Дърпане на ухо

  • 3 965
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Здравейте, как бихте реагирали ако разберете че едната госпожа в детската градина  дърпа ухото на детето ви?
Ще й  направя забележка задължително.
Много против съм дърпането на уши Naughty
Никога до ден днешен не съм дърпала ушите на децата ми.

# 16
  • Мнения: 2 757
Здравейте, как бихте реагирали ако разберете че едната госпожа в детската градина  дърпа ухото на детето ви?
Ще й  направя забележка задължително.
Много против съм дърпането на уши Naughty
Никога до ден днешен не съм дърпала ушите на децата ми.


Да ти дърпат ухото е най-противното и унизително нещо. Освен това си е вид изтезание. Имам наблюдения от детските ми години, че само прости селянки го практикуват. Интелигентни и готини даскалки и даскали не го правят

# 17
  • София
  • Мнения: 2 079
Е, sak, Това ако беше казала по-рано съветите ни щяха да са други. ooooh! Outta Joint
В такъв случай съветът ми е такъв: напиши всичкото това, което разказа на нас на един бял лист, озаглави го Оплакване от г-жа Еди коя си и го дай на Директорката на градината, като не пропуснеш да го заведеш в деловодството на гредината със съответния входящ номер.  Naughty   Най-накрая, във въпросното оплакване, поискай от Директорката да ти отговори писмено за конкретните взети мерки спрямо тази госпожа.
Бъди сигурна, че повече няма да има опънати и дръпнати уши на детето ти.
А ако искаш - кажи на госпожата в прав текст да не дърпа ушите на детето, ако нещо е сгрешило, а да го наказва по някакъв начин или да ти казва своевременно какво се е случило и ти ще вземеш мерките, за да не се повтаря. ooooh! Crossing Arms
Така вече може би ще си по-спокойна! Hug

Дано!   bouquet

# 18
Здравейте, как бихте реагирали ако разберете че едната госпожа в детската градина  дърпа ухото на детето ви?
Чувала съм че е възможно подуване на лимфни възли зад ухото след издърпване Confused

# 19
  • Мнения: 24 467
И в Агенция за закрила на детето, да не остава проблемът само вътрешно градински.

# 20
  • Мнения: 3 647
Здравейте, как бихте реагирали ако разберете че едната госпожа в детската градина  дърпа ухото на детето ви?
Ще й  направя забележка задължително.
Много против съм дърпането на уши Naughty
Никога до ден днешен не съм дърпала ушите на децата ми.


Да ти дърпат ухото е най-противното и унизително нещо. Освен това си е вид изтезание. Имам наблюдения от детските ми години, че само прости селянки го практикуват. Интелигентни и готини даскалки и даскали не го правят
много е травмиращо за детето
особенно ако никога не му се е случвало в къщи
аз съм против всякакво насилие

# 21
  • Мнения: 8 917
.... ще й направя забележка .... ако се повтори отивам при директорката.... ако пак го направи нямам идея към кого ще се обърна , но и до министерство ще стигна. На който са му слаби нервите , да не гледа хорските деца, да си ходи в къщи!
100% зад това мнение.

# 22
  • Мнения: 326
Здравейте, тази сутрин като го заведох на градина  госпожата ме придърпа и започна да се разправя с мен като ми каза цитирам " Може леко да съм го плеснала, но не съм го пребила, нали виждате че не е червена бузата му.  Той е длъжен като му кажа да седне да седне и да не мърда.  Аз ако бях един интелегентен родител никога нямаше да дойда де се оплаквам за такова нещо ,какво да направя като не помагат наказанията",  край на цитата.  Не стига че исках първо да поговоря с нея като нормални хора а тя започна да ми се кара и да ми повишава тон.  Май най-добре ще е да преместя малкия в друга градина защото се притеснявам да не започне да го тормози духовно.  А колкото до директорката при всички случаи ще напиша оплакване.  Благодаря ви за подкрепата!

# 23
  • София
  • Мнения: 4 578
Ей, много отвратително. Не знам кво да те посъветвам. Ако имаш възможност, примести го. Тук явно не са разбрали, че работят с деца и те не могат да стоят по 3 часа мирни, седнали на стол. А тая да си бие нейните деца и внуци.

# 24
  • Мнения: 819
 Shocked  нямам думи просто!!! Това е недопустимо, да не кажа и подсъдимо! Взимай мерки, пиши оплаквания, не само до директорката, а и до Агенция за закрила на детето и...абе където се сетиш!Предупреди и другите родители! Просто не мога да повярвам, че все още се практикуват такива методи! Аз също веднага бих преместила детето в друга градина  #Cussing out

# 25
  • София
  • Мнения: 203
  Не знам, само като си го помисля и ....... #2gunfire #2gunfire #2gunfireтова е първата ми реакция, преди да съм попитала какво е направила Симона.
  Особено съм чувствителна на тази тема,защото не им вярвам много много в детската. По отношение на най - малките дечица - всичко могат да си правят, защото знаят, че децата не могат да ни кажат. Ужас! ooooh!

# 26
  • Мнения: 717
при всички случаи направи оплакване от госпожата. тоя изрод трябва да го накажат. аз ако съм сигурно няма да ми издържат нервите-дано не се случва

# 27
  • Мнения: 2 439
Напиши ВЕДНАГА жалба до директорката на градината с копие до: 1. началника на отдела за закрила на детето
2. началника на инспектората по образованието
3. директора на дирекция "Образование" в общината.

# 28
  • Мнения: 326
Някой може ли да ми помогне как точно да напиша жалбата до директорката на градината срещу въпросната госпожа?  Благодаря предварително

# 29
  • Мнения: 3 647
Някой може ли да ми помогне как точно да напиша жалбата до директорката на градината срещу въпросната госпожа?  Благодаря предварително
пише се като молба
в
горен десен ъгъл  пишеш  "До Г-н(Г-жа) Директорката на
                                               детстка (там каквото се води )"
 после  ЖАЛБА в средата на листа
и под  това пишеш  от кого е
например: " От Мария Денкова ........
                     родител на ...............
следва след два реда
Госпожо директор, искам да .......( и в сбоден текст  изписваш от кого и защо се жалваш)

Общи условия

Активация на акаунт