НУКК /Италианския лицей/ в Горна баня - мнения, подготовка, изпити - 5

  • 42 114
  • 585
  •   2
Отговори
# 585
  • Мнения: 6
Здравейте!
Тъй като изчетох голяма част от темите, но се коментира главно началния етап и детската градина, може ли някой да даде актуално мнение за прогимназиалния етап- от 5 клас? Доволни ли сте от организацията и обучението? То също ли е целодневно, както в началния? Ползва ли се транспорт?
Изобщо- всяка информация ще ми е от полза.
Благодаря ви 🌺

Общи условия

Активация на акаунт