За всички- СПИНА БИФИДА

  • 14 287
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 219
Здравей мила майче,
 
горе главата и дано да имате късмет и всичко с Вяра да се оправи. Тя е стахотна и трябва да има  щастието да живее!  Laughing
Не се самообвинявай ,че не си направила всички възможни изследвания. Не всичко зависи от самите нас. Дори да беше ги направила кой ти гарантира ,че лекарят би видял проблема на време. Всяка бременност сама по себе си е рискова.Може да протече отлично , а на финала да имаш дете с ДЦП от некомпетентно водене на раждането. Горе главата и кураж .

color=red]emoli [/color]- мило приятелче , а си спомни за мен през какъв кошмар преминах само защото не направих амниоцентеза. И ти не я направи. Защото знаехме риска от самата процедура. Иначе всичко ми беше ОК.
Не съди майчето строго .  В болниците не пускат майките при новородените първо ,защото гледката е тежка ,съгласи се не всеки ще издържи да види детето си набодено и травмирано. Второ няма място за майките ,защото бебетата са в кувьози и  може да се внеисе инфекция и тн.Изобщо не ти е лесно да пипнеш такова детенце камо ли да се грижиш за него. Там се грижат за бебетата докато се стабилизират. Повярвай ми ,от опит говоря.

Моля се за малката ВЯРА !!!!

# 61
  • Мнения: 869
Не искам да се повтарям, моята трагедия е от лекарска некомпетентност! Не съм ходила на никаква МФ нито  на каквото и да било драго изследване защото Доктор Радева от 20 поликлиника  каза че сам ок и аз и се доверих СЛЯПО! сега си  сърбам попарата защото вярвах на 20 годишен стаж!
Детето ми  имаше друго име избрано от мен и съпруга-ми, но когато разбрах, че е болна в минутата когато я родих имах нужда от ВЯРА, че да мога да продължа да гижея! Моята Вяра е сега на 200 км от мен и много ми липсва
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=186985.msg3834733#msg3834733

Съжалявам, но от доста време следя не само темата но и постингите ти....и вече не мога да издържа да не изкажа ЛИЧНОТО СИ МНЕНИЕ!!!
ПРЕДПОЛАГАМ, ЧЕ ЩЕ БЪДА ЛИНЧУВАНА И ОХУЛЕНА НО НЕ МОГА ДА ИЗЪРЖА ВЕЧЕ ЕМОЦИИТЕ СИ!

Защо meyz не си направила консултации и със специалисти?Лесно е да се оправдаеш с лекарката си.Твое е било решението дали да да се допиташ до СПЕЦИАЛИСТИ.Един оглежда само сърцето на бебо.Друг следи костната структура.Има прекрасна клиника с прекрасни лекари която се нарича Фемина.Не си направила всичко за детето си още докато е било в утробата, защото си била сигурна, че си застрахована от всичко лошо, а после се питаш откъде ти е дошло това на главата.Тук има 100 теми къде да се ходи за да следи бременноста и жалко, че не си ги изчела!

Защо meyz си оставила детето в клиника и кое те кара да мислиш, че там ще се грижат по-добре за него от самата теб?Там никой няма да го гушне, да му каже, че го обича а е оставено само в някакво креватче без никаква любов около себе си.На твоята Вяра си и необходима ТИ.Дори и да се случи най-лошото, за нея е важно да се чувства обичана и приласкана, което сега не получава.Казваш, че си СЛАБА.....нямаш право да си такава след като си дарила живот на едно малко човече.В живота слабите не могат да се интегрират.

Писала си, че не можеш да спиш...ами докато не спиш, не е ли по-добре да си гушнала малкото си детенце....или не желаеш.....Не ти е виновна само държавата или лекарката, защото ти човека който не е направил дори и една Фетална морфология през бременноста си а тук го знаем всички ЧЕ ТРЯБВА.

Казваш meyz, че Вяра и мъжа ти са твоя живот, но къде си го оставила живота си.В дом за отглеждане, там ли е мястото на живота ти?

В егоизма си да живееш с по-малко стрес си зарязала дази душичка, която трябва да бъде обичана.Майка съм на 3-ма сина и нито за миг не бих оставила някой от тях ей така.Ще ме боли, ще страдам но ще ги дарявам с любов и нежност докато дишат в ръцете ми!!!

Няма да забравя и продължавам да чета постингите на Искрица Надежда.Прочети ги и ти (ако искаш разбира се).

Мога още да изпиша по темата но няма смисъл.Отвътре ме гризеше всичко това и трябваше да си напиша мнението.Сега можете да ме оплюете на воля.
Ясно ми е,че във форума всеки може да изказва мнението си,но начина който си избрала е отвратителен.Искам само да ти кажа,че е лесно да говориш от гледната точка на майка,която не се е сблъсвала с подобен проблем.Никой досега не те е 'Ухулил" както се изразяваш,но аз ще съм първата.Първо искам да попитам следното,дали си работила по 12-14 часа на ден всеки ден само и само да не загубиш работа която мразиш,но ти е така необходима и работиш до последно(до болничния преди раждане) само и само да осигуриш едни нормални условия да отглеждаш нероденото си дете.Искам да ми кажеш, не е ли нормално, след като се молиш на шефа си да те пусне на консултация,която е веднъж в месеца и той те гледа с неразбиране и злоба ,да очакваш от гинеколога си да те посъветва по най-компетентния начин и да ти направи всички необходими изследвания.Или може би след като се върнеш в 21 часа,след като си излязла в 7.00 тепърва ще ти се четат 100-те теми в форум,който дори не знаеш,че съществува,защото просто нямаш време за пред компютъра.Може би си мислиш,че всики бъдещи майки имат достатъчно време   да обиколят всички специалисти,които ти изброяваш?Може би в един идеален свят ще е така,но реалността е съвсем друга.Не може да обвиняваме meyz или когото и да е било в незагриженост и незаинтересованост.Не разбирате ли,че просто не можеш да имаш вяра на никой лекар,било и той да е най-големия специалист,защото и той е човек и той греши.А ти оставаш излъган след като 9 месеца са ти повтаряли,че всичко е наред.Искам да те попитам още дали си сигурна,че ще можеш да полагаш адекватни грижи за дете с 12 см спина бифида.Отговора ми е не.Защо тогава така гадно нападаш горката майка,която изживява най-голямата трагедия в живота си.И моето дете е в дом ,и аз не мога да спя и всеки ден е един дълъг и безмислен ден.
А ти мила майче бъди благодарна на бог,че са ти живи и здрави 3-те дечица и не ти се е налагало да вземеш това решение-дали детето ти да умре  пред учите ти или да живее с компететна грижа далеч от теб.Разбери,че ти не разбираш тази болка.И се моля никога да не я разбереш. Praynig

# 62
  • Мнения: 869
Не искам да се повтарям, моята трагедия е от лекарска некомпетентност! Не съм ходила на никаква МФ нито  на каквото и да било драго изследване защото Доктор Радева от 20 поликлиника  каза че сам ок и аз и се доверих СЛЯПО! сега си  сърбам попарата защото вярвах на 20 годишен стаж!
Детето ми  имаше друго име избрано от мен и съпруга-ми, но когато разбрах, че е болна в минутата когато я родих имах нужда от ВЯРА, че да мога да продължа да гижея! Моята Вяра е сега на 200 км от мен и много ми липсва
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=186985.msg3834733#msg3834733

Съжалявам, но от доста време следя не само темата но и постингите ти....и вече не мога да издържа да не изкажа ЛИЧНОТО СИ МНЕНИЕ!!!
ПРЕДПОЛАГАМ, ЧЕ ЩЕ БЪДА ЛИНЧУВАНА И ОХУЛЕНА НО НЕ МОГА ДА ИЗЪРЖА ВЕЧЕ ЕМОЦИИТЕ СИ!

Защо meyz не си направила консултации и със специалисти?Лесно е да се оправдаеш с лекарката си.Твое е било решението дали да да се допиташ до СПЕЦИАЛИСТИ.Един оглежда само сърцето на бебо.Друг следи костната структура.Има прекрасна клиника с прекрасни лекари която се нарича Фемина.Не си направила всичко за детето си още докато е било в утробата, защото си била сигурна, че си застрахована от всичко лошо, а после се питаш откъде ти е дошло това на главата.Тук има 100 теми къде да се ходи за да следи бременноста и жалко, че не си ги изчела!

Защо meyz си оставила детето в клиника и кое те кара да мислиш, че там ще се грижат по-добре за него от самата теб?Там никой няма да го гушне, да му каже, че го обича а е оставено само в някакво креватче без никаква любов около себе си.На твоята Вяра си и необходима ТИ.Дори и да се случи най-лошото, за нея е важно да се чувства обичана и приласкана, което сега не получава.Казваш, че си СЛАБА.....нямаш право да си такава след като си дарила живот на едно малко човече.В живота слабите не могат да се интегрират.

Писала си, че не можеш да спиш...ами докато не спиш, не е ли по-добре да си гушнала малкото си детенце....или не желаеш.....Не ти е виновна само държавата или лекарката, защото ти човека който не е направил дори и една Фетална морфология през бременноста си а тук го знаем всички ЧЕ ТРЯБВА.

Казваш meyz, че Вяра и мъжа ти са твоя живот, но къде си го оставила живота си.В дом за отглеждане, там ли е мястото на живота ти?

В егоизма си да живееш с по-малко стрес си зарязала дази душичка, която трябва да бъде обичана.Майка съм на 3-ма сина и нито за миг не бих оставила някой от тях ей така.Ще ме боли, ще страдам но ще ги дарявам с любов и нежност докато дишат в ръцете ми!!!

Няма да забравя и продължавам да чета постингите на Искрица Надежда.Прочети ги и ти (ако искаш разбира се).

Мога още да изпиша по темата но няма смисъл.Отвътре ме гризеше всичко това и трябваше да си напиша мнението.Сега можете да ме оплюете на воля.
Ясно ми е,че във форума всеки може да изказва мнението си,но начина който си избрала е отвратителен.Искам само да ти кажа,че е лесно да говориш от гледната точка на майка,която не се е сблъсвала с подобен проблем.Никой досега не те е 'Ухулил" както се изразяваш,но аз ще съм първата.Първо искам да попитам следното,дали си работила по 12-14 часа на ден всеки ден само и само да не загубиш работа която мразиш,но ти е така необходима и работиш до последно(до болничния преди раждане) само и само да осигуриш едни нормални условия да отглеждаш нероденото си дете.Искам да ми кажеш, не е ли нормално, след като се молиш на шефа си да те пусне на консултация,която е веднъж в месеца и той те гледа с неразбиране и злоба ,да очакваш от гинеколога си да те посъветва по най-компетентния начин и да ти направи всички необходими изследвания.Или може би след като се върнеш в 21 часа,след като си излязла в 7.00 тепърва ще ти се четат 100-те теми в форум,който дори не знаеш,че съществува,защото просто нямаш време за пред компютъра.Може би си мислиш,че всики бъдещи майки имат достатъчно време   да обиколят всички специалисти,които ти изброяваш?Може би в един идеален свят ще е така,но реалността е съвсем друга.Не може да обвиняваме meyz или когото и да е било в незагриженост и незаинтересованост.Не разбирате ли,че просто не можеш да имаш вяра на никой лекар,било и той да е най-големия специалист,защото и той е човек и той греши.А ти оставаш излъган след като 9 месеца са ти повтаряли,че всичко е наред.Искам да те попитам още дали си сигурна,че ще можеш да полагаш адекватни грижи за дете с 12 см спина бифида.Отговора ми е не.Защо тогава така гадно нападаш горката майка,която изживява най-голямата трагедия в живота си.И моето дете е в дом ,и аз не мога да спя и всеки ден е един дълъг и безмислен ден.
А ти мила майче бъди благодарна на бог,че са ти живи и здрави 3-те дечица и не ти се е налагало да вземеш това решение-дали детето ти да умре  пред учите ти или да живее с компететна грижа далеч от теб.Разбери,че ти не разбираш тази болка.И се моля никога да не я разбереш. Praynig
  Наистина не исках да звучи нападателно,но не се сдържах.Извинявайте за което,но наистина ми се иска да сме малко по толерантни и съпричастни към болката на другите.Това е  bouquet

# 63
  • Мнения: 3 069
ela79 , начина по който съм се изказала може да е отвратителен но е ИСКРЕН, за което не би трябвало да ме съдят.Имам своите мотиви за това си мнение!Ако на някой не му харесва работата която върши винаги може да намери по-добра.Стига да иска!Сина ми умираше в реанимацията пред очите ми НО НЕ СЕ ОТДЕЛИХ И ЗА СЕКУНДА ОТ НЕГО.
И да, знам всичко за системите, абокатите (и на възрастните се сменят след 3-я ден), за надупчената от системи главичка защото вече и по петичките не намираха.Болката е потресаваща!Но съм била с НЕГО!!!И ПАК БИХ БИЛА!А ако чакаме лекарите да ни насочат нанякъде, забравете.Това са нашите деца и ние трябва да направим всичко за тях а не да се казва СЛАБА СЪМ.Щом е за здравето на детето ми по цяла нощ ще търся информация къде, при кой и кога да направя консултации.
mcheuz, мила, Възхищавам ти се!спомняш ли си какво ми каза в болницата.....че Бог изпраща подобно изпитание само на хора които са силни и могат да справят!Но явно не е така!ти знаеше каква ще е съдбата на Мишето но въпреки това си я взе у дома, беше гушкана, обичана......На моя декстоп съм изкарала твоя постинг, как тя е умряла в ръцете ти, и те е държала за пръста с нейната малка ръчичка докато ти си и пяла песничката.ВСЕКИ БОЖИ ДЕН АЗ ГО ЧЕТА И СИ МИСЛЯ ЗА ВАС.....И ПЛАЧА!!!Васко може да ти каже, че сега с наближаването на РД-ТО на Вики му говоря за Мишето!
Покланям ти се до земята, че беше силна, че си толкова позитивен човек, че беше до детето си когато то умираше независимо колко много те е боляло!!!


Е, чакам следващи нападки....но все пак трябва да имаме смелоста да си признаем, че понякога има вина и в нас!

# 64
  • Мнения: 869
ela79 , начина по който съм се изказала може да е отвратителен но е ИСКРЕН, за което не би трябвало да ме съдят.Имам своите мотиви за това си мнение!Ако на някой не му харесва работата която върши винаги може да намери по-добра.Стига да иска!Сина ми умираше в реанимацията пред очите ми НО НЕ СЕ ОТДЕЛИХ И ЗА СЕКУНДА ОТ НЕГО.
И да, знам всичко за системите, абокатите (и на възрастните се сменят след 3-я ден), за надупчената от системи главичка защото вече и по петичките не намираха.Болката е потресаваща!Но съм била с НЕГО!!!И ПАК БИХ БИЛА!А ако чакаме лекарите да ни насочат нанякъде, забравете.Това са нашите деца и ние трябва да направим всичко за тях а не да се казва СЛАБА СЪМ.Щом е за здравето на детето ми по цяла нощ ще търся информация къде, при кой и кога да направя консултации.
mcheuz, мила, Възхищавам ти се!спомняш ли си какво ми каза в болницата.....че Бог изпраща подобно изпитание само на хора които са силни и могат да справят!Но явно не е така!ти знаеше каква ще е съдбата на Мишето но въпреки това си я взе у дома, беше гушкана, обичана......На моя декстоп съм изкарала твоя постинг, как тя е умряла в ръцете ти, и те е държала за пръста с нейната малка ръчичка докато ти си и пяла песничката.ВСЕКИ БОЖИ ДЕН АЗ ГО ЧЕТА И СИ МИСЛЯ ЗА ВАС.....И ПЛАЧА!!!Васко може да ти каже, че сега с наближаването на РД-ТО на Вики му говоря за Мишето!
Покланям ти се до земята, че беше силна, че си толкова позитивен човек, че беше до детето си когато то умираше независимо колко много те е боляло!!!


Е, чакам следващи нападки....но все пак трябва да имаме смелоста да си признаем, че понякога има вина и в нас!

Съжалявам за това което си преживяла.Това,че си искрена-браво.Но все си мисля,че не бива с искреността си да нараняваш тази жена,която достатъчно е изтрадала вече.Аз също съм пускала теми,когато ми бяха необходими сили и покрепа.И я получих,някои ме критикуваха.Но ако ми беше отговорила така с този нападателен тон,щях да се почуствам хиляди пъти по-съсипана и по-виновна.А ти това ли искаш?Повярвай  ми твоите искрени излияния не биха помогнали на никого,нито на meyz,нито на някоя бъдеща майка.А  meyz пускайки тази тема просто иска да предпази други жени от нейната съдба.Когато в една тема има призив с букви ,които се виждат от далеко  " МОЛЯ всички кандидат мамчета и бременни момичета ПИЙТЕ ФОЛИЕВА КИСЕЛИНА" и поне една бъдеща майка влязла в този форум случайно или от любопитство прочете това и си вземе поука,значи е имало смисъл.

# 65
  • Мнения: 3 914
ela79 , начина по който съм се изказала може да е отвратителен но е ИСКРЕН, за което не би трябвало да ме съдят.Имам своите мотиви за това си мнение!Ако на някой не му харесва работата която върши винаги може да намери по-добра.Стига да иска!Сина ми умираше в реанимацията пред очите ми НО НЕ СЕ ОТДЕЛИХ И ЗА СЕКУНДА ОТ НЕГО.
И да, знам всичко за системите, абокатите (и на възрастните се сменят след 3-я ден), за надупчената от системи главичка защото вече и по петичките не намираха.Болката е потресаваща!Но съм била с НЕГО!!!И ПАК БИХ БИЛА!А ако чакаме лекарите да ни насочат нанякъде, забравете.Това са нашите деца и ние трябва да направим всичко за тях а не да се казва СЛАБА СЪМ.Щом е за здравето на детето ми по цяла нощ ще търся информация къде, при кой и кога да направя консултации.
mcheuz, мила, Възхищавам ти се!спомняш ли си какво ми каза в болницата.....че Бог изпраща подобно изпитание само на хора които са силни и могат да справят!Но явно не е така!ти знаеше каква ще е съдбата на Мишето но въпреки това си я взе у дома, беше гушкана, обичана......На моя декстоп съм изкарала твоя постинг, как тя е умряла в ръцете ти, и те е държала за пръста с нейната малка ръчичка докато ти си и пяла песничката.ВСЕКИ БОЖИ ДЕН АЗ ГО ЧЕТА И СИ МИСЛЯ ЗА ВАС.....И ПЛАЧА!!!Васко може да ти каже, че сега с наближаването на РД-ТО на Вики му говоря за Мишето!
Покланям ти се до земята, че беше силна, че си толкова позитивен човек, че беше до детето си когато то умираше независимо колко много те е боляло!!!


Е, чакам следващи нападки....но все пак трябва да имаме смелоста да си признаем, че понякога има вина и в нас!

Аз пък те поздравявам  bouquet  bouquet  bouquet

# 66
  • до канала
  • Мнения: 518
meyz Hug дано всичко се оправи

# 67
  • Мнения: 3 069
ela79Истината винаги боли!Разбирам, че на нея не ни е леко, но тя не разбира, че в случая персонално за нея самата тя не е направила Фетална морфология поне един път а се три пъти брез бременноста и нито един път фетална ехокардиография на плода.Дори и 20 годишни мамета го знаят това, защото искат да бъдат информирани.Тя е писала от ЛЕКАРСКА НЕБРЕЖНОСТ, но гинеколкожката в поликлиниката не е специалист по всико.Гледала е нормалните неща, пулс, дължина на бедро и т.н.Спина бифида се открива при Феталната.Самата майка е допуснала грешка с неходенето при специалист и трябва някой да и го каже а не само да я погалваме по главата!
Viki i mamaБлагодаря, че споделяш мнението ми!

# 68
  • Мнения: 2 388
Това, в което можете да сте сигурни, е че тази майка вече ще знае. Много жалко, че трупа опит по такъв начин. Хайде вече да я оставите намира. Мисля, че достатъчно правосъдие се раздаде!!!

# 69
  • Мнения: 3 069
mama jojo не става дума за раздаване на правосъдие, а за това, че всеки трябва да поеме отговорноста и вината си за това което е направил или НЕ е направил.
Винаги 1-во се вглеждам в себе си и тогава в другите!Най-лесно е да се каже - еди кой си е виновен , аз не съм....
А понякога ние самите сме виновни!

# 70
  • Мнения: 3 914
Какво ще знае?

Че детето е само в дом?       или
Че никой няма да го гушне?     или пък
Че и да има кой да го оперира и да облекчи състоянието,то дома няма да има нито средствата, нито пък изобщо ще се занимават да търсят,ми то там такива ,рожби на слаби родители,бол.
Айде сега захванете и мен,обаче аз си имам дете в тежко състояние и никога няма да съжалявам ,че даже не съм се и замислила дали.................................
Опит ли,от какво,че то всеки може така......................айде да пробва да си го гледа,тогава да сподели опит.
Това е моето мнение,а всеки има право,нали Peace
Ще кажете,не заслужава жената,боли я.Е да,и мен ме боли,но си нося кръста с гордост,а това не всеки го може,но пък най малко виновни са децата,а детето на Мейз ,няма да има на чие рамо да поплаче,когато му е тежко,както сега прави майка му тук и всички я успокоявате.Него кой ще успокои?

emoli , станахме две, и мен ще линчуват Laughing

# 71
  • Мнения: 572
Какво ще знае?

Ще кажете,не заслужава жената,боли я.Е да,и мен ме боли,но си нося кръста с гордост,а това не всеки го може,но пък най малко виновни са децата,а детето на Мейз ,няма да има на чие рамо да поплаче,когато му е тежко,както сега прави майка му тук и всички я успокоявате.Него кой ще успокои?

emoli , станахме две, и мен ще линчуват Laughing


 О да боли ме!
защо си мислите че там няма да му е добре? Нима сте ходили и знаете как е? а Защо си мислите че няма да има рамо на което да поплаче?
АЗ НЕ СЪМ СЕ ОТКАЗАЛА ОТ ДЕТЕТО СИ
АЗ НЕ СЕ ЗАЩИТАВАМ
 и КАКВО постигнахме! СКАРАХМЕ СЕ!
Понеже държавата ни  е много  СПРАВЕДЛИВА! и Когато исках да я оставя в дом близо до мен за да мога да я посещавам всеки ден и да се грижа за нея макар и не в къщти! Какво стана?  На 250км имало дом за деца където едвам я приеха!  А в Града в които съм родена и живея и си плащам за всичко-НЕ НЯМА МЕСТА ЗА ДЕЦА СЪС СПИНА БИФИД
ela79Истината винаги боли!Разбирам, че на нея не ни е леко, но тя не разбира, че в случая персонално за нея самата тя не е направила Фетална морфология поне един път а се три пъти през бременността и нито един път фетална ехокардиография на плода.Дори и 20 годишни мамета го знаят това, защото искат да бъдат информирани.Тя е писала от ЛЕКАРСКА НЕБРЕЖНОСТ, но гинеколкожката в поликлиниката не е специалист по всико.Гледала е нормалните неща, пулс, дължина на бедро и т.н.Спина бифида се открива при Феталната.Самата майка е допуснала грешка с неходенето при специалист и трябва някой да и го каже а не само да я погалваме по главата!
Viki i mamaБлагодаря, че споделяш мнението ми!
АЗ НЕ СЪМ ЛЕКЪР, ЗА ДА ЗНАМ КАКВО И КОГА ДА НАПРАВЯ!
АЗ МОГА ДА ВИ СНИМАМ! И АКО ЗБЪРКАМ ПАК  ЩЕ ВИ СНИМАМ ИЛИ ЩЕ ВИ ВЪРНА ПАРИТЕ!  И АКО НЕМОГА ДА НАПРАВЯ НЕШО  ЩЕ ВИ КАЖА ГЪДЕ ДА ОТИДЕТЕ ДА ВИ ГО НАПРАВЯТ!
НИКОГА НЕ СЪМ КАЗВАЛА ЧЕ АЗ НЕ СЪМ ВИНОВНА! И ЗАТОВА ЩЕ ПРОДЪЛЖА ДА ПИША..... и да се оплаквам и да ме утешават!
Защото ако не ме бяха утешили да съм си сложила край на живота на 24.02.07 и да не Ви притеснявам с  моите проблеми!
ЩЕ ПОДЪЛЖАВАМ ДА ПИША ЗА ДА НЯМА ТАКИВА КАТО МЕН! ЗА ДА ГИ ИНФОРМИРАМ
Апък нека да се караме!
Аз не съм силна като  Viki i mama, но то като emoli!
БЛАГОДАРЯ на двете ви! Давате ми сила да продължа и да се боря с ЛЕКАРСКАТА НЕКОМПЕТЕНТНОСТ и да знам че ще успея

# 72
  • Мнения: 572
 За всички- СПИНА БИФИДА
« сряда, 28 февруари 2007, 13:10 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Мили бъдещи майки, най горещо Ви МОЛЯ да се запознаете с това заболяване и да не допуснете да се срешнете с моя проблем за цял живот!
Не търся виновен, не искам отговори!
ИСКАМ САМО ДА ВИ ПРЕДПАЗЯ
 А мен господ да ме пази
Имам дъщеричка ВЯРА, роди се на 24.02.2007 в Шейново, благодарение на д-р Богословова и дежурният екип аз съм жива.
След 9 месечна нормална <по документи> бременност, детето ми е ... Немога да пиша или да говоря. Молбата ми към вас е ХОДЕТЕ НА ПРЕГЛЕД ПОНЕ ПРИ ТРИМА СПЕЦИАЛИСТИ, на мен двама не помогнаха и сега трябва да отговарям на много въпроси без да знам правата си. До мен е съпругът ми и семействата ни и се обичаме!

# 73
  • Мнения: 3 069
МЕЙЗ На аватара ти пише: "ДА ОСТАВИШ ЗА ДА ПРОДЪЛЖИШ!

Какво оставяш?ВЯРАТА СИ?Или детето си?Потресена съм от това, че не разбираш своята грешка и не желаеш да поемеш ангажимент към детето си, което е потърпевшо от всичко това!

Отказала си се от детето си оставяйки там, където никой не го обича, гушка или говори с него нежно!
Казваш, че можеш да ни снимаш и ако сбъркаш да ни върнеш парите.По тази логика и твоята гинеколожка е човек и може да сбърка.И пак повтарям, не тя е човека кой е могъл да види това а СПЕЦИАЛИСТИ, при които ти не си ходила защото можеш само да снимаш и не си лекар!
Никоя от нас не е лекар (може да има изключения разбира се), но всички знаем какво трябва да се направи, защото ни е интересувало и живота ни учи, че на никой не може да се вярва на 100%.
Мислиш, че не знам как е в болниците?ГРЕШИШ!!!И за това не бих го оставила!

Бог да благослови всички ИСТИНСКИ майки, които не са изоставили децата си, защото са проблемни!!!

Горката малка Вяра, горкичкатаааааааа.Бог да я пази, защото не е останало кой друг Praynig Praynig Praynig

# 74
  • Мнения: 3 069
Viki i mama , нека ни нападат, аз мога да нося на плещите си.За мен е важно, че казвам това което ми е на сърцето.Минала съм с детето си през ужасни перипетии и НЕ СЪМ ГО ОСТАВИЛА.

Винаги има различни гледни точки.Трябва да се научим да се поставяме и от другата страна.Поставих се на МЕЙЗ на мястото, да, боли я, но е решила да бяга за да и е по-лесно.Тя оставя за да продължава.

Радвам се, че има майки като теб, всеотдайни.

Общи условия

Активация на акаунт