Подарък за ново жилище-помагайте

  • 2 007
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 710
А поднос за сервиране в леглото от къде мога да намеря?И аз се сетих за комплект хубави кухненски ножове и прибори за хранене,но и такива не знам къде се продават.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 819
Поднос има в едно магазинче за подаръци на Раковска. Струва 50 лева. Пада се по диагонал на СДС, до един магазин за опаковки. Има го на витрината. Подарявала съм и супер готин подарък.

Иначе в КРЕО има за всекиго по нещо. Ако са ушачи, има страхотни пепелници по 50 лева. Наистина са върхът. Аз от там купувам подарък винаги, когато не знам какво да подаря или нямам време. Там е сигурно, че ще намеря нещо подходящо. Има и готини възглавници, дизайнерски за по около 50-60 лева

# 17
  • Мнения: 2 591
един съвет (ние се нанесохме преди половин година и като патило, ане учило  Embarassed мога да те посъветвам да попиташ хората от какво имат нужда!

аз получих сумати глупости, които никога няма да използвам, е, естествено и много практични неща, НО най-щастлива бях от подаръците от майка ми и баща ми, които ме питаха КАКВО искаме и от какво имаме нужда и бяха купили най-доброто от възможните избори  Hug

а иначе вариантите са много - не искам да повтарям предхождащите ме постинги!

ако са ти приятели, просто попитай, така хем ще оползотвориш максимално сумата, хем те ще бъдат щастливи и ще ги използват  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 11 710
Ами мисля да все пак да се опитам да пообиколя и набележа 2-3 варианта и така да попитам. Иначе като ги попитам какво искат и те да се чудят колко пари съм отделила и става кофти. Могат например да искат кухненски робот,нещо практично,но в момента не мога да отделя повече от 100 лева и в този смисъл въпроса ми гуми смисъл.
Повече съм се насочила към нещо за спомен.Ще видим...но продължавам да събирам идеи!
Благодаря Ви много... Hug

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
А поднос за сервиране в леглото от къде мога да намеря?И аз се сетих за комплект хубави кухненски ножове и прибори за хранене,но и такива не знам къде се продават.
Виж тук за подноси, аз поръчах преди време за една сватба и бях доволна
http://podaraci.bg/index.php/category/lang/bg/browse/55/

# 20
  • Мнения: 2 700
Ето ти линк за кухненски ножове и кухненски джиджавки http://www.teleshop.bg/grplist.php?group=Кухня&gr=92. Магазин на WS Teleshop май има на "Алабин".
Комплекти прибори за хранене се продават по магазините за луксозна стъклария. Не съм се заглеждала особено, но се сещам, че има такъв на "Самболийски" почти на ъгъла с "Опълченска".

# 21
  • Мнения: 63
От всички ми подаръци за къща най-много си харесвам ръчната прахосмукачка ( Подобна на тази ) Предполагам, че се вмества в бюджета ти и поне за мен е много практична. И понеже я ползвам доста често, съответно и доста често се сещам за хората, които ми я подариха  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт