Ползвате ли секс играчки?

  • 42 931
  • 146
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 047
Аз не ,че  нещо  се заяждам,само  от любопитство...После нали не ги ядете?  newsm78

що да не, какво лошо има   Whistling
И аз това се чудя.
Дори е секси.
Пък и гости може да посрещнеш със свежа салатка.

# 121
V4era minah slu4aino pokrai edin Sex shop , imashe strahotno erotichno belio i sega shte izmolia moq da investura malko v moq sexapil  Laughing




Ekcnpec: Моля, пишете на кирилица...!

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 13:11 от Reza

# 122
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
малко да поизтупаме тази тема от праха ...
четох една статийка в която "топ моделката" Джордан се жалва от това че вибраторите били студени и че от това и минавал мерака да си играе с такива играчки.
http://www.rol.ru/news/med/news/07/12/20_003.htm

я разкажете вие как си ги притопляте преди употреба?

# 123
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
в микровълновата Mr. Green

# 124
  • Мнения: 274
Избираме си още  Grinning

# 125
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392

даммм представям си разговор от рода на:
- скъпи ще отскочиш ли да притоплиш инструмента?
- разбира се скъпа на 10 или 15 секунди го искаш?

 Joy

# 126
# 127
  • София
  • Мнения: 2 968
Не, много ми се иска Simple Smile

# 128
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
поръчвай смело !!!

# 129
  • София
  • Мнения: 2 968

Това към мен ли е? Simple Smile

# 130
  • Мнения: 1 726
Миналата седмица заведох мъжа ми в един секс-шоп да си изберем играчка. Аз веднага се насочих към вибраторите, а той умрял от срам само пуфтеше и мрънкаше да си ходим EmbarassedКазах му да си избере и той нещо ама той-не .Взех възможно най-малкия вибратор и си тръгнахме. Докато се приберем беше нацупен през цялото време  Crossing ArmsНо като се прибрахме и си легнахме, бързо му мина сръднята и сега даже все пита , кога ще си поиграем пак Laughing

# 131
простете за невежеството :oopsа  ама как ги ползватете тези вибратори,само за жената ли са или и за двамата newsm78

# 132
  • Мнения: 4 362
По принцип сме говорили на тази тема,няма лошо да се опита,но все още не съм ползвала

# 133
  • Мнения: 304
Ей, ама интересно било в този подфорум!
Имаме играчки и си ги ползваме редовно. За мой срам мъж ми е доста по-разкрепостен от мен, но аз много се старая да му угаждам в сексуалните игри.
И еротично бельо ми купува и вибраторите пак той ми ги е избирал (имам си два и си мисля, че е време за нов модел). Не ми е хрумвало да си ги кръщавам.
От пръстенчето на Дюрекс съм много доволна с изключение на тоя номер с батерийката. Но се продават подобни играчки, така че няма празно.

# 134
  • Мнения: 623
Естествено,че ползваме Sunglasses
Освен тази и други,и мисля още да се обзавеждаме Whistling

Общи условия

Активация на акаунт