Какво правите след 10тото "Не!"?

  • 1 234
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 053
май не повтарям толкова много. отвличане на вниманието, пляскане, отнемане на опасния предмет - зависи от ситуацията.

това е и моят начин  box

# 16
  • Мнения: 1 564
май не повтарям толкова много. отвличане на вниманието, пляскане, отнемане на опасния предмет - зависи от ситуацията.

И аз така действам Peace.
И аз съм така. Blush

# 17
  • Мнения: 522
Е добре де ама как се наказва дете на 1г9м Thinking?Аз както и да му се карам,както и да се опитвам да го накажа отговорът е"Няма" Shocked.Е какво се прави в случея?Като го плясна,посяга ми и той Confused,е няма да се надбиваме я Blush.За мен всякакви методи са безрезултатни.единствено като го отстраня в кошарата му в другата стая за минута две малко се успокояват духовете Peace.

# 18
  • Мнения: 1 364
Няколко пъти казвам, после викам и това ако не помогне вземам предмета.

# 19
  • Мнения: 1 263
Отвличам вниманието. Най- често я моля да ми помогне за нещо. Винаги се отзовава Grinning. Ако няма как да я ангажирам с това което в моменат правя - в краен случай й предлагам любимо филмче. Действа безотказно. Но никога не викам, не взимам предмета,  а още по-малко да пляскам... не че съм много добра, просто така съвсем ще изпусна ситуацията от контрол и ще стане по-зле ooooh!

# 20
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
В повечето случай,взимам предмета и казвам"Щом,не можеш да бъдеш по-внимателна ,то не желае да игре с тебе"и така!

# 21
  • Мнения: 1 734
изобщо не стигам до `10тото Не!`

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
не винаги да е съпроводено с взиманее на играчката...децата на тази възраст не разбират ...това за тях е игра...твоята  ярост също им е смешна.... не наказвай ...просто го гушни и го занеси при книжките .....

# 23
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Като го плясна,посяга ми и той Confused,е няма да се надбиваме я Blush.
ООО, надбиваме се Wink просто го превръщахме в игра, борба и дечко забравяше - за тази възраст действа.

# 24
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Пляскам, ама хубавичко така... и изобщо не чакам 10-то, започвам още след 3-тото "не"  Mr. Green

Ей, значи не съм само аз.

Общи условия

Активация на акаунт