Маникюр Варна

  • 452
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте! Исках да питам дали някоя от вас е ходила на маникюр в салона за красота Анджети във Варна и какво мислите за работата им? Много ще съм благодарна да разбера вашите мнения, тъй като се чудя дали да си запиша час там

# 1
  • Варна
  • Мнения: 525
Е, запиши си де! Като не ти хареса няма да повториш.
Не съм ги посещавала, ама последното нещо като избирам салон, ще е да питам в интернет.

# 2
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 13 311
Потърси салона тук и виж отзивите
https://studio24.bg/

# 3
  • Мнения: 37
Е, запиши си де! Като не ти хареса няма да повториш.
Не съм ги посещавала, ама последното нещо като избирам салон, ще е да питам в интернет.

Точно това е целта на подобни форуми. Съвсем нормално е да пита за мнение.

Общи условия

Активация на акаунт