ПЛЕВЕНСКА мартенска...

  • 10 346
  • 293
  •   1
Отговори
# 150
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Атракция, ти се възползва максимално от сайта  http://multiply.com/. Снимките ти са толкова големи и качетсвени, че мога да си разпечатам фототапет. На последната качена снимка от теб  на монитора ми (17") се вижда само главата на Анатоли. С плъзгача трябва да я местя, за да  видя Бужи и теб.  bouquet

# 151
  • Мнения: 5 026

Атракция,ама голяма съм Убавица така Mr. Green.
Валенце, той точно заради теб ми забрани да я качвам-какво си щяла да кажеш за качеството, ще се обидиш и т.н....ама как да му обясня, че не го е направил нарочно -много се вживява той, важна е идеята  Grinning
 

Атракция, чудна е снимката, обаче за следващия рожден ден на Анатоли предлагам отсега идея за подарък - статив за фотоапарат. Wink
Въобще няма да чака рожден ден  Naughty Поръчал си е вече някакъв триножник на 'Hama", той е маниак на тема фотография, часовници , оръжие...колко каталози му наизпратиха от Швейцария предния месец-рови,рови и като види, че има безплатен абонамент, та вземе, че се регистрира. Тия от пощата вече ни мразят  Mr. Green Малко ми писва вече от неговите "Хобита", ама какво да го правя  Crazy
 Дикси, а теб ще те титолуваме в майстор-сладкар   chef

# 152
  • Мнения: 5 026
Атракция, ти се възползва максимално от сайта  http://multiply.com/.
Ми, то на мен човек да не ми даде някаква идея  Wink Понякога се позаплесвам в качване на снимчици....установих , че в http://multiply.com/ снимките се качват по-бързо, от колкото в snimka.bg, а за качеството спор няма.

# 153
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Малко ми писва вече от неговите "Хобита", ама какво да го правя  Crazy
Радвай се, че има такива хобита. А какво да кажа аз - у дома се събират инструменти на Bosch. Joy

# 154
  • Мнения: 262
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МОМИЧЕТА! ПОЖЕЛАВА ВИ ВИНАГИ ДА СТЕ КРАСИВИ, ОБИЧАНИ И ОБИЧАщИ! И НЕКА ВСЕКИ ДЕН ЗА ВАС ДА Е ПРАЗНИК!

Абе аз и живота ли изглеждам такава намръщена като и на снимките? Ама изобщо не се харесвам.
Атракция, я ми прати телефона на Краси фризьорката на лични, че да отида малко аз да се преведа в ред.

Дикси, както винаги поздравления за тортата. Ама давай и рецепти. Че бременни жени и майки кърмачки четат във форума. Да не ни стане нещо!

# 155
  • Мнения: 1 955
И аз се регистрирах в този сайт http://diksi.multiply.com/photos/photo/1/1  и вече там ще си качвам снимките  Party Много ми харесва.Атракция, благодаря за идеята  Hug

И аз се чудех, защо съм толкова червена - реших, че е от блузата в комбинация с виното.Хубавици сме си  Whistling

# 156
  • Плевен
  • Мнения: 974
ЧЕСТИТ 8 - МИ МАРТ, МИЛИ МАЙЧЕТА, ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, ОТ УСМИВКИ ОЗАРЕНИ, ОТ ОБИЧ ОКРИЛЕНИ!!!



Дикси страхотна торта, БРАВО!   bouquet Давай рецептата!

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 10:10 от lusmar

# 157
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дикси, много ми хареса блузата ти. Откъде я купи? В действителност лицето ти не изглеждаше червено, от светлината в заведението ще да е.
Атракция, кажи на Анатоли след като ни снима да обработва снимките, че да изглеждаме по-хубави отколкото сме. Софиянки така ги разкрасява dodo_dodo.

# 158
  • Мнения: 1 955
Дикси, много ми хареса блузата ти. Откъде я купи?

От индийския магазин  Flutter

# 159
  • Мнения: 5 026
Дикси, много ми хареса блузата ти. Откъде я купи?

От индийския магазин  Flutter
И на мен ми хареса, но нямат тоолкова голеееми размери като за мен  Blush

 фурор, ще пращям на Гретхен снимите от вчера, тя ми е дала мейл, ако искаш дай ми и твоя , за да ти ги пратя и на теб в оригинален вид.

# 160
  • Мнения: 814
Честит празник, момичета!
Бъдете щастливи и обичани!
Весел празник и страхотно настроение!
И не само на прадника!

От мен  cheers - моята рожба има рожден ден!

# 161
  • Плевен
  • Мнения: 239
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!
ДА СТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ!
Дикси, и аз те признавам. Как ти се занимава с тези торти не знам. Аз изобщо не мога нищо такова да правя,ама и желание май нямам Embarassed.
Атракция, на следващото парти ще доведа и моя мъж да обсъдят фотографията с Анатоли Laughing
Весело изкарване на празника  bouquet

# 162
  • Мнения: 801
ehoooo, Честит празник мили майчета........

не съм влизала 1 ден в нета и вие сте изписали цели 3 страници, ихааа
тортата ти, Дикси е чудесна, чак лигите ми потекоха, каквато съм сладокусница, добре, че не съм  бременна
снимките ми харесаха, браво на фотографите  Twisted Evil
индийския магазин и на мен ми е любим, но почти не мога да си намеря моя размер, имам само една пола от там.........

# 163
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте на всички Плевенски мами.Аз също съм от Плевен и имам момченце на 1г.и 1месец.Ще се радвам да се запознаем.Искам да ви честитя днешния празник и ви пожелавам много здраве,щастие и весели мигове с вашите мъничета.

# 164
  • Мнения: 5 026
Ето и НОВИ  снимки от вчера.
Здрасти на vesi@, Добре дошла!

Общи условия

Активация на акаунт