Велико Търново - Шоуто "Звук и Светлина"????

  • 11 883
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
A ot kolko 4asa e showto?

# 16
# 17
  • Мнения: 1 937
monda, не открих информация за час.
(062) 63-69-52 - това е тел. за резервации.
0897976248
И официалната страница на шоуто -  http://zvukisvetlina.veliko.info/

Честит 3-ти март на всички!

# 18
някой който е ходил може ли да каже от колко часа  започва звук и светлина по принцип

# 19
  • Мнения: 1 399
някой който е ходил може ли да каже от колко часа  започва звук и светлина по принцип

Миналата година, на 3-и март, започна в 21.00 ч /доколкото си спомням  Rolling Eyes, дано не бъркам/
Но не знам дали това е някакъв стандартен час.
Най-добре е да се провери, в постинга преди твоя има телефони за връзка  Wink

Честит празник на всички!

# 20
a kakyv e telefona za vryzka na koito moga da razbera ot kolko 4asa shte e?nqkoi bili mi pomognal?

# 21
i kolko vreme gore-dolu prodyljava spektakyla?

# 22
  • Мнения: 794
0897976248 ...Започва от 20.00ч

# 23
  • Мнения: 198
http://vbox7.com/play:ae1a736e#
Не е като да е на живо,но все пак за такива като мен,които никога не са го виждали е няква представа Wink

# 24
  • Мнения: 794
Бяхме в хотел "Янтра" и го гледахме от там.
Започна в 21 ч.

Беше невероятно, изклщчително въздействащо и вълнуващо!!!!
Просто останах безмълвна.

Бе зашеметяващо!

# 25
  • Мнения: 139
Специално отидох във Велико Търново на 3 март. Бяха ми говорили за шоуто невероятно неща, но явно очаквах прекалено много, защото след цял ден обикаляне из града и на Царевец, после 2 часа висене на площада бях останала без крака, и очакванията за ми за нещо грандиозно не се потвърдиха. На мен ми се видя доста посредствено, "звукът" го нямаше никакъв, или се чуваха откъслечни мелодийки... Мнението ми потвърдиха всички мои приятели, които го гледаха за 1 път... Според мен има много по-затрогващи и величествени български мелодии, които могат да се изберат и с които ще те накарат да настръхнеш, от това че си българин и от това че си на 3 март на това велико място...
Това е моето мнение...

# 26
  • Мнения: 794
Vikito и ние патувахме специално за шоуто,  но го гледахме от хотела, звука бе супер, а и гледката също!

Може би сте били уморени и изнервени...

На другия ден и ние обикалхме Царевец... вечерта бях меко казано изтощена .. и ощ не съм си починала добре Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 399
vikito, жалко че си останала разочарована.
Дано нямаш усещането за провален празник...
Може би наистина усещането много зависи от настройката, а и от моментното състояние.
На твое място, така както го описваш /уморена, може би изнервена, с прекалено голями очаквания за неповторимост, предполагам и тарапаната на площада е била голяма...  Rolling Eyes/ и аз бих се почувствала разочарована от 20-те минутки звук и светлина.
Но моето преживяване, за радост, беше различно - в 21.00 h загасиха лампите в ресторанта, пуснаха вътре музиката /т.е. чуваше се прекрасно/, страхотна панорама към целия хълм Царевец - беше много, много красиво  Hug.
За музиката - аз не съм никакъв специалист, напротив клоня към музикален инвалид.
Бях предварително прочела, обаче, какво точно изразява светлинно-звуковото шоу  Blush и водейки се от това, от спомените ми по история и от моето лично въображение, спектакълът успя да ме завладее напълно.
Жалко, ако наистина, озвучаването навън не е добро  Confused, защото за мен, е много важна част от цялостното възприятие.

Общи условия

Активация на акаунт