Пролетна забава в Доганово - 03.03.2007г.!

  • 2 930
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
мацки Heart Eyes,жестоки стееееееееее Crazy

ще помисля за подаръци newsm78Весе,нали в склада отделяхме разни неща за подаръци ако се наложи Thinking
Ще се поразровя и при мен в гаража Mr. Green

# 16
  • Мнения: 430
Предлагам и още една игра и ако я приемете, идвам и аз.
 Играта е за издръжливост и се иска едновременно да пееш, танцуваш, подрусваш (в няколко различни посоки без да сменяш ритъма) и кърмиш врещящо 6 и половина килограмово дзверче докато заспи  #Crazy Който се справи най-добре, печели потупване по рамото Twisted Evil

През това време аз ще пийвам кафенце  Mr. Green

Кажете, че става, а?!

# 17
  • Мнения: 3 248
Гери, хора с почти три годишен опит могат ли да участват?! Mr. Green И има ли смисъл от състезание, при положение, че победителят предварително и без каквито и да е било съмнения е ясен?! bowuu

# 18
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Предлагам и още една игра и ако я приемете, идвам и аз.
 Играта е за издръжливост и се иска едновременно да пееш, танцуваш, подрусваш (в няколко различни посоки без да сменяш ритъма) и кърмиш врещящо 6 и половина килограмово дзверче докато заспи  #Crazy Който се справи най-добре, печели потупване по рамото Twisted Evil

През това време аз ще пийвам кафенце  Mr. Green

Кажете, че става, а?!


Тука и аз мога да се запиша,с две ръце Mr. Green Mr. Green Mr. Green/ Веси,ако можеше да кърмиш душко, с тез двете **** дето ги имаш,живот щяхме да си живеем с Гери hahaha hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 908
И това ми било мами. По битер сте от децата!  Joy
писна ми, може и да стават за скачане. Прецени Simple Smile
Аз сега ще ходя да търся "коронки". Дано да има  Praynig
Веси, довечера ме чакай по някое време в айсикю, ако не заспя рано рано,че както не съм спала Wink Да се уговорим за утре  Peace

# 20
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ей,големи сте терци Heart Eyes

ще имате подаръци за събота.Утре ще ги оставя на съхранение в Доганово при Дун4ев......
Карти4ки,раница.........такива дребни неща ,около 10 бр. WinkА може и пове4е,ще ровя после  Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 430
Гери, хора с почти три годишен опит могат ли да участват?! Mr. Green И има ли смисъл от състезание, при положение, че победителят предварително и без каквито и да е било съмнения е ясен?! bowuu

Само се хвалиш ти, ама аз още не съм се убедила лично в уменията ти Whistling
Да ти го пусна моя по куриер за няколко седмички  Praynig ВЕрно, ако можеше и да кърмиш, безценна щеше да си  Hug 

Ще се пробвам за събота, ама не обещавам  Crazy

# 22
  • Мнения: 2 534
писна ми, може и да стават за скачане. Прецени Simple Smile

Веси, довечера ме чакай по някое време в айсикю

Че стават , стават , ама дали два ще са достатъчно  newsm78 , ама колкото толкова
За кю-то искам да помоля да ме аднете (или както там се пише ) и мен    Praynig  236 990 629   , че с тия лични доста ще се измъчим

Ако имате и скайп , ще стане най-добре , че можем да си направим чат няколко човека и да се разберем

# 23
  • Мнения: 908
Addnah te Simple Smile Ama rqdko shte se poqvqvam v icq,che tuk v Sf nqmam pc. Za chuvalite - da, kolkoto tolkova.
Dnes kupih diademi. Obache dokato se pribera edno kamache ot ednata se beshe schupilo  #Cussing out Uj gi gledah dali nqmat defekti... I vzeh ot stud grad edna rozova diadema s rozova pandelka - tq shte e kato koronka za mini misskata. Ne se vrazva mnogo, ama... Sad Dano vse pak da mu haresa na deteto, koeto shte specheli i da si q nosi  Praynig Inache druga diadema e s kamacheta i po se vrazva za koronka.
Ohh,dnes v prognozata za vremeto go davaha da vali v sabota i da stava po-studeno. Dano da ne poznaqt  Praynig Te vseki den razlichno kazvat.
A nagradite za mini misskata kakvi shte sa? Shte ima li podaraci ot drugite mami?

# 24
  • Мнения: 2 534
Ще има подаръци за всички
Аз подготвям да купя поне за 30 - 40 деца
Лавендър каза че е заделила за още 10 -на
Ще ги оправим дребосите , големите по ме притесняват , но мисля , че ще успея да събера парички , за да купя подаръци за всички

ММка , нали неси забравила , че има едно от малките , което е рожденичка , да вземеш онова за което си писахме

# 25
  • Мнения: 908
Eee, kak shte zabravq Simple Smile Podgotvila sam gi tezi ne6ta.
Mikrofona samo da ne zabravq, che vodeshtata shte me ubie Wink Shte trqbva da vika inache, za da q chuvat vsichki Simple Smile
Ako trqbva da dam pari utre na Vesi za golemite ili az da im vzema neshto?

# 26
  • Мнения: 2 534
Помолих Роси да ми изпрати бройката на момчета и отделно момичета , за да можем да им вземе подаръчета
Дано има време да си погледне списъка
Най се дразня , че време не остана , ама такава съм си , обичам всичко да ми е ясно по отрано

Трябва ли винетка за Доганово  newsm78

# 27
  • Мнения: 3 248
Жениии...сега виждам, че си писала за кю-то.
Аз преди сумати минути ти пиша, искам 10 пъти ауторизация, ама няма.

За Доганово винетка трябва.

Аз също имам подаръци за големите момичета. Става дума за 5-6 парфюма, имитации ... ама супер силни. #Crazy Дали ще им се зарадват?! newsm78

# 28
  • Мнения: 2 534
Разбира се , това за парфюмите ми беше едната идея
Нещо ми се е бъгнало явно кю-то , ша го управъ , т.е. съпрожеството ще го ...
Фотографа не ми се е обадил още , взех да се притеснявам , ще звънна утре на рокера да го питам , че е негов приятел
божеее , време не остана , утрешния ден го отписвам , остава ми петъка само за подаръците , ама утре поне ще знам колко парички ще имам

Значи равносметка
 5 парфюма дамски
10 гердана , отново за момичета
Остават още 60 деца , по точно 58 , защото ще занеса два лични подаръка , за РД и за един мой любимец

# 29
  • София
  • Мнения: 4 867
простете, че питам, ама не ми е ясно: личните подаръци по какъв повод са?

Общи условия

Активация на акаунт