ПЛЕВЕНСКА мартенска...

  • 10 343
  • 293
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 7
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ЖЕНИ
МАЛКИ ( дечица) и ГОЛЕМИ ( майки )
Вече и аз успях да се включа.
vesi@ ние с теб май сме най-новите членове тук, но не се притеснявай всички са много мили.Вече имах възможността да се запозная с повече от тях на срещата. Simple Smile

# 181
  • Мнения: 262
Добре дошла на новата мама! Да се вкючва често, най-вече в разходките.

Дикси, дай рецептата за торта, моля те! Иначе ще ти дойда да гости.

# 182
  • Плевен
  • Мнения: 239
Добре дошла на новата мама Hug
Аз запразних от обяд, но като нямаше никъде места и се завряхме с моите приятелки във Военния клуб. Отвратително е там. И едни баби като се събрали, като запяха стари градски песни, едната баба свири на акордеон. Отделно дънеше от самото заведение чалга, едвам издържахме два часа. За другия 8 март ще запазя места един месец предварително.

# 183
  • Мнения: 1 955
Тортата е руска.Нали свекърва ми и половината рода са руснаци и от тях я знам.


"Мъжка торта"


150 гр. маргарин
1,5 ч.ч. захар
3 яйца
2 с.л. мед
2 ч.ч. брашно
2 ч.ч. ситно нарязани орехи
1 ч.л. сода за хляб и 1 ч.л. оцет

Захарта, яйцата и меда се разбиват до побеляване.
Към тях се добавят содата, маргарина, оцета, брашното и орехите.Брашното се добавя постепенно.Тестото става течно.Пекат се 3 блата върху хартия намазана с олио.След изпичането всеки блат се увива в мокра хартия докато изстине.

Крема се прави като 150 гр. краве масло се разбива с една кутия кондензирано подсладено мляко, което предварително е сварено 1 час в тенджера с вода без да се отваря консервата.

Отгоре я намазах с крем на д-р Йоткер.

# 184
  • Мнения: 801
МНого ми е пинизчийска тази торта, ако някой ми я направи, с удоволстиве ще си я кльопна, ама така аз да я измайсторя - малко трудно, ахахахахахахах

# 185
  • Мнения: 5 026
А защо мъжкка? Нещо по-специално в приготвянето или в яденето  Wink
 Фурор, ще взема да я спретна някой ден и да те поканя да папкаме-ти поне имаш нужда, докато аз  Crazy

# 186
  • Мнения: 262
А защо мъжкка? Нещо по-специално в приготвянето или в яденето  Wink
 Фурор, ще взема да я спретна някой ден и да те поканя да папкаме-ти поне имаш нужда, докато аз  Crazy

И мен, и мен... И аз искам торта.

# 187
  • Мнения: 5 026

И мен, и мен... И аз искам торта.
Готово, но нека оздравея-вдигнах Т тази вечер, боли ме гърлото и не е желателно да се моташ около мен  Laughing

# 188
  • Мнения: 1 955
А защо мъжкка? Нещо по-специално в приготвянето или в яденето  Wink
 

И аз не знам...може би е толкова сладка, че първичния инстинкт става водещ в поведението на мъжа след консумацията й Joy След вечеря ще разбера  Mr. Green

# 189
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Ей мами празнувате ли?Аз приготвих вечеря за мъжа ми и така се наядохме,че освен да си седя пред компютъра нищо друго не ми се прави,а имахме покана за кръчма.

# 190
  • Мнения: 421
Simple Smile е аз пък съм новата бъдеща мама от Плевен Simple Smile Приятно ми е
Как изкарахте празника дами ?

# 191
  • Мнения: 5 026
 , Prosto Az! Добре дошла! Дай повече инфо за себе си!
 За изкарването на празника-аз съм болна,  с Т и кашлям яко, та не се отдадох на празнуване, а и този празник не го уважавам . Следобед отивам на лекар.

Забравих какво исках да кажа - ако  новите мами желаят, могат да си качат снимки  ТУК- в нашето виртуално албумче. Потребител: plevenskimami , парола :  kaskada. Този линк го има и на 1 страница.

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 09:10 от Atrakcia

# 192
  • Мнения: 1 955
Добре дошла, Просто ти  welcome

Изкарахме празника ето така  Flowers Bouquet  cheers    1dating  tv   kiss    и накрая  smile3524

# 193
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Добре дошла,  ProstoAz   в нашите редици.

Забелязвате ли, как се ставаме все повече с всеки изминал ден?

Изкарахме празника ето така  Flowers Bouquet  cheers    1dating  tv   kiss    и накрая  smile3524
И ние така прекарахме. Simple Smile

# 194
  • Мнения: 421
Simple Smile Ще кача някоя и друга снимчица като дойде бебо Simple Smile сега ме е страх да не предизвиквам съдбата

       Ами...какво инфо да дам за себе си? На 21г съм.С моето момче правим бебо от 3-4 месеца само но ето на - бързо стана,което ме прави много щастлива,защото ... очаквах да се забави повече и да възникнат някой проблеми.
       Иначе съм купонджийка...е...сега като съм спряла цигарите от 3 седмици и съм доста изнервена,ама нали съм си стриктно инатче ще издържа.Ама не знам дали мъжо ще издържи Simple Smile постоянно искам да го  newsm66 box
       Студентка съм задочно в Свищов - Застраховане,но не работя по професията си...всъщност не знам дали въобще работя нещо  Blush Пращат ме тук там да се сблъсквам с бюрокрацията.но нищо кой знае какво.
       Амии това е... чакаме бобо през ноември...а до тогава мисля да си похапна малко Simple Smile (шегув)

Общи условия

Активация на акаунт