С какво миете пода?

  • 4 726
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 255
ти пък , не се шашкай толкова...  bouquet

остави детенце да си изгради естествен имунитет , всички минават през този период и е за добро

ако пък не се успокоиш, ти предлагам да си купиш една кошара... мяташ бебчо вътре и не се притесняваш   bouquet

и всъшност не разбрах кое те притеснява повече... препарата, с който почистваш или това, че детенце пипа всичко и си пъха ръчичките

в устата

# 16
  • Мнения: 2 309
Мия с бебешки шампоан Rolling Eyesнай-обикновен Тео Бебе, прави хубава пяна и не се притеснявам детенце като се пльосне на пода и после си вкара ръцете в устата...то аз притесненията за хигиената доста отдавна ги оставих зад гърба си, но с препаратите още ме държи Crazy

# 17
  • Мнения: 338
Мистър Пропър или Медикс Laughing

# 18
  • Мнения: 1 264
Слагам малко доместос във водата

# 19
  • Мнения: 888
ти пък , не се шашкай толкова...  bouquet
остави детенце да си изгради естествен имунитет , всички минават през този период и е за добро
Peace

# 20
  • Мнения: 1 564
ти пък , не се шашкай толкова...  bouquet

остави детенце да си изгради естествен имунитет , всички минават през този период и е за добро

ако пък не се успокоиш, ти предлагам да си купиш една кошара... мяташ бебчо вътре и не се притесняваш   bouquet

Peace

# 21
  • Мнения: 949

Мистър Пропър

# 22
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Мистър Пропър 

# 23
# 24
  • Мнения: 596
Преди с Доместос , след като пропълзя с обикновено веро.

# 25
  • Мнения: 154
Мистър Пропър ,но с каквото и да го миеш никога няма да стане стирилно. Аз до скоро имах този проблем,но след като мъжът ми ме обяви за 'Монк' вече се опитвам да не се вманиячавам.Още повече,че си спомням,че моят племенник дори ближеше гумите на количката като не го гледат и слава Богу нищо му няма.

# 26
  • Мнения: 5 362
ти пък , не се шашкай толкова...  bouquet

остави детенце да си изгради естествен имунитет , всички минават през този период и е за добро

ако пък не се успокоиш, ти предлагам да си купиш една кошара... мяташ бебчо вътре и не се притесняваш   bouquet

и всъшност не разбрах кое те притеснява повече... препарата, с който почистваш или това, че детенце пипа всичко и си пъха ръчичките

в устата
Peace

# 27
  • Мнения: 277
Кошара за игра имаме голяма, но ве4е не иска да стои вътре и пла4е. Голямото ми притеснение е да не попаднат химикали от препарата в устата му. А иначе имаме и коте в къщи и се старая да е възможно най-4исто.
Но и моя мъж ме обяви за МОНК и трябва са се спра Mr. Green

# 28
  • Мнения: 516
Мистър Пропър, Доместос, ама не се шашкам толкова Peace

# 29
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Мистър Пропър, Доместос, ама не се шашкам толкова Peace


 Peace И аз така.

Общи условия

Активация на акаунт