Измиваща ПЯНА за лице

  • 12 354
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 198

От 2 седмици ползвам тази пяна и съм страшно доволна Grinning  Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 523
В момента ползвам измиващата пяна на Орифлейм - не е лоша, препоръчва се за нормална до суха кожа. Преди ползвах на Ейвън зелената, но прекалено изсушава, тя е за мазна кожа.

# 17
  • Мнения: 224
А защо олиго 25 да е само за 25 годишните? По-големите коя пяна на Виши да ползват? Аз знам,че олиго 25 е за повяхнала кожа и името на пяната няма нищо общо с възрастта, както погрешно обясняват и в аптеките. Виж им в сайта.

Специално кремовете от тази серия са наистина за по-млада кожа. А пяната според мен спокойно може да се ползва и не само от 20-годишни Simple Smile . Моята майка я използва и е много доволна.

# 18
  • Мнения: 1 813
Зелената пяна на AVON  Peace

# 19
  • Мнения: 17 407
Ползвам на Джонсън- със суха кожа съм, нямам проблеми. И тя е икономична, та също може да омръзне Mr. Green То май няма неикономична пяна...

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Аз ползвам на BIODERMA и съм много доволна!
Та нима биодерма има пяна за лице
Пише gel moussant на тази, която и аз съм ползвала - от серията Сенсибио. От серията Атодерм също е moussant. Което може да се преведе и като "пенлив, пенещ се" гел. Не е пяна, подобна на тази на Л`Ореал, примерно.

# 21
  • Мнения: 664
Effaclar на Ла Рош Позе, мека, не изсуша, много съм доволна!

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
Много бях доволна от гела за измиване на Ейвън,но откакто го смениха с пяната...изобщо не съм доволна от нея
Сега си търся нещо като гел,че и пяната на Джонсън не ми хареса....

# 23
  • Мнения: 19
А аз наскоро си купих една нова пяна на "Eveline Cosmetic". Това е някаква нова полска марка козметика, но работят по лиценз на "Dr. Taylor" Великобритания. Понеже кожата на лицето ми е суха и особено зимно време много се лющи си търсих нещо наистина подходящо и което да ми помогне. Препоръча ми го продавачката в козметичния магазин и макар и с недоверие реших да го пробвам и останах изключително доволна. Още след самото измиване чувстваш кожата си направо мека и подмладена. Иначе гела е кремообразен, не съдържа сапун, за суха и чувствителна кожа е и съдържа Q10 и R и микрокапсули с витамини А и Е и още сума и работи. Препоръчвам го с две ръце Hug
www.eveline.com.pl  EVELINE COSMETICS 
 
Youth Co-enzymes Q10plusR

FACIAL CLEANSING CREAM GEL
for dry and sensitive skin

Does not contain soap.
Thanks to its unique and rich composition, the cream gel:
• effectively cleanses impurities and makeup residue;
• ensures natural skin moisture;
• accelerates and stimulates epidermal regeneration.

The product’s Q10 and R youth coenzymes and micrograins with Vitamins A and E stimulate the skin’s natural capabilities to regenerate and improve its structure. Enriched with camomile and aloe extracts, it soothes irritation and nourishes the skin. The innovative AquaBalance system protects the skin against moisture loss while assuring the appropriate moisture level.

Effects:
• clean and refreshed skin,
• well moistened and smooth,
• radiantly bright.

# 24
  • Мнения: 311
Effaclar на Ла Рош Позе, мека, не изсуша, много съм доволна!
и аз Peace

# 25
  • Мнения: 105
Аз ползвам на BIODERMA и съм много доволна!
Peaceи аз

# 26
# 27
  • Мнения: 364
Аз ползвам на Oriflame и съм много доволна.

# 28
  • Мнения: 3 453
Аз съм  с Лореал тъмносинята серия.

# 29
  • Мнения: 8 917
Измивам си лицето с гел на Клиниънс с плодови киселини - много съм доволна Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт