полът на бебето

  • 1 830
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
През първата ми бременност не ми казаха какъв ще е пола ,понеже бебчето беше застанало така ,че не се виждаше.
Тогава за всички беше изненада.
През втората бременност до последно ми казваха ,че ще е момиче.И когато родих и ми казаха ,че е момче първо се шашнах аз Mr. Green след това таткото  Shocked .
Но да си кажа честно аз бях накупила бели дрешки със сини картинки .Имах чувството  докато бях бременна ,че ще е момче.

# 16
  • Мнения: 4 621
В 16 седмица ми казаха с 90% гаранция, че ще е девойка. В последствие се потвърди и си се появи девойка Hug

# 17
  • Мнения: 2 022
Полът на каката изобщо не го казаха предварително. За големия ми син докторите твърдяха със 100% сигурност, че ще бъде момиче. Даже пазя един талон от преглед, на който пише "пол - женски" с подпис и печат на лекаря  Grinning  Раждам си аз, докторите казват "Имаш момче", а аз, идиотката, се оглеждам да видя на кого говорят - все едно не съм единствената родилка в стаята. Срам!
За малкия никой нищо не каза, може би ги бях уплашила като им разказах за предишния път. Първи видеозон: бебето е още малко, не може да се каже какъв е полът. Втори опит: бебето е много голямо и дупето му е скрито под ребрата, те хвърлят сянка и не може да се види какъв е полът. Та разбрах, че е момче, чак след като излезе навън. Каката и баткото, обаче, бяха разочаровани, защото бяха уверени, че ще бъде момиче. Но после свикнаха и сега твърдят, че няма нищо по-хубаво от това да имаш малко братче!

# 18
  • Мнения: 3 214
И двата пъти ми познаха пола, така че не е имало изненади  Peace

# 19
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Познаха пола на бебето,така че нямаше изненади. Hug

# 20
  • Мнения: 4 784
Още в началото на 4 месец докторът ни каза 95 % момченце. В края на 4 месец потвърди на 100% вече и така се и оказа в крайна сметка.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 045
В началото на 4месец на 3D миказаха, че е момче и момченце с роди.

# 22
  • Мнения: 3 092
На мен в шестия месец ми казаха -момиче , а аз бях убедена че ще е момче и що така -не знам Rolling Eyes и таткото и той....е то бива бива да нямаш 6-то чувство , ама то нашето пък.... Embarassed
Разбира се много се радваме на малкото си момиченце  Simple Smile просто исках да кажа че докторите ни познаха , ама ние не  Wink

# 23
Здравейте дами, това с пола на бебето е много хубаво, но интересното е, че не винаги познават Thinking. Мен ме гледаха трима лекари и бяха категорични че ще е момче, но накрая се роди момиченце.За всички бъдещи мами да им се радват много каквито и да са. 

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 12:39 от nu6ka

# 24
  • Мнения: 999
 Аз разбрах пола на нашето бебе доста късно, чак в 8м. преди това тя все се криеше и гинеколожката не можеше да види със сигурност.

# 25
  • Мнения: 574
За изненадата питаш,нали?За мен беше неприятна,но за щастие съвсем за кратко.Бързо свикнах с мисълта,че имам дъщеря,а не син (това беше желанието и на двама ни).А дали лекарят е познал пола-не зная,не исках да го знам.
И при нас така но сега не бих искала ни6то друго освен моята бебка

# 26
  • София
  • Мнения: 3 409
На мен в 5-ти месец не ми познаха, но на 3Д нямаше грешки Simple Smile

# 27
  • Мнения: 7 914
Аз бях сигурна от първия ден ,ч е ще е момче...даже  по едно време бях абсолютно сама  в становището си.. и се видя пола чаааак в 26г.с. и се оказах права .. сега чакаме  да се роди малкия  ни мъж и се съмнявам да има грешки Peace

# 28
  • Мнения: 351
При нас беше изненада за всички, защото бебка беше застанала така, че не се виждаше предварително. Бяхме купили всичко за детската стая и за бебка в екрю, бяло и жълто, за да е подходящо и за двата пола. Но на приятелката ми й бяха казали, че ще има момченце. Но когато се събуди и видя че си имат момиченце, много се изненада. И понеже докторите бяха категорични в прогнозите бяха подготвили само мъжко име. Отне им 3 дни да измислят женски вариант.

# 29
  • Мнения: 100
Моята бебка в утробата беше все с дупето нагоре:)))) Но в 7 месец ми казаха МОМЧЕ!!! След два месеца като родих излизайки от упойка , майка ми ми каза прекраснА е Simple Smile))))) На мен ми беше все тая , но съпругът ми малко се разочарова:(((( А сега е най - прекрасния баща на земята двамата се обожават:))))

Общи условия

Активация на акаунт