какво сме направили за една година при д-р Йончев

  • 1 475
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 763
Мила Лекси, не съм се изразила правилно.Имала съм леки сраствания на тръбите, които са отстранили със самата течност, като са я вкарали с по-голямо налягане.Така поне ми каза док. А за клостилбегита си права. Преди три години ми го предписаха, но го пих само два пъти по пет дена- по 1 на ден. През това време обаче не ме гледаха изобщо на ултразвук, което доста ме притесни и им теглих майните. Сега пия Клостилбегит вече шест месеца /с почивка от три мес. между тях/ от 4 до 8 ден, като първия месец го пия 2 пъти по 1 и следващите два -3 пъти по едно. Направо вече се притеснявам, дано да не ми се отрази прекалено лошо. Хубавото е , че сега всеки мес. си имам фоликули и те си се пукат, но като го спра....... Абе имало е глава да пати Sad

# 16
  • Мнения: 1 950
Подкрепям Верката и Лекси. Отивай в Торакс. Направете истинска спермограма.
Късмет  bouquet

# 17
  • Мнения: 763
Пожелавам успех на всички вас момичета! Толкова ми помагате , благодаря ви че ви има  bouquet  bouquet  bouquetДано скоро всички ние да се радваме на здрави бебоци Hug

# 18
  • Мнения: 763
Парлодела защо го пиеш, висок беше пролактина ли?


последно изследвах пролактина септември и стойностите му бяха 16,95 при  граници 1,39 - 24,20. док ми каза да си продължавам парлодела по половин на ден и така ще е докато не забременея.Нямам представа дали е правилно да го пия още, но вярвам на доктора. Колко ли е максималния срок за приемане на това лекарство, някой знае ли? И ако забременея  Praynig Praynig Praynig веднага ли да го спирам или постепенно?

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 12:36 от DODICHKA

# 19
  • Мнения: 763
абе какъв съм идиот, всичко съм го дала като цитат  Laughing, ами така ще е докато свикна да пиша тук, ще ви разсмивам Joy Joy JoyДано да не ви дразня и отегчавам.

# 20
  • Мнения: 4 324
DODICHKA Simple Smile има бутонче "редактирай" Wink към всеки твой постинг Simple Smile Използвай го Simple Smile

# 21
  • Мнения: 763
Блгодаря ти миличка, май ти ще си ми навигатора тук Wink  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт