Вярно ли е, че от Милумила децата повече качват?

  • 1 820
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 729
От Милумила не се наддава по-вече,просто е по-вкусно от другите млека и бебоците го ядат с по-голям апетит.Но вие си наддавате нормално,защо искаш да се надува по-вече.Моята щерка е на 5 м. а тежи 6.400.

# 16
  • Мнения: 391
Милумил  е мляко ,което препоръчват за злояди деца и  се счита ,че е по-калорично.

Нутрилон ,обаче,също е много хубаво мляко . Не зная дали действително Милумил е по-калорично. Дъщеря ми наддаваше  достатъчно  от Нутрилон Комфорт и съм доволна. Милумил не съм ползвала.

# 17
  • Мнения: 227
Аз давам Миомил и тя го харесва много повече от Аптамила,Миомила е по вкусен.

# 18
  • Мнения: 101
Ние бяхме на Нутрилон Комфорт до 3 месец+кърма,после минахме на Милумил 1,а сега вече на Милумил 2.Сменихме млякото защото просто бебка не искаше повече да го пие.Давам Ам плюе,давам кърма яде и стигнах до извода че не и е сладък.Иначе си акахме по 5-6 пъти на ден,Сега с милумила пак си ака така и си го хапва.Милумил 2 е по сладко и мирише на ванилия.А и не виждам да ми качва повече кг.Ти си преценяш какво да даваш.И двете млека са хубави,и не е хубаво без причина да се сменят. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 5 605
Ами чела съм, че Мулмила е за по-злояди деца. Бил по-сладък и миришел на валиния май беше Rolling Eyes Лично аз харесвам най-много млеката на Мулупа...но ние сме на Аптамил.

Да и аз знам, че Милумила е за злояди деца. Но и ние сме на Аптамила.

# 20
  • Мнения: 553
Ние също сме на Милумил и бебчето ми в никакъв случай не е дебело  Naughty
Мисля, че просто е по-вкусно от другите АМ  Peace

# 21
  • Мнения: 209
Не, не е вярно.
Не сменяй Нутрилона, няма нужда. Млякото е добро, смяната без причина е нежелателна.
Всички деца наддават различно и защо искаш да наддава много? Добре си е така.  Peace
и аз мисля така!!просто с времето започват да качват по по-малко!бебка отначало качваше по кило, а този месец(на осем) само 200гр.!!и няма нищо ненормално в това!!

Общи условия

Активация на акаунт