Мюзик Айдъл

  • 25 299
  • 617
  •   1
Отговори
# 450
  • Видин
  • Мнения: 961
Леле, леле, колко помия пак се изля върху Славчо ooooh!
Момичета, що така говорите наизуст, бе?!
Как влиза и завършва Консерватория един "музикален инвалид"?!
Айде разсъждавайте малко!
Музикален е, много даже, талантлив, пробивен, позитивен, енергичен, деен, идеен, , въобще мъж, достоен за уважение. Много имаме да учим от Слави. Peace
От къде е тръгнал, къде е минал, до къде е стигнал!
Евала Слави!
newsm10 smile3525

# 451
  • Мнения: 302
Току-що идва да и снимам нотички една от тризначките - но незнам коя (копирния център където работя и точно срещу музикалната гимназия в Русе, където учат те). Изкуших се да я питам какво е станало с тях, но реших да се държа нормално.

Така, изклюкарих.  Crazy

Давай по-смело! Simple SmileСледващият път като дойдат пак ги питай!И да споделиш клюката ей! Grinning

# 452
  • Мнения: 2 759
              Пък като чуя, че някой имал диплома... незнам какво ми става...
Това да не е следствие от това, че ти нямаш а?? Twisted Evil Twisted Evil

              А ако ми се намират една-две, на какво е следствие  newsm78? И ако е толкова зор да ме изкарате завиждаща - ок - все съм искала да съм злобна, ама не мога да го докарам... чак толкова обидно..

# 453
  • Мнения: 4 841
Спора ЗА и ПРОТИВ Слави е нещо като ЗА и ПРОТИВ секциото, ЗА и ПРОТИВ тютюнопушенето, ЗА и ПРОТИВ събуването, когато сме на гости  Hug Hug Hug
Тоест - който харесва Слави, ще си го превъзнася, който не го харесва - ще го критикува.

Тъпото е, че гледаме телевизия ЗА СЕИР - колкото по-некадърни са участниците, колкото по-нескопосан е кастинга, колкото по-инфантилни водещите - толкова по-гледано и обсъждано е.

Не харесвам Слави, пропуснах Сървайвър и ще направя същото с Мюзик Айдъл.
(Ама и той едни водещи избира... Иван и Андрей -  Sick)

# 454
  • Мнения: 817
Страхотни са водещите! Peace

# 455
  • София
  • Мнения: 4 868
иван и андрей са невероятни - досадни, забавни, неуморими...
приличат на зли горски духчета на фона на цялата лудница по време на кастинга. Mr. Green

# 456
  • Мнения: 6 417
Слави се дипломира с 12 години закъснение.  Rolling Eyes

# 457
  • Мнения: 1 273
Слави се дипломира с 12 години закъснение.  Rolling Eyes

По добре късно от колкото никога! Mr. Green

# 458
  • Мнения: 6 417
А и сега свири за пари с оркестър  Mr. Green[/b]

сега даже не свири...пак за пари Mr. Green
Сопраното всичко знае. Слави свири с оркестъра си на всеки, който може да си го позволи. Rolling Eyes

# 459
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Леле, леле, колко помия пак се изля върху Славчо ooooh!
Момичета, що така говорите наизуст, бе?!
Как влиза и завършва Консерватория един "музикален инвалид"?!
Айде разсъждавайте малко!
Музикален е, много даже, талантлив, пробивен, позитивен, енергичен, деен, идеен, , въобще мъж, достоен за уважение. Много имаме да учим от Слави. Peace
От къде е тръгнал, къде е минал, до къде е стигнал!
Евала Слави!
newsm10 smile3525
Винаги съм харесвала Слави... и ще продължавам да го харесвам и в бъдеще....
 Hug   Това е казах го Simple Smile
Колкото до Айдълъ Simple Smile
Според мен добре са подбрали комисията (за всеки има по нещо в нея Simple Smile)
Само не ми харесва продължителността на предаването - 5 месеца по 5 дни в седмицата, мани, мани шъ омръзне бързо...

# 460
  • Мнения: 6 417
Аз пък съм сигурна, че МА ще повлече Vip brother и ще го отнесе.  Crossing Arms

# 461
  • София
  • Мнения: 1 105
Дръпнах си серийките от арената, че следях темата, а не знаех за каквео иде реч. Ми да ви кажа не съм разочарована ни от Слави, ни от Глория...от нито един от журито. Даже бих казала, че се забавлявах докато гледах.

# 462
  • Мнения: 200
абе като цяло голям смях пада в този мюзик айдъл

# 463
  • Мнения: 952
На мене ми харесва Айдъл-а, даже по вече от Сървайвър. Не ме дрезни присъствието на Слави,защото го харесвам и мисля че разбира и от музика и от шоубизнес. И затова мястото му е  там. Не се сещам кой друг освен неговия екип би продуцирал Мюзик Айдъл, не само в бтв ,но и по принцип. Само малко ме дразни Глорето,почна да се изживява твърде много на звезда. Евала на Данчето Христова и Дони много добре се справят като жури Peace

# 464
  • Мнения: 1 673
Еее, колко помия върху Слави, журито, водещите, шоуто...
Защо така, момичета?
Става ли ви по-леко като я изливате отгоре им?
Облекчава ли ви?
Като не ви харесва, не гледайте.
Не разваляйте приятното настроение на тези, които гледат и харесват.

Общи условия

Активация на акаунт