Марта чука на вратата,в Разград я посрещнаха децата

  • 7 345
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 441

             Лека вечер и спокойни сънища!

# 16
  • Мнения: 441
     
Добро утро!Весел ден ви пожелавам!

# 17
  • Мнения: 11 547
Добро утро!Изпихте ли си кафето?Вчера духаше ужасен вятър,но днес май е спокойно и ще има разходка.Желая приятен и усмихнат ден на всички!

# 18
  • Мнения: 3 219
добро утро и от мен !!
Мен вчера студът не ме уплаши и цял следобед бяхме на вън,прибрах се чак към 17.00,доста понамръзнала.И  днес ще се хойка,лек и приятен ден на всички

# 19
  • Мнения: 398
ДОБРО УТРО !!! Днес определено ще има разходка newsm44 1stroller.Вчера излизахме за малко и що не ми окапаха ушите от студ, но днес е по спокойно времето.

   newsm18  ВЕСЕЛ И ИНТЕРЕСЕН ДЕН ВИ ЖЕЛАЕМ !!! newsm18

# 20
  • Мнения: 256
добър ден и от нас след 1час тръгваме на кухнята титанче дано да се видим

# 21
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Ха добър ден!Как сте мили мои сладки мами!!! Виждам че се справяте отлично с темите !Браво Титания!!!!  bouquet   smile3501 smile3525 newsm51
Аз скоро ще се завърна окончателно и ако ми позволите пак ще поема отговорноста към темите!
Аз иначе съм добре-тъпча се с една шепа хапчета зада мога да се оправя и се боря с мизерията в квартирата. Sick Sick Sick Sick.....,но няма да е за дълго..... .Много скоро ще имаме и нет в квартирата и тогава ще ви пиша на всеки 5 минути......
Много си ви обичкам и много ми липсвате!Да се пазите много и най-вече малките човечета.... newsm30  ylinfant newsm30


И понеже може да ме няма на 1-ви март  да ви Честитя баба Марта от сега  ..........



# 22
  • Мнения: 11 547
Марги добре дошла! и ти много ни липсваше!Пожелавам ти скорошно оздравяване!

# 23
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Ох дано да е скорошно мила!!!Че вече ми писна да се тъпча с тия хапове....
най ме е яд newsm61 че немога да си пийвам   Wine Glass    ама после ще си наваксам   Twisted Evil Twisted Evil    (да не си помислите че съм някоя алкохоличка ,просто обичам да седна с мъжо и да си пийна една чашка винце  Crazy Crazy)   

Хайде аз изчезвам ,че пиша тука от една залаааа и мале мале..... няма да казвам колко време вече  стоя тук.....,ще ви пиша скоро пак!!!


Ей щях да збравя...... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Ха почерпете се  .....






Повода е успеното ни преместване в Русе!!!

И да знаете че може да живея в Русе ,ама сърцето ми е при вас-тук в Разградската тема. 
Аиде вече наистина бай бай.....
Целувки    txtloves Two Hearts  love001

# 24
  • Мнения: 441
Ха добър ден!Как сте мили мои сладки мами!!! Виждам че се справяте отлично с темите !Браво Титания!!!!  bouquet   smile3501 smile3525 newsm51
Аз скоро ще се завърна окончателно и ако ми позволите пак ще поема отговорноста към темите!
smile3501  newsm17 Ти само оздравей,не си мисли,че ще се отървеш да правиш следващите теми. smile3532Желая ти всичко най,най-хубаво и скорошно оздравяване. newsm51
Хайде,до по-късно,че с Влади ще излизаме.Имам работа и той ще трябва да спи навън.Чао за сега мили майчета!

# 25
  • Мнения: 11 547
Добро утро!Темата ни отишла чак на втора страница.Как сте всички?Отивам да храня малката по-късно пак ще пиша.Приятен ден на всички!

# 26
  • Мнения: 256
ха добър ден как сте днес времето е пак заспало но все пак много усмивки  Laughing

# 27
  • Мнения: 398
ДОБРО УТРО!!!  love001
Днес ще има ли разходка 1stroller? Като поприберем и да поучистим от тук ,оттам може и да излезем.В къщи е  smile3540 nuts newsm77 като малко бойно поле и в детската стая няма къде да се стъпи.Запретвам ръкави да  newsm79.
ВЕСЕЛ И ИНТЕРЕСЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!!!

# 28
  • Мнения: 441
Добро утро smile3525!Как сте момичета?Къде се бяхте изпокрили вчера newsm12?
Снощи почти не сме спали smile3515 .Влади май пак ще има зъбче и през ноща се събужда и реве newsm45.Опитвам се да го гушкам,но той не е много съглясен  Weary.Докато не се нареве неще никой около него.Да му мислят комшиите  smile3534.Няма само аз да будувам я.

# 29
  • Мнения: 3 219
дАНО ЗЪБЧЕТО ПРОБИЕ ПОскоро,че като знам какъв ужас беше при нас....
Има ли някой за утре,който ще ходи на "Бебе на 2006 година " в  "Левски "  ?

Общи условия

Активация на акаунт