Мюзик Айдъл

  • 25 323
  • 617
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 23 340
Искрено се забавлявам с поредното бездарно творение, парадиращо да е хит.
Като начало ми е чудно какъв критерий може да е мнението на Слави, който е един самозабравил се бездарник, претендиращ да е певец.Абсолютен музикален инвалид, арогантен, откъде това самочувствие и тази наглост да се държи така, да унижава малкото талантливи кандидати, да се присмива на множеството явили се некадърници като него.Как не се чувства неудобно да седи до доказали се таланти като Йорданка Христова и Дони, да ги прекъсва, да има претенциите на по-голям капацитет от тях.Направо скандално беше завистливото му и злобно заяждане с едно страшно чаровно момиче, което следва оперно пеене в Консерваторията.Всички я намериха за талантлива, с изключително интересно и индивидуално излъчване, а този самовлюбен злобар надмина себе си, за да бъде отхвърлено момичето, което очевидно не се прехласваше от "звездната" му личност. Евала на Данчето Христова, изреди всички положителни качества, които намира в момичето, заяви, че е безспорен талант, но дава минус и оставя на него да реши съдбата и,при два положителни гласа от страна на Дони и Глория.Умна жена, натри му носа по възможно най-финният начин и палячото нямаше избор, освен след дълго негодувание и нескрита злоба, през зъби да изсъска "да".
Като изключиме дразнещото присъствие на Трифонов в комисия, закоято не е дорасъл, забавно е да гледаш този цирк.Болшинството от кандидатите нямат и бегла представа какво е това пеене, но пък кой със смелост,кой със самочувствие ме разсмиват и разнообразяват вечерта ми с пълното си бездарие.Поне става за разтоварване след изнервеното ежедневие, малко смях не е излишен
Peace Глория също много ме дразни,наред със Слави

# 421
  • Мнения: 3 268
От понеделник го гледам и разбрах със сигурност едно-ВИЗИЯТА е определяща.Минаха 2-3ма между капките,но на втория кръг са ги клъцнали.Добра визия и правилно пеене без кой знае какъв глас и си удобрен.Няма лошо в това де,щото не може музикалния идол да е грозноват,просто не се вързва с названието"идол".В шоубизнеса или си красив,или си аут.

# 422
  • Мнения: 636

Не става въпрос за соц. времена, бе. А за простащина, за поведение на селски хитрец. Това, че трябва да се оцелява в джунглата не ми го казвай на мен- разбрала съм го отдавна и добре се справям. Ама Слави по нищо не ми прилича на най-силните хищници в джунглата, а по скоро на подивял нерез (извинявам се за грубия израз, ама в случая по-добър не ми идва на ума)

Това, че е учил в Консерватория, не означава че разбира от музика- все пак не е успял да завърши. Ако трябва да сме честни голяма заслуга за неговата кариера на певец има Ку-ку бендът, където талантите са безспорни.

А къде си чела, че предаването е на Слави??? Ако ми кажеш съм готова да си върна думите назад и да призная, че всеки може да си прави каквото си иска в собствената къща.

Едно мога да му призная- наистина е добър бизнесмен.
Айде сега някой да не помисли, че ми е направил нещо човекът. Не , но просто трябва да се поскрие малко- изтърка се като образ.

# 423
  • София
  • Мнения: 4 868
А къде си чела, че предаването е на Слави??? Ако ми кажеш съм готова да си върна думите назад и да призная, че всеки може да си прави каквото си иска в собствената къща.

чия е продуцентската компания Seven Eight, която прави шоуто? това е официална информация.

# 424
  • Мнения: 10 757
А къде си чела, че предаването е на Слави??? Ако ми кажеш съм готова да си върна думите назад и да призная, че всеки може да си прави каквото си иска в собствената къща.

чия е продуцентската компания Seven Eight, която прави шоуто? това е официална информация.

точно така е, а и Славчо неведнъж каза,че е продуцент и не е искал да участва в журито.

# 425
  • Мнения: 636
Ок, значи ясно защо и това шоу е тъпо.
Е, да си прави тогава каквото си иска- той си носи риска. Но като тръгне Vip Brother гледаемостта на Айдъла ще падне неизбежно.
Жалко, че са дали продуцентски права на Слав. Тия хора не видяха ли какво стана със Сървайвъра бе newsm11

# 426
  • Мнения: 5 577
Току-що идва да и снимам нотички една от тризначките - но незнам коя (копирния център където работя и точно срещу музикалната гимназия в Русе, където учат те). Изкуших се да я питам какво е станало с тях, но реших да се държа нормално.

Така, изклюкарих.  Crazy

# 427
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
.... Но като тръгне Vip Brother гледаемостта на Айдъла ще падне неизбежно...

 Joy Joy ти ме развесели до степен да се хиля сама пред компа
Тая боза ББ, особено след последното фиаско не виждам как ще стигне по рейтинг даже и сериала в 5 Wink
 Мое мнение разбира се, но все пак имам някакви наблюдения за предпочитанията на хората от близката ми среда, за които мога спокойно да кажа че мнението им съвпада със среностатистическото Simple Smile

# 428
  • Мнения: 9 909

Това, че е учил в Консерватория, не означава че разбира от музика- все пак не е успял да завърши.
стига бе, како  Mr. Green и ти, и другите, дето се хванахте за бездарността на Слави - четете малко, преди да пишете. И мислете. Слави не завърши консерваторията не защото е некадърен, а защото го беше повял вятърът на друга страна. В консерваторията се влиза с няколко изпита - а и тогава се влизаше доста по-трудно, отколкото сега, понеже имаше много повече кандидатстващи. Трябва да го мразите много, за да твърдите, че е музикален бездарник и инвалид, при положение, че човекът може да пее. Може да пее, още веднъж ще го кажа.
И като сте се хванали за тези мартеници, ще каже човек, че всички сте се родили със сребърна лъжичка в устата и сте учили за президент, и в трамвай не сте се качвали. Пак да припомня - Слави не е тръгнал от мартениците, а ги е продавал като студент, за да си помага. Също така за пари е свирел по оркестри.

# 429
  • Мнения: 677
В шоубизнеса или си красив,или си аут.
Не е задължително,но помага..
Примери за некрасиви звезди-бол..



Това, че е учил в Консерватория, не означава че разбира от музика- все пак не е успял да завърши.
Успя,успя..
при положение, че човекът може да пее. Може да пее, още веднъж ще го кажа.
... Също така за пари е свирел по оркестри.
"Музикален е" и "може да пее" са различни неща..Попява да..И е музикален..
А и сега свири за пари с оркестър  Mr. Green

# 430
  • София
  • Мнения: 4 868
А и сега свири за пари с оркестър  Mr. Green[/b]

сега даже не свири...пак за пари Mr. Green

# 431
  • София
  • Мнения: 1 457
Най-много ме дразни Глория с нейното позитивно, положително и стимулиращо НЕ  Crazy И с забележките за външния вид на участниците.
Слави на моменти искрено ме изненадва с милото си и човешко отношение към някои участници, а в следващия момент ме издразва яко  Confused Не знам защо, но се държи най-гадно с участниците, които добре се справят или им трябва съвсем малко.
От комисията най-нормално се държат Дони и Йорданка Христова.
За водещите нямам думи  ooooh! Хайде, в началото някакси им бяха забавни номерата, ама вече се оляха. Инфантилното им поведение много ме дразни вече   Twisted Evil

# 432
  • Мнения: 6 243
На Слави проблемът му не е че е продавал мартеници. И аз като студентка съм продавала - като се почне от краставици, и се стигне до сирене. Много престижно! Ама годините гладни, бориш се за оцеляване, не за лукс. Да оставим тия клети мартеници на мира.

Слави не ми е слабост, но предаването е негово, а както се оказва - и форматът на шоуто си е такъв...на който не му харесва, да насочи времето си към други ТВ продукции. Кеф ти "Вкусно", кеф ти "Дързост и красота" - избор голям. По "Скат" пък какви неща дават!

Мен шоуто ме забавлява. Иван и Андрей са като две палета, които ръсят глупост след глупост, а Глория е майтап отвсякъде. Чат-пат някое девойче изпее нещо хубаво, чат - пат има някой смешник. Веселба голяма. Но като човек, дето гледа вече четири вечери подред, взе да ми омръзва, време е да разчупят малко формата и на предаването, щото дори и на сеирджии като мен взе да им дотяга.

# 433
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Леле, леле, колко помия пак се изля върху Славчо ooooh!
Момичета, що така говорите наизуст, бе?!
Как влиза и завършва Консерватория един "музикален инвалид"?!
Айде разсъждавайте малко!
Музикален е, много даже, талантлив, пробивен, позитивен, енергичен, деен, идеен, , въобще мъж, достоен за уважение. Много имаме да учим от Слави. Peace
От къде е тръгнал, къде е минал, до къде е стигнал!
Евала Слави!

# 434
  • София
  • Мнения: 1 444
Това, че е учил в Консерватория не означава нищо, показателен е факта, че не е успял да я завърши, надали защото е изгубил интерес, което също би било показателно.Човек, който е наясно, че живота му ще премине под знака на музиката, би направил необходимото да завърши образованието си и да се сдобие с диплома.Колкото до качествата му на бизнесмен, безспорни са, доказателство за това е че успя да добие слава и пожъне успехи на гърба и талантливостта на доказаните таланти от Куку бенд.
Познавах го в ония размирни години, в началото на 90-те, когато правеше първите си стъпки, беше недолюбван от множеството, но амбицията и упорития труд на Евгени го избутаха напред, като за негово щастие Евгени беше градивната частица, плюс още няколко човека, но присъщо на гениите нямаше интерес към публичност, слава и др., а градеше успехите зад кулисите.След това вече се намесиха и хора с пари и резултата е налице.Не оспорвам амбициозността му и бизнес качествата, които притежава, но за музикалност и талант-айде стига, партитурата за него е като страница, изписана на японски.Другото, което ненавиждам е самозабравата, явно дълбоко в спомените си е погребал годините, когато беше слаб като мотовилка, с опърпани дрешки, пепитена ризка с отрязани ръкави и безумна къдрава, тънка опашчица върху плешив лоб.Да успееш лошо няма, напротив, уважавам пробивността му, дай-боже всекиму, но да забравиш, че не си роден аристократ, това е прекалено.Грозно е и това, че се подиграва с младите момичета и момчета, искащи да се докажат и успеят.Вярно е, че има такива, които недоумявам от къде им е хрумнало дори, че могат да пеят, но въпреки това не е уместно високомерното и просташко държане.А това, което описах в предишният си пост за момичето, на което таланта беше в излишък, това вече беше злонамерено и породено от нескрита завист.Който го е гледал енаясно какво имам предвид.
За Глория......предпочитам да спестя коментар, но ако можех бих я посъветвала да води кастинги за достъп до липосукции и др. пластични корекции.Но това е мое мнение, любителите на поп фолка може би имат друго мнение и впечатление.
 

Общи условия

Активация на акаунт