Мюзик Айдъл

  • 25 307
  • 617
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Ако ще е като сървайвър и онова другото преди това- красавицата и звярът, няма да го гледам, но ако изключим иван и андрей, снощи ми беше що- годе интересно, но дали днес ще гледам??? не се знае......

# 76
  • Мнения: 1 273
Ако ще е като сървайвър и онова другото преди това- красавицата и звярът, няма да го гледам, но ако изключим иван и андрей, снощи ми беше що- годе интересно, но дали днес ще гледам??? не се знае......

Ами знам ли кой ще гледа днес, доколкото се сещам от рекламите по Нова телевизия пък започва "Един срещу всички"  с водещ Ники Кънчев (Леле колко ми омръзна и неговата физиономия ooooh!)

# 77
  • Мнения: 1 002
каква е разликата между стар академи и мюзик айдъл-а ?

# 78
  • Мнения: 677
Мюзик айдъла ще е още по-скучен  Mr. Green
И по-дълъг..

# 79
  • Мнения: 5 713
каква е разликата между стар академи и мюзик айдъл-а ?
Че едното беше по Нова, а другото ще е по БТВ.  Joy

# 80
  • Мнения: 4 358
Скука... Очаквах да видя избраните, но не би... Водещите са адски дървени и не на място - кофти избор... Не виждам защо беше нужно така подробно да ни представят журито, при положение, че всички са достатъчно популярни... Абе честно казано очаквах по-силен старт, но не съм се отказала все още да гледам.
Мдааа. Надявах се и аз да е по-раздвижено, но...
Май и тук ще се разтягат локуми... както стана със Сървайвър-а  Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 1 448
И тази вечер ако ми се точат като народна песен ще ме откажат да го гледам  Sick

# 82
  • Мнения: 6 417
На мен пък ми е забавно и не мисля, че са се държали арогантно с кандидатите. Трябва да свикват с превратностите на живота, защото лесно ранимите души не оцеляват в джунглата на шоубизнеса. Стават известни и после какво? Кризите на Бритни Спиърс... #Silly

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 19:36 от Шушон

# 83
  • Мнения: 1 666
На мен пък ми е забавно и не мисля, че са се държали арогантно с кандидатите. Трябва да свикват с превратностите на живота, защото лесно ранимите души не оцеляват в джунглата на шоубизнеса. Стават известни и после какво? Кризите на Бритни Спиърс..
 #Silly

Именно! Като те е страх от мечки - не ходиш в гората!

# 84
  • Мнения: 6 417
Ама то имаше уникати просто. Чудя се...лампа до огледалото нямат ли? А роднини, които да им кажат, че пеят ужасно?  newsm78

# 85
  • на село
  • Мнения: 3 965
На мен пък ми е забавно и не мисля, че са се държали арогантно с кандидатите. Трябва да свикват с превратностите на живота, защото лесно ранимите души не оцеляват в джунглата на шоубизнеса. Стават известни и после какво? Кризите на Бритни Спиърс... #Silly

Точно и на мен ми хареса, не знам какво очакват някои и как си представят да покажат хиляди или поне по -голяма част от кандидатите без да се разтягат.
А за отношението на журито - ами с перце ли да ги галят, та то имаше трагикомични случаи.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 077


Ами това е част от концепцията на шоуто. Журито е главно действащо лице и е желателно да бъде безпощадно и искрено до бруталност. Членовете му обикновено са по-коментирани и от самите участници. От американските представители - Ранди Джексън, Пола Абдул и Саймън Коуел - могат да бъдат чути коментари от сорта на: "Какъв, по дяволите, беше тоя кошмар!?", "Ти си напълно бездарен", "Това е най-ужасния глас, който съм чувал в живота си", "Приличаш на онези горски същества с оцъклени очи" и т.н, и т.н  Mr. Green



Хубаво, ама в САЩ самочувсвието на явяващите се е съвсем различно. А в България от такова отношение при принципно ниско самочувсвие, може и нервен срив да получат горките.
А и не виждам с какво такива фразички биха били положителни за самото жури?
Само да покаже какви простаци са ли?
А пък на човек като Йорданка Христова изобщо не му подхождат такива коментари. Все едно да чуя баба ми да псува.
Просташко беше и не предвещава нещо кой знае какво.
 newsm11

# 87
  • Мнения: 7 723
Айдеееееее, почнаааааааа  Party

# 88
  • на село
  • Мнения: 3 965
Е този е от уникумите

# 89
  • Мнения: 6 417
Наско-Ментата  Joy

Общи условия

Активация на акаунт