учи ,а тя любов ще ми върти Embarassed.Тази сутрин рано решавам да си направя един чай,че вчера ме наваля дъжда и ми се обади бронхита.Обаче моите моми набарали 3 пакета с различни чайчета и ги смесили.Та вместо чай Бронхо съм си направила зелен чай хахаххахахахахах.Вече взе да ме свива корема.Мислех си аз да го изхвърля тоя зелен чай,ама го пазя за сестра ми като ми дойде на гости.Та такива работи.Тука грее слънце и е много приятно времето.За съжаление обаче няма да мога да му се насладя.Днес вероятно ще прекарам на място не дотам приятно:),благодарение на щерките ми.

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 12:40 от arliin

# 22
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте, островни мами!   bouquet
Аз се намъквам малко по чорапки във вашата темичка Mr. Green, но имам едно "процедурно" питане.
Та значи, с милото ще се поразходим до Лондон тези дни, кацаме на Гетуик и трябва да се замъкнем до Виктория. Та въпроса ми е следния  newsm78 : може ли от Гетуик до Виктория да се отиде с травелкард за 1-2 зона (леле как изглежда на кирилица Crazy) от едното място на другото, тъй като Гетуик е на границата между 2 и 3 зона. Моя приятелка, която живее от година и нещо в Лондон, казва, че може, но не е много сигурна май newsm78. Не ми се ще да се изложа, да покажа неважаща карта и да ме глобят, а от друга страна, ако може, си спестявам доста парички за влака #Crazy. Вие какво ще ме посъветвате?
Ако искате, може да ми пишете на лични, да не спамим темата ви!
Много благодаря предварително и лек ден!   bouquet

# 23
  • UK
  • Мнения: 1 334
Вес,тревъл картата е само за метрото. Възможно е да си купиш билет за влак, който да важи и за метрото. Ако не искаш да пътуваш Гетуик Експрес, провери сайта на Саудърн Трейнс-понякога пускат ваучери за пътуване на половин цена, а като време стигат с около 15 минути по-бавно. Виж и този сайт:http://www.tfl.gov.uk/tfl/interactive_journey.shtml

# 24
  • Мнения: 992
Здравейте момичета!
Тук при нас днес ту вали, ту слънце пече и вятър духа Confused, но си направихме разходка с малката.

Според мен има значение и къде ще живееш.....аз мисля,че колкото по далеч от ЛОдон ,толкова по добре.......аз като слушам какво се пише и говори за NHS имам чувството,че съм на друга планета. Вниманието и отношениет които получавам не са в съсътояние да ме качат в самолета и да ида на лечение в БГ.Не,че ходя често де(то освен като бях бременна и два пъти с малкия,а и един път да се запиша - това са ми срещите с ГП).

Съгласна съм. Аз нямам абсолютно никакви оплаквания от тях, винаги ми отделят голямо внимание.

# 25
  • Мнения: 1 959
И аз не мога да се оплача отнашето GP.Винаги отделя време достатъчно да обясни и да ни изсуша

# 26
  • Мнения: 1 363
Мери, Бети я дават в Петък от 21.00ч. Съвсем я забравих тази девойка. Нещо хич не мога да се организирам в къщи Confused

МАймунка, глезят ли ви двечките  Heart Eyes чак ви завиждам, така искам някой и мен да поглези. Sad

Вес, преди няколко години слязох на Гатуик, хванах местното безплатно влакче, което за 2 мин, ако не и по малко те откарва на гарата.  От там с влака до Виктория. Няма зона 1,2. Гатуик е 30 мили извън Лондон. http://www.nationalrail.co.uk/system/galleries/download/print_ma … nAndSouthEast.pdf
Погледнете да се ориентирате.
Били се запиля по магазините и ни забрави.
Мен днес такъв дъжд ме изпра, няколко пъти Laughing Сутрин на път за работа и вечер на път за вкъщи. Добре, че си имам една вентилаторна печка в офиса та си я пуснах и се изсуших на място. Laughing Моя началник като влезе да ме пита нещо и щеше да получи топлинен удар Laughing Laughing
Почервеня като рак, и не посмя да влезе вътре, от вратата си говорихме:35:. Говорим за англичанин, който в най- големите студове ходи с ризи с къс ръкав Simple Smile. А аз мокра и премръзнала Crossing Arms Ох, пак ми става много смешно, като си припомня.

# 27
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
maimunka, много благодаря!!!   bouquet Намерих това, което ми трябваше на страницата на саудърн Peace


И честита баба Марта на цялата група!  Hug

# 28
  • Мнения: 1 959
 miravmbd  твоят шеф същия като моя мъж все гол ходи тениска и шорти само това знае.Като си бяхме в БГ за коледата /2005/нашичкия излезе от пицарията в която вечеряхме с познати прекоси половиния център при температура горе долу 0 ,-1 по тениска и дънки.Аз съм зимирничева и не понасям температурата в къщи да е по ниска от 28-30градуса

# 29
  • Мнения: 1 959
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА

Общи условия

Активация на акаунт