Препоръчйте ми булченска прическа

  • 3 112
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 926
Мога да ти препоръчам фризьор, който ще прецени спрямо лицето ти и излъчването точната за теб прическа...Той ще дойде у вас...в предстоящият ден....иначе салонът е в Люлин, Сиконко...
Благодаря, но не съм от София Cry

# 16
  • София
  • Мнения: 587
kaleia, възможно ли е да ми пратиш координатите на този фризьор?Благодаря  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 229
 

Тази е супер. Simple Smile

# 18
# 19
  • Мнения: 2 386
Ох,моята сватба е ...другата седмица и аз си избрах прическа от темата ми  'Как да постигна този ефект'                ( търсачката ми се опъва нещо)-пусната и накъдрена е косата и много ми отива  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 456
Да ви попитам - искам в косата живо цвете. Знаете ли то капсуловано ли е или не? Притеснявам се дали ако не е , няма да изсъхне до ресторанта?
Представям си се с пусната коса, на големи букли /тип фолк певачка/ и от едната страна леко повдигната в това цвете  Blush
Аз имах естествени цветя в косата - бяха розички, от тези малките. Не бяха капсуловани, бяха идеално закрепени и най- важното, че издържаха до края. Изхлеждаха много добре, нищо общо с изкуствените диадеми и цветя, които се предлагат!. Важното е фризьорката да ги закрепи добре.

# 21
  • Мнения: 12 855
Много интересна темичка, и още повече като имам в предвид, че и моята сватба наближава........
Да ви попитам - искам в косата живо цвете. Знаете ли то капсуловано ли е или не? Притеснявам се дали ако не е , няма да изсъхне до ресторанта?
Представям си се с пусната коса, на големи букли /тип фолк певачка/ и от едната страна леко повдигната в това цвете  Blush
Моя приятелка се омъжи в събота точно с живи рози в косата, еднакви с тези от букета й. Нямаха капсули, сигурна съм, защото бях при нея вечерта, когато си разваляше прическата. Издържаха си без проблем от 7-8ч сутринта, когато й правиха прическата, та до вечерта, когато се събрахме наново у тях, хем в ресторанта седеше почти до климатика. Опасявахме се да не се разтворят от топлината, понеже бяха почти пъпки, но нямаше проблем. Само бяха закрепени с невероятен брой фиби и фуркети, че са си тежички, а бяха със съвсем къси дръжки.
Дано съм ти била полезна

# 22
  • София
  • Мнения: 587
Благодаря ви момичета за отговорите.Обнадеждихте ме Heart Eyes
Друго което реших е да си сложа допълнително коса,зада са по-пищни буклите и ми остана най- важното - да намеря фризьор, който да ми реализира идеята.
evanescent не се съмнявам, че ще бъде много красива булка и чакаме снимки от събитието smile3509

# 23
  • Мнения: 2 386
evanescent не се съмнявам, че ще бъде много красива булка и чакаме снимки от събитието smile3509

Разбира се,благодаря ти и подобно на всички бъдещи принцеси  Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 952
Аз ти препоръчвам семпла прическа, роклята придава достатъчно тържествен вид, всякакви кокчета, завъртулки, висулки, пръски, цветета, венчета и т.н само те правят да изглеждаш кич и натруфено. Няколко мой приятелки си правиха следните прически: дълги, леко начупени коси, с по едно живо цвете зад ухото, ефектът е супер просто. Ако нямаш дълга коса, с удължение става суперр newsm10

# 25
  • Мнения: 660
strawberry, виж тук. http://www.nelystyle.com/  Фризьорката работи за списание Булка и е с голям опит в официалните прически!  Peace

На всички бъдещи булки пожелавам весело и незабравимо изкарване и дълъг и щастлив семеен живот!  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт