Зъбни снимки и начална бременност

  • 5 451
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аномалии от предполагаема рентгенова снимка не могат да се видят с иzследвания.Затова всякакви иzследвания около 18 седмица са иzлиШна паника и могат пове4е да навредят отколкото да помогнат. Peace
Генетичните изследвания няма да покажат, но може да отиде на специален ехографски преглед. Аз ходих на фетална ехокардиография в 18-та г. с., при който направиха оглед на всички органи и ми казаха пола на бебето.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 039
Аномалии от предполагаема рентгенова снимка не могат да се видят с иzследвания.Затова всякакви иzследвания около 18 седмица са иzлиШна паника и могат пове4е да навредят отколкото да помогнат. Peace
Генетичните изследвания няма да покажат, но може да отиде на специален ехографски преглед. Аз ходих на фетална ехокардиография в 18-та г. с., при който направиха оглед на всички органи и ми казаха пола на бебето.
А къде се прави това изследване?

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В Института по педиатрия- бул. Несторов или в медицински център Грийнберг- Младост 3 (препоръчвам второто заради по-добрия апарат и това, че не се чака). Приемат доц. Томова и един педиатър (гл. ас.), на който не мога да се сетя името сега- и двамата са много добри.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аномалии от предполагаема рентгенова снимка не могат да се видят с иzследвания.Затова всякакви иzследвания около 18 седмица са иzлиШна паника и могат пове4е да навредят отколкото да помогнат. Peace
Генетичните изследвания няма да покажат,

ако помоли да и направят 3-я генетичен тест, и той ще покаже...
Дано всичко е ОК  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт