Кристалните и индигови деца

  • 97 255
  • 880
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Гвендолин, благодаря ти за темата  Simple Smile Сестра ми ми беше дала преди известно време една книга в електронен вариант - мисля, че е на същата Каролина Хеенкамп, но още не съм се наканила да я прочета  Embarassed

# 16
  • София
  • Мнения: 1 230
Прекрасна тема Gvendolin   bouquet
Живо  ме интересува темата. Мъжа се интересува от Кирлиановата фотография, а аз от децата-индиго.

Ето малко инфо: ДЕЦА-ИНДИГО
Ето и една тема от Здравния: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=121339.msg2225698;topicseen#msg2225698
Нямам информация за Кристалните деца. Любопитна съм за повече информация.

# 17
  • Мнения: 3 447
Това, което аз имам, е "Децата на новата ера" от Каролина Хеенкамп - в pdf формат. Ако някой иска, мога да му я пратя по мейл.

# 18
  • Мнения: 1 455
Интересна тема.За първи път чувам за тези деца,но оприличавам сина си в доста от описанията.Записвам се да следя темата.

# 19
  • Мнения: 3 447
А някой може ли да ми каже откъде мога да намеря повече информация за кристалните деца? В това, което аз имам, пише само за индиговите.

# 20
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Поздравления за интересната тема! Ще следя инфото...

# 21
  • Мнения: 1 290
радвам се, че не само за мен тази тема е интересна.

Действително се намира повече информация за индиговите деца.

Относно късното проговаряне на кристалните деца...Твърди се, че е така, защото не им е нужна вербална комуникация, тъй като са телепати по рождение. Този факт не е проблем за хората в семейството, а извън него.

Много хубаво би било ако ние родителите успеем да съхраним тези телепатичнио способности на децата ни и след пубертета.
Новият свят които се опитват да създадат индиговите хора ще бъде с много по-бърза комуникация. Уменията за включване към "колективното съзнание на планетата" ще е нещо обичайно за новото поколение.

Едно от най-важните  неща, за да се развие психически кристалното дете е да му се вярва, да се разговаря с него как мисли и какво чувства.

Латентните способности у родителите на кристални деца също се събуждат. Получава се както когато сме близко до смъртта - способностите се повишават в състояние на безусловна любов!


И тук искам отново да апелирам към всички родители и особено към тези на децата от новата от новата генерация:
 Внимавайте с хранителните подобрители, носещи знака Е (тази тема вече е обсъждана във форума), внимавайте с ваксините и антибиотиците! Те могат да се окажат особено пагубни за "новите" деца!

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 18:35 от Gvendolin

# 22
  • Мнения: 1 104
Много ми е интересно, защота не съм много запозната.Мерси на всички за предоставената информация.

# 23
  • Canada
  • Мнения: 272
Страхотна тема Gvendolin.  bouquet Аз също съм се интересувала от индиговите и кристалните деца. Информация има повече за първите, защото те идват доста по-рано, за вторите ви давам няколко линка, за тези които четат английски:
http://trailfire.com/pages/form.php?aid=check&bubble=30897
http://www.thecrystalchildren.com/crystal.html
http://www.crystalchildren.com/

# 24
# 25
  • Мнения: 163
Благодаря на Калинката за прекрасната темичка.
Силно ме интересува вече!!! Тя си знае защо  Heart Eyes
 Dona, прати ми книгата на мейла: marisha.x@gmail.com

# 26
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз не съм чувала нищо по темата, но ми е интересно.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 477
Няма да казвам мнение по въпроса понеже се различава от преобладаващите. Но мисълта ми е защо по принцип да не се отнасяме към децата независимо какви са като 
"..... им се вярва, да се разговаря с тях как мислят и какво чувстват"? А и всичко изброено по-горе някак за всяка майка важи за нейното дете или някоя ще каже, че нейното не е такова? newsm78 Което значи, че са аутисти и умствено изостанали?!  ShockedТака че по-внимателно с всички тези теории на разни нови "пророци"....ако се разровите назад имаше едни подобни теми на ludmil - тогава доста спорове имаше.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 230
Dona  PDF-a по пълен ли е от линка който дадох? Ако е така ще може ли и на мен да го изпратиш? Мейла ми е отдолу. Благодаря ти.

# 29
  • Мнения: 3 447
Dona  PDF-a по пълен ли е от линка който дадох? Ако е така ще може ли и на мен да го изпратиш? Мейла ми е отдолу. Благодаря ти.
Ами... мисля, че е по-пълен  newsm78 Ще ти го изпратя за всеки случай.

Общи условия

Активация на акаунт