Колко често ходите......

  • 14 495
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073

 Peace

# 16
  • Мнения: 173
Всяка сутрин,след кафето! Добре,че си го пия в къщи.....
А другите дето не ходят....ами яжте Активия smile3521

# 17
# 18
  • Мнения: 185
През ден-два Sickа съм слабичка,моя мъж евала му правя-всеки ден поне по веднъж,но не го обичам само за това де Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 735
Мисля че има връзка между срането(хубава българска дума  Mr. Green) и килограмите. Това говори какъв е метаболизмът.
Преди да забременея - 2 пъти на денонощие
Сега-1 път, а понякога и 1 път на 2  дена

Направо ми се е разбутал хормоналния баланс от цялата история, а още кърмя, т.е., хормоните ми не са в същия си състав от преди.  Peace

П.П: Хубава темичка! Аз предлагам да приложим и снимков мат'риал.  tooth smile3550

# 20
  • Мнения: 185
Мисля че има връзка между срането(хубава българска дума  Mr. Green) и килограмите. Това говори какъв е метаболизмът.
Преди да забременея - 2 пъти на денонощие
Сега-1 път, а понякога и 1 път на 2  дена

Направо ми се е разбутал хормоналния баланс от цялата история, а още кърмя, т.е., хормоните ми не са в същия си състав от преди.  Peace

П.П: Хубава темичка! Аз предлагам да приложим и снимков мат'риал.  tooth smile3550
Ша ни са замъглят апаратите photo Shocked

# 21
  • варна
  • Мнения: 193
всеки ден по 2-3 пъти. единствено когато пътувам пропускам и се чувствам като "натровена". просто не мога да го върша в обществени тоалетни.
пия над 3литра вода на ден ако това има значение. пържено не ям. от всичко останало хапвам в големи количества. то няма как да оставиш нещо в тоалетната, ако преди това не си хапнал Peace

# 22
  • Мнения: 2 677
Моят стомах е един от най-нередовните, ама пък въобще не ми пречи.  Laughing Може да ми дойде музата веднъж в седмицата, или пък три път на ден.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 184
веднъж на ден

ако ям повече и по-често Blush

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Задължително ходя всеки ден Peace
един или два пъти Wink

# 25
  • Мнения: 1 735
Дрисли с дрисли!!! Joy

Ох, не се сдържах, сори за Офф-а!

# 26
  • Мнения: X
Всяка сутрин!
Имам толкова редовен стомах, че дори в неделя ме буди в седем, за да си иска своето
.
И съпругът ми е така - ако не си минем от реда за деня  се "газираме" - разбирайте ме правилно

# 27
  • Мнения: 1 564
Всеки ден сутринта ходя smile3550

# 28
  • Мнения: 1 418
Всеки ден сутринта ходя smile3550
И аз.Не излизам без да съм се отчела в тоалетната.

# 29
  • Мнения: 1 043
Преди да забременея,ходих много рядко-2-3 пъти в седмицата.Откакто забременях-почти всеки ден,а ако пропусна,на следващия се реванширам Laughing

Общи условия

Активация на акаунт