ДОБРИЧ с ново "форумско" дете, чака Баба Марта мартеничките да донесе (22)

  • 14 020
  • 277
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Mimi, определено този цвят на очите ти отива, но и червения ти стои добре. Mr. Green Много те е освежил престоя в салона. Дай сега сериозно. Отвориха ли го този спа или не?
Знаех си, че скоро ще сложиш кекса. Аз много харесвам този, който става на три цвята, ама пусти мързел. ще ям на аванта. Laughing

ЕМ40 да не е зодия лъв малкия?

# 16
Здравейте и от мен Grinning
То май всички шофъорки-аз да ви се похваля, вечер опреснявам шоф.си умения. newsm01Нали в Хасково изкарах книжка преди десет години, после във Варна , на Албена .... и въобще не бях карала. Sad
Венера -Диди Жалко за инцидента с колата, но важното е че нищо ви няма. Иначе в Добрич с тия булеварди лесно се шофира.Проблема е , че много бързо карат всички.Незнам кога ще се престаша сама да карам. newsm78

Не съм изкарвала малката от няколко дни- много студено ми се струва.А и малко кашля и е сополива.
Да ви се оплача на последната консултация бяхме качили само 50 грама.Как иначе като кухнята е хвърлям- голям каприз с това ядене.

Някой знае ли- Как е градината на Златни пясъци?-май се очертава да сме цяло лято на работа там.

МИми кир не се познаваме, но изглеждаш много свежо.

Готвите ли се за 8 март? Къде ще празнувате?
Ние вече запазихме места в Централ..

# 17
  • Мнения: 3 810
Mimi, определено този цвят на очите ти отива, но и червения ти стои добре. Mr. Green Много те е освежил престоя в салона.

Ха, и ти може да станеш с червени! Внимавай! Wink

Ем40, направо ме изкушаваш....Но! Първо такса!
И издавам инфо на ЛС.

# 18
  • Мнения: 448

mimi_kir плащам, казвай къде е този SPA център, какво предлагат изобщо всичко ( има още такива кошници с парички да вадя ли)?Vaniahs, как къде ще караме 8 март, в SPA центъра, ако разберем къде е Laughing

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Moмичета, вчера минах през най- новия спа- център в Добрич.
Страхотно обслужване- козметика, фризьорство, изкуствени лещи, масажи, маникюр, педикюр...

Прилагам и снимка:


Тъй че не си давам мъжа Wink

Тц,тц. Добре, че нищо не знам Wink.

anuschka Да точно там се случи, да не би да си ни видяла ????
Голяма излагация значи !!!  Embarassed

Аха, чух ударите на ламарина в ламарина и погледнах през прозореца си. Много ми е клюкарско прозорчето.  mama_Blue, ще потвърди и тя Wink


Приятен ден на всички!   bouquet

# 20
  • Мнения: 217
Момичета, какъв ден си избрахте от МАРТ? Нали знаете, през този женски месец си избираш дата и каквото е времето през този ден, такъв ще си и ти през тази година. Аз си избрах 14-ти - рожденото число на малкият ми любим мъж. Можем да си направим класация:
- най-необичайно горещата мама,
- най-"духовитата",
- най-ревливата,
- най-меката и блага мама,
- най-слънчевата,
- най-начумерената,
- най-променливата,
- най-снежно-студената,
- най-разголената /в деня, когато свалим якетата/ и още и още.. според деня, който ни се е паднал.

# 21
  • Мнения: 3 810
feel_u, идейно!
Направо ще лъснем коя каква е Mr. Green
Аз си избирам 6(нали съм с 2 любими щерки...това е моята рождена дата)- купон да е!

# 22
  • Мнения: 2 821
Здравейте мацки Hug
В това заглавие надушвам нещо мое Mr. Green...супер е! Кеми, както е тръгнало никой няма да иска да те смени в пускането на темите...такива оригинални ги мислиш  bouquet
feel_u , чакай още един ден да дойде Марта, та тогава да си избираме ден...
Ние 8ми март в къщи ще сме...то май отсега нататък все така ще е ..ходи ми се на кръчма Confused
anuschka, нищо не съм чула сутринта...важното е, че не е бил сериозен инцидента...
mimi_kir , кво го криете тоз СПА-център Thinking...вместо да им направите безплатна реклама на хората...да не е в хотела?...еййй аз кога ще се поглезя с някоя процедура...много ми е любопитно как ще изглеждам с кафеви лещи Flutter
Засега това от нас
благородно ви завиждам за разходките

# 23
  • Мнения: 167
  Давайте кекса,че секса хич го няма - вече 15 ден съм на червено.Не искам да ви занимавам с моите болежки,но трябва да питам - някоя мама взема ли притивозачатъчни Новинет?И нормално ли е първият месец  цикъла да продължи толкова дълго?Знам ,че трябва да питам лекар,но хич не ми се ходи,та ако някой има инфо - дайте да не се размотавам Thinking

mimi_kir - как понасяш лещите?Усещаш ли ги?Преди няколко години сложих зелени,но бях като сляпа къртица с тях - нищо не виждах и на третия ден ги затрих в тоалетната на някакво заведение.А бях толкова чаровна... Crazy

И мен ме е страх да возя дечко в колата - едва наскоро се престраших да кача племенника. Tired

Така,аз си избирам 4 март.Както съм се разфучала тия дни - очаквайте на 4-ти да вали червен сняг Twisted Evil

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
anuschka, нищо не съм чула сутринта...важното е, че не е бил сериозен инцидента...
[

Имах предвид да потвърдиш колко са ни клюкарски прозорците. Wink
Много сте тихички иначе. Като се прибирам от работа, все се заслушвам да чуя сладък бебешки плая, обаче...

mimi_kir, видя ли как пращаш хората за зелен хайвер. Wink

# 25
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Тя и на подкупи не се поддава, ама накрая май ще я разобличим. Laughing

# 26
  • Мнения: 531
Мама блу, честита ти втора принцеса на голяяма патерица!Сега имаш две дъщери, коя ще ни дадеш? Mr. Green
Мими, аз ти казах, че синьото ти отива, но не точно там Mr. Green
Сега за този пословичен вече спа център.Видях вече огромния интерес, но това само любопитство ли е или наистина ще печелят хората от вас?Като го отворят аз лично и официално ще ви поканя, а дотогава на лични срещу добро заплащане ще записвам желаещи за посещение с предимство Mr. Green

# 27
  • Мнения: 531
Точка, когато взимаш противозачатъчни при първия прием може и целия месец да ти кърви, зависи от организма.Засега си мисли за кекс Stop

# 28
  • Добрич
  • Мнения: 207
да се запиша и аз страхотно заглавие,
мале като четох за инцидента изтръпнах хубаво че сте се отървали без последствия и аз сега се уча да карам но ме е страх как ще бъде с малката още не съм я возила но тези дни вече ще трябва незнам как ще карам и ще я гледам дано да ме слуша в колата с баща си няма проблеми но при мен може и да се разреве че ще стои на задната седялка сама в краен случай ще я сложа отпред #Crazy
ние сме с отвратителен запек миналата седмица чак стигнахме до бърза помощ и после у дома клизма, но днес пак се наложи клизма само че бях сама тя реве и аз с нея но успях да и направя клизмата милото сега спи уморено #Crazy дано повече да не се налага да вземаме такива мерки че е голям ужас

# 29
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Наталибу какво казват лекарите за запека? Много е трудно да правиш клизма на дете. Embarassed

Мами, има сред вас счетоводителка, че имам голям проблем?

Общи условия

Активация на акаунт