ПЛЕВЕНСКА мартенска...

  • 10 344
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 9 903
Здравейте!
Ех,да се похваля,ние ходихме до Пловдив през почивните дни,само двамата с мъжа ми,без деца...на романтичен уикенд.Бях запазила стая в едно молко хотелче,разходихме се на воля,видяхме няколко приятели,просто си изкарахме супер. Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 5 026
Atrakcia, не знам за какво видео говориш, но една приятелка е качила клип на дъщеря си в kefche.com и го гледаме без проблем, съвсем малко накъсва при първото зреждане. Пробвай там.
А, мерси, plamsi! Аз май само там не съм пробвала  Mr. Green
 E, пробвах, ама и там е до 100 МВ. Явно трябва да ги компресирам първо, но ще се загуби от качеството, пък и не знам с каква програма се прави.

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 09:34 от Atrakcia

# 77
  • Мнения: 1 955
Валенце, страхотно  Peace В Пловдив не съм ходила от 15 години  Crazy

Ние събота и неделя ходихме до Балкана.Имаме къща в едно село, което никой не го знае - с. Столът  Laughing Времето беше мнооого топло.Направихме там и прощъпулника на Миташки. Ето тази линия си хвана.Архитект ще става  Whistling.След нея си взе едни огромни слушалки по-стари от мен и на тях най-се радваше.

А когато Шнолка ни показа гледката от прозореца си, се изкуших и аз да ви покажа моята.Вчера направих снимка. Ето  Ободряващо действа, когато ти е кофти  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 801
ей, Дикси, абсолютно си права за въздействието на гледката - аз поне щях всеки ден да се надъхвам да живея за мига, поглеждайки ще ми се навира в очите, че всичко е преходно - няма как да го забравиш с такъв изглед.............

# 79
  • Мнения: 5 026
Яяя, Миташки проходил  Party Браво на него ! А Бужи го е страх да се пусне-подаваме си го на къс пас и без да разбере прави по 3 -4 крачки сам  Crazy

# 80
  • София
  • Мнения: 9 903
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110972
Малко снимчици от Пловдив!
 Heart Eyes

# 81
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Тези стълби колко пъти съм ги изкачвала (5 години Wink) и тогава бях стройна и елегантна, а сградата отзад  с прозорците е Биологичния факултет на Пловдивския университет, а зад нея е Античния театър.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110972&photo=12
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110972&photo=10
Това е любимият ми град.

# 82
  • Мнения: 801
Много хубав град е Пловдив, наистина. А Валенцето каква е лъчезарна на тези снимки, брех, браво моме, живец има у теб.....

# 83
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ех,Валенце, и аз се размечтах. И на мен ми е любимият град. И аз там 5г. учих и.....просто ми е много скъп този Пловдив.

# 84
  • Мнения: 5 026
Такааа..сега за утре...последно-срещата започва около 18ч. Има запазени места на името на Грета, та кой когато дойде... Ами ...  до утре  Wink Хайде сега, отдайте се на тренировки

# 85
  • Мнения: 262
Тъкмо щях да пиша и аз за срещата и Атракция ме изпреварила.
Аз ще бъда там в 18 ч. Очаквам и другите мами.

# 86
  • София
  • Мнения: 9 903
Аз ще гледам да дойда в 18-18,30.Смятам да дойда с такси,че иначе няма да се оправя Blush.Пък после се надявам да се прибера с Фурор.

# 87
  • Мнения: 15
Здравейте! От скоро влизам в този форум. Също съм от Плевен. Мога ли да се присъединя към вашата групичка? Едва сега разбрах, че утре ще се срещате. Надявам се, че няма да имате нищо против да се включа, ако разбира се, намеря някой да гледа Теди. Надявам се да успея да дойда след работа. Ако все пак не дойда пожелавам весело изкарване на срещичката.

# 88
  • Мнения: 5 026
Здравейте! От скоро влизам в този форум. Също съм от Плевен. Мога ли да се присъединя към вашата групичка? Едва сега разбрах, че утре ще се срещате. Надявам се, че няма да имате нищо против да се включа, ако разбира се, намеря някой да гледа Теди. Надявам се да успея да дойда след работа. Ако все пак не дойда пожелавам весело изкарване на срещичката.
Добре дошла сред нас! Заповядай довечера с нас на купон Дай повече инфо за себе си и бебе, за да те впиша на 1 сраничка.

# 89
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз ще дойда след работа, надявам се да успея за 18 часа.
Валенце, как ще се объркаш да дойдеш до центъра? Хващаш тролей 3 или 7 и спираш на Дома на книгата, но с такси ще те докарат с 50м по-близо (точно пред заведението).

Общи условия

Активация на акаунт