Следите ли си БТК разпечатката?

  • 3 292
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
От време на време хвърлям по едно очо.

# 16
  • Мнения: 275
В момента си преглеждам сметката и съм озадъчена Shocked ShockedСметката  е 86,74лева.
 Набива ми се на пръв поглед  един непознат номер
0079104007288-международен  е и незнам от къде се все newsm78

Да попитам защо се получават последователни разговори към един  и същ номер през секунди или минути...пример:

час               номер             времетр..                  цена
18:43:29       0889..          00:02:01                   1.21
18:46:46        0889..          00:04:48                  2.88
19:01:49        0889..          00:08:19                   4.99
На ли отчитането е на импулси или всъщност несъм сигурна точно кака става и мисля че има нещостранно  в тези сметки което немихаресва. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Мошеници нещастни! И да гледам, и да не гледам - все тая. касиерките нищо не знаели, а жалби се приемали някъде, където винаги е затворено ... Мисля да ги отрежа. Моя близка си е сложила интернет-телефон и е много доволна, плаща съвсем малко при нормално потребление. Мисля и аз да сложа такъв. А иначе и ние сме повече на мобилни телефони.

# 18
  • Мнения: 2 242
Моя близка си е сложила интернет-телефон и е много доволна
Можеш ли да кажеш нещо повече (коя фирма, такси, цени ...) или от къде да намеря информация?

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Следя си я и още как  Twisted Evil Ма не мога да се "разведа" с тях... Интернета им ползваме  Confused

# 20
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Моя близка си е сложила интернет-телефон и е много доволна
Можеш ли да кажеш нещо повече (коя фирма, такси, цени ...) или от къде да намеря информация?

Утре ще й звъня да я издирвам моята приятелка, ще я питам и после ще пиша. Аз също смятам да се включвам към тях. Знам за сега, че плаща абонамент само 5 лв., а всички разговори са доста по-евтини от БТК. Също този вид телефони не могат да се избират от мобилни, а само от стационарни, това е единствения им недостатък. Иначе те избират всичко като най-обикновен телефон, избират и БТК номерата, и мобилните.
А разбрахте ли, че БТК тихомълком увеличи абонамента от 1 март на 14.80лв.? Съобщиха по новините, че всеки месец по 20 000 души се отказват от тях.

# 21
  • Мнения: 2 242
Много ще съм ти благодарна  bouquet Hug, наистина ме заинтересува Peace

За увеличената сметка разбрах, но били увеличили и безплатните минути на 50  Mr. Green

Само дето както вече писах в първият пост – тия безплатни минути първо си ги плащаш с таксата, че после и ти ги начисляват към сметката  Joy

# 22
  • Мнения: 8 917
Не ги следя.

# 23
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Много ще съм ти благодарна  bouquet Hug, наистина ме заинтересува Peace

За увеличената сметка разбрах, но били увеличили и безплатните минути на 50  Mr. Green

Само дето както вече писах в първият пост – тия безплатни минути първо си ги плащаш с таксата, че после и ти ги начисляват към сметката  Joy


Говорих с момичето и тя ми каза, че е абонат на http://www.btnet.bg/Content.php?PageID=87&lang=1&wsID=9  и е доволна. Не знам обаче като се сметнат разговорите ако се говори повече дали е по-изгодно от БТК, нещо не мога да преценя. Там също няма намаленията след 21 часа, както и съботно неделните и празничните. Или поне аз не разбрах да има такива. Трябва и абонамент към съответната кабелна ТВ, там си пише. Става за София, Пловдив, Варна, както и за местата, където ги има тези разпространители. За мен няма да стане, тъй като от другия месец мисля да минавам на БУЛ САТ КОМ.
Открих и друга възможност - http://www.bol.bg/voip/ но за мен пак не става, защото не мога да си сменя нтернет доставчика. Много съм доволна от Мегалан и няма да ги сменям.
Ако някой има опит в тези неща, нека да се включи с мнение, моля.

# 24
  • Мнения: 2 242
страшно много ти благодаря   Hug bouquet
ще разпитам и аз познати, ако намеря някой с опит ще пиша Wink

# 25
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Ето още една алтернатива на БТК, моя близка я ползва в офиса си и от момента на включването, сметките за телефон драстично са намалели. http://www.itdnet.net/?page=cms_instance&structure=article_p … 470afd0528a1b90db

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Май съм единствена , която не си следи разпечатката  Embarassed Е какво да я следя - ние почти не използваме стационарния телефон но въпреки това плащам задължително по 20 лв. на месец newsm78

# 27
  • Мнения: 1 999
Сметките са ни малки и много рядко следя в детайли цялата разпечатка.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз изобщо не ползвам домашния телефон, така че не я следя!

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да, следим я.
Няколко пъти вече хващах големи недомислици, но става дума за малко пари и не съм се навила да се разправям.

Общи условия

Активация на акаунт