Подаръци за 8 март за маминки и свекита?

  • 6 021
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 446
Подарявам само цветя от години.

# 16
  • Мнения: 2 439
На майка си съм купила парфюм, мисля да й купя и един бонзай.

# 17
  • Мнения: 3 537
Няма да се видя нито с майка ми, нито свекърва ми. Особено свеки и доста делече. Но ще им честитя задължително по телефона , друг начин няма за съжаление  Rolling Eyes  ,  Wink

# 18
  • Мнения: 256
На свеки - нов шампоан или душ-гел,  който  ще ползвам и аз.  Mr. Green  Тя не се усеща, че бързо и намалява.  Joy  А на мама - каквото си поиска, стига да ми е във възможностите. Peace

# 19
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
За маминка мислех чашка със снимка наша.Но мисля и да допълня още нещо.
За свекич,на нея нищо,ама съвсем нищо. Naughty
Аз съм обидена,че какъвто и подарък да и подаря на нея все не и харесва а гледам да е винаги нещо от което ще има нужда,та тъй като досега за толкова години един одобрен подарък нямам и това ми се казва направо,та освен това се подаряват,тоест моите подаръци по-късно на етърва ми.
Ей затова тази година нищо няма да и подаря. Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 227
За свекич,на нея нищо,ама съвсем нищо. Naughty
Аз съм обидена,че какъвто и подарък да и подаря на нея все не и харесва а гледам да е винаги нещо от което ще има нужда,та тъй като досега за толкова години един одобрен подарък нямам и това ми се казва направо,та освен това се подаряват,тоест моите подаръци по-късно на етърва ми.
Ей затова тази година нищо няма да и подаря. Crossing Arms

Абсолютно си права! Ние пък имаме друг проблем, зълва ми е ама мнооого ВИП, т.е дъщеря и, та тя все и носи от чужбина скъпи и хубави неща, а ние с мъж ми не сме финансово равностойни на нейното семейство  и нашите неща се поглеждат отгоре, отгоре и се завират някъде незнам къде, което пак е обидно, а ние все пак сме се постарали.... Close та затова ми е чудно кви подаръци да и мисля?! напоследък заслужава щото много ми помага, но не мога да и купя нещо мега скъпо, нали?

маминка ми е по-лесничка и снимка на децата да и дам пак ще е супер доволна  baby_neutral

# 21
  • София
  • Мнения: 1 105
За свекич,на нея нищо,ама съвсем нищо. Naughty
Аз съм обидена,че какъвто и подарък да и подаря на нея все не и харесва а гледам да е винаги нещо от което ще има нужда,та тъй като досега за толкова години един одобрен подарък нямам и това ми се казва направо,та освен това се подаряват,тоест моите подаръци по-късно на етърва ми.
Ей затова тази година нищо няма да и подаря. Crossing Arms
нашите неща се поглеждат отгоре, отгоре и се завират някъде незнам къде, което пак е обидно, а ние все пак сме се постарали.... :
маминка ми е по-лесничка и снимка на децата да и дам пак ще е супер доволна  baby_neutral

За това някои жени ще си останат без подаръци. Много ми е обидно това със завирането, ама много! На майка ми още не съм решила какво, но ще й взема нещо, та било то и символично!

# 22
  • Мнения: 3 268
На мама и на свеки ще им купя ухания за дома от Касиопея.Ще им ги пратя с куриер,направо ще ги ошашавя!Няма да очакват,изненада ще е! Grinning

# 23
  • Мнения: 1 457
На свеки купихме една блуза, на зълва ми козметика от Авон, а на майчето още не сме взели нищо, но мисля и на нея да и вземе някаква пролетна блузка. Естествено това ще е с допълнение- цветя Peace

# 24
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Мамето само ще я поздравя на 8-ми - няма да мога да я видя. А пък на 11.3. има рожден ден. Така, че комбиниран подарък за двата празника - маратонки.
Свекървата е по-далеч и от мамето - чак в Америката. Там ще мина евентуално само с картичка по и-мейла.

# 25
  • Мнения: 1 488
ама нали бабите си имат бабин ден?  newsm78

# 26
  • Мнения: 5 619
ама нали бабите си имат бабин ден?  newsm78
Бабин ден е празник на акушерките.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт