Бели приказни облаци плуват, омайни мартенски дни се редуват - Варна (17)

  • 11 347
  • 271
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 85
Здравейте всички настоящи и бъдещи мами, аз найй-после съм си вкъщи от вчера  Laughing Ако бебето не подрани ми остават има - няма месец и половина за шляене и пазаруване и може доста да ви подосаждам с въпросчета  Flutter
За четвъртък -08.03 твърдо съм пред Палазо с Виви_Ан, Sve_dim, hristina_k и надявам се с още нови майчета, които не познавам. Пък хем е и празник и после ще можем да се почерпим  Naughty А по принцип съм и на линия за разходки, тъй че ще следя уговорките ви за Морската и може да се пусна по нанадолнището-все пак сме доста близо-срещу Окръжна.
Целувки на всички и много послушни бебета да разходите на това хубаво слънце  Heart Eyes

# 211
  • Мнения: 274
Честит рожден ден на Иви!
Балгодарим за поздравленията  Hug И ние по-късно сме на консултация и после ще докладваме.
Момичета чудя се дали да не минем на 5 хранения? Сякаш 6 му идват много. Огладнява най-рано след 4 часа. Ще питам и педи какво ще каже, но дайте мнение и вие.

# 212
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
ger4e ние се храним 5 пъти, щот сутрин много рядко се събужда към 6 за да яде, и като си поиска тогава го храня, той сам между втория и четвъртия час след хранене си иска, става нервен, сърди се, крещи, реве и като хапне мирясва

Аз днес ще излизам със сестра ми и после яхваме автобуса за Аспарухово

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 10:34 от KaliMa

# 213
  • Варна
  • Мнения: 893
чрд на Ivy! Не се променяй никога ! и най- здравите и послушни дечица ти пожелавам bouquet
днес времето е страхотно но аз съм на ортопед от 11 и на фризьор от 13 та едва ли ще сварим да се видим  Cry

# 214
  • Мнения: 376
Аз навих Герчето с рожденника да се видим към 2:30ч в Морската та ще звънна на DVV и ще се видим.
Киркорова хайде на дълга разходка с нас.
 Честит рожден ден ИВИ  newsm59

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 11:30 от iva-bebe

# 215
  • Мнения: 3 980
Ще чакам

# 216
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Аз навих Герчето с рожденника да се видим към 2:30ч в Морската та ще звънна на DVV и ще се видим.
Киркорова хайде на дълга разходка с нас.
 Честит рожден ден ИВИ  newsm59

Пу каква саблазън ши зема и аз ли да дода  newsm78, ши видим ако имам възможнос ще се дотътрим при вас

# 217
  • Мнения: 274
Калино, я молиф ти са си взимай фъзможноста под мишнисата и дофтасфаити! Виржинията от фризура нема да я лишаваме, ама ще и го пишим бинбяно за пропуска! Айде ако някой има ищях да се мята на метлата (или прахусмукачката) и да идва!

# 218
  • Мнения: 33
Ние се върнахме от консултацията, Марти е станал 5150 гр. и е висок 58 см., за 15 дни е наддал 350 гр. и 3 см., педито каза, че не е наддал много но е в норма, щяха да ни боцкат но ни се размина, защото баткото нали беше много болен и отложихме с една седмица.
Завиждам ви за разходката. Аз изпратих бебчо с майка ми да се разхожда, 1stroller а аз трябва да стоя затворена в къщи и да чета  smile3511 smile3515

# 219
  • Мнения: 187
Аз предлагам да се уговорим още от сега за другата седмица.
Идвам на разходка, ако ще и град да вали! Heart Eyes

За срещата пред Палацо чакам всички желаещи мами. Там съм.
И после отиваме да се почерпим, работата няма да избяга. Hug

# 220
  • Мнения: 8
Здравейте всички мацки Hug/Аз не пиша,но чета всеки ден и ще се радвам ,ако не ви тормозя с въпросчета от време на време Rolling Eyes Искам да ви питам откога почнахте да давате сокчета на бебчетата/ако въобще давате на тая възраст/Ние все още сме само на кърма,а док. каза да го захранвам вече??? Thinkingа не ми се иска,защото всичко е изкуственно в момента и ябълките и морковите....Само не ми казвайте да питам в кърмаческия форум... Mr. Green

# 221
  • Мнения: 198
Аз започнах със захранването на 6м., не съм давала сокове, общо взето е въпрос на лична преценка. Според мен 3м. е раничко, бебето няма нужда от друга храна, в кърмата има всичко от което се нуждае на тази възраст.

# 222
  • Мнения: 125
На моя Никола, а и на баткото навремето, започнах да давам много рано сок от ябълки. Вече всичко е изкуствено. Виждаш Ники на колко е, аз от 2 м.му давам, но сега спрях, защото е много наддал-на 22.02.ни изпеглиха 6,900 и баба-GP ни забрани всичко, което ядат другите деца. Няма колики от соковете,даже се сърдеше да давам по-бързо с лъжицата. Изпиваше по 1 кафена чашка с лъжичката и много добре се научи, яде сравнително чисто.
Искам да се похваля с линийките. аз дрътото магаре успях! Герче, мерси, душа!!!
ЧРД и на Ива, макар че не я познавам! Да е жива и здрава и много щастлива с дечицата!
И последно, че стана дълго като любовно писмо:Записах се при Живков на 26.03., мерси Вержи за информацията.

# 223
  • Варна
  • Мнения: 893
въй въй въй! имам пимбяна точка на тифтерата  #Crazy но за сметка на туй пък имам пребоядисана фасада!
smile3534 smile3533
ей де гуй на - също на човек мяза - аха и да проговори ! newsm47


въъъ мъ аз забраих беее - честити 3 месеца на набора!   bouquet

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 18:44 от Virginity

# 224
  • Мнения: 376
Въй въй ма много си убава....чистито дет са вика  newsm74
Шегата на страна с таз коса си по-хубава....бравос. Я дай и на мен кординатите на доктор Жеков.

Общи условия

Активация на акаунт