В чуденка съм...

  • 2 018
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 410
Ейй Доне,супер си newsm10

# 16
  • Мнения: 920
Не знам какво можеш да си позволиш, но  уЙкенд за двама - от Банско , Боровец до....Малдивите и о-в Онуфрий.

# 17
  • Мнения: 410
Ами,те уикендите си ги правят сами,къде ли не,не Фарфи,иначе з не бих отказала такъв подарък Mr. Green

# 18
  • Мнения: 660
Масичката ни е от www.get.bg ili www.gift.bg - едно от двете. И не е много скъпа - нещо от порядъка на 40-50 лева.  Така че това може евентуално да е само част от подаръка , не знам колко парички може да отпуснете де.
Но комплекта за суши - нямам идея от къде е.
Успех Simple Smile  Peace

Радвам се, че съм била полезна!  Mr. Green  Hug

# 19
  • Мнения: 4 473
Ами,те уикендите си ги правят сами,къде ли не

И ти можеш да си купиш и самоподариш цвете, но друго е друг да го направи за теб, нали?! Wink
Допада ми идеята за подарък - уикенд. Peace

# 20
  • Мнения: 6 155
Масички съм виждала в Аико  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 079
Аз бих препоръчала един хубав, осветен за целта в църквата,  иконостас, с иконата, с резбите му там, с автентично кандило .... В една къща винаги има място за това.

Имам и "специално" предложение за незабравим подарък, което направих на мои приятели! Peace Party Party  Но е за малките часове, не е за в разгара на сватбата, защото не знам как ще го разтълкуват бабите и дядовците ....(като се има впредвид, че ще ги има със сигурност там!) ooooh! Crossing Arms #2gunfire
А и зависи от това, колко близки сте с младоженците ....  Thinking
В един и същ момент влизат стрийптизьор и стрийптизьорка, и се отправят едновременно към булката и към младоженеца .... Танците се редуват, докато стрийптизьорът танцува и предизвиква булката, стрийптизьорката танцува палаво около младоженеца и после - обратното.
Ефектът е невероятен, но ако и двамата младоженци са с чувство за хумор .... Peace

# 22
  • Мнения: 5 468
Стига с тия картини и икони, бе хора. Подарявайте практични подаръци, дето да им се радват хората. За какво им е тази картина? Практични подаръци обичат хората. Нещо, което ще им върши работа и ще е за дома им. Като нищо не ви дойде на ума, по-добре им дайте пари, повече ще им се зарадват, отколкото да хвърлят картината в някой прашен ъгъл и да я вадят само, когато им идвате на гости hahaha.

# 23
  • Мнения: 1 312
На нас ни подариха интересни неща. Понеже мъжа ми е страшен фен на "Спасители на плажа"  Blush и му подариха БУЙ!!! Страшен смях падна! Получихме още - масичка поднасяне на закуска в леглото! Мисля, че това е хубав и романтичен подарък. Друго по-интересно - комплект прибори за суши - с покривчици, купички, клечици - всичко! Ако харесват екзотична храна - това е вариант, а не е типичния сервиз.

Ето вижте и подаръците:


Цък на снимката за увеличение Simple Smile
Успех с подаръците и много весело изкарване на сватбата!!!  Mr. Green


Това с БУЯ е супер!Наистина оригинално и запомнящо се...,но и малко егоистично за ползване.За да няма обидени-БУЙ на младоженеца,силиконки ала кака Пам на булката!И ще си разигравате етюди:"Скъпа,донеси ми буя!"И ти се носиш в тръст насреща му Laughing

# 24
  • Мнения: 27 524
За мен един хем скъп, хем все пак съвсем поносим финансово красив и луксозен албум за снимки е страхотен спомен и винаги има нужда и се ползва  Peace

# 25
  • Мнения: 410
Масички съм виждала в Аико  Peace

В кой от двата магазина на Аико си виждала такава масичка и имаш ли представа колко струва?
Май се навивам част от подаръка да е точно такава масичка.
Но пък не ми изкача от акъла идеята за колаж,на който да се мъдрим всичките им приятели.Знаете ли къде може да се поръча такова нещо в София и колко ще ми "резнат" главата.

# 26
  • на село
  • Мнения: 1 028
За нашата сватба, братовчед ми беше накарал един негов приятел, който рисува добре да ни направи шаржове на нас двамата като булка и младоженец. Това ми е един от най- хубавите подаръци / и най- веселите/.

# 27
  • Мнения: 282
Виж с този сайт    http://www.bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=b … =14&Itemid=68
Има доста интересни неща!

# 28
  • Мнения: 6 155
Масички съм виждала в Аико  Peace

В кой от двата магазина на Аико си виждала такава масичка и имаш ли представа колко струва?
Май се навивам част от подаръка да е точно такава масичка.
Но пък не ми изкача от акъла идеята за колаж,на който да се мъдрим всичките им приятели.Знаете ли къде може да се поръча такова нещо в София и колко ще ми "резнат" главата.

Този в Люлин /м-н Европа/. Цената ...да не те излъжа, но ми се върти нещо м/у 40 и 100лв.Rolling Eyes Но не съм сигурна за цената Embarassed Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 410
Върти ми се в главата от днес,една идея.
Видях в един магазин много интересен албум(подбудена от идеята на Блонди ).Представлява кутия,като на всяка страна можеш да сложиш снимка,а вътре има много малки албумчета които можеш да тъпчеш със снимки.Предполагам доста събират.
Така и никой не можа да ми каже къде мога да направя колаж,да си го поръчат с материали от мен newsm78

Общи условия

Активация на акаунт