Към мамите първескини-в коя седмица усетихте бебчо?

  • 3 369
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 327
В 16 г.с. за 1 път-на 08.03.2006г.Беше невероятно усещането preggo.

# 61
  • Мнения: 326
в началото на шестия месец

# 62
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 373
Мисля че беше към 20 седмица,но не съм абсолютно сигурна newsm78

# 63
  • Мнения: 873
аз го усетих за първи път доста рано-към края на 3 и начало на 4 месец,ама коя седмица беше-не помня точно.първоначално го усетих като леко трепване.след време-като вибрация и после вече-как си шава. към 20 г.с. и таткото вече започна да го усеща като си сложи ръката на корема ми или като се притисне към мен.сега съм 23 г.с. и снощи решихме да наблюдаваме корема ми как на места се появяват разни подутинки.беше много забавно и му се радвахме много Grinning

# 64
  • Мнения: 2 336
към 18г.с го усетих за първи път, но не като пърхане, Heart Eyes а като поддуване/пулс/

# 65
  • Мнения: 1 691
20 г.с., ама може и в 21-22 да съм била, че не ми беше точно сметнат терминът.

# 66
  • София
  • Мнения: 932
в началото на 5-ти месец- съвсем наскоро,и преди усещах нещо подобно но не знаех и не бях сигурна че е бебо.Вече определено разпознавам когато шава, ама за ритници не мога да говоря-все едно се върти в мен, намества се и донякъде чуството и усещането наподобява къркорене
Лека бременност и    bouquet
И аз съм така, вече съм в 21 седмица, но не усещам ритничетата които майките описват тук, а по-скоро леко въртене понякога, бях се притеснила че нещо не ми е наред.
Разположението на плацентата ми е предно, освен това ако има значение за по късното осезаемо усещане на ритничетата   newsm78 . Така ми се иска да започна да усещам движенията му непрекъснато и осезателно-дано стане по скоро Praynig

# 67
  • Мнения: 117
20 седмица

# 68
  • Мнения: 8
С абсолютна сигурност разбрах, че е бебо, в началото на 20 г.с.

# 69
# 70
Аз за първи път го усетих на 25.09.2006г.,  pregnant 18 г.с., усещането и чувството беше много приятно.  newsm51

# 71
  • Мнения: 205
Първа бременост ми е и го осетих в 19 сед.  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 8 242
18 г.с.  Peace

# 73
  • Мнения: 125
Аз го усетих някъде към 16 седмица и съм 100% сигурна че беше бебето, въпреки че лекарката ми каза че е много рано

# 74

Общи условия

Активация на акаунт