"Истинският мъж не целува жената от шията надолу"

  • 3 741
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
Ако мъжът целува жената поне от шията нагоре тогава е лесно - заставаш с главата надолу и се радваш на пълноценен сексуален живот Simple Smile
Joy Joy Joy напълно съгласна

Прекрасно, в случай, че става въпрос за късокрака... hahaha

па има си столчета....в случай, че някой попадне на дългокрака  smile3534

# 16
  • Мнения: 139
Абе за говоренето - говоря, ама като по презумпция "моята уста може всичко" т.е, говоренето после, а неговата само до някъде - май направо да си купя столче... и да си меня центъра на тежестта Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Абе за говоренето - говоря, ама като по презумпция "моята уста може всичко" т.е, говоренето после, а неговата само до някъде - май направо да си купя столче... и да си меня центъра на тежестта Wink

Я го зарежи тоя тип, зарежи и столчетата и сложните гимнастически упражнения...

# 18
Цитат
Я го зарежи тоя тип, зарежи и столчетата и сложните гимнастически упражнения...

лесно е да се каже...
и после квооо ?
 smile3534

# 19
  • Мнения: 656
Имаше в една тема, че срещу 200Е те посрещат с цветя, ходите на заведение и накрая - както го искаш...  Whistling

# 20
  • Мнения: 17 546
Такова поведение в интимните отношения егоизъм ли е, неосведоменост ли е, грешно възпитание ли е, или всичко на куп Rolling Eyes?
Всичко на куп, пък бих добавила и още неща все в този дух! Мога да ти доставя един такъв екземпляр за научни изследвания. Пробвай с обикновени, лесно достъпни (дори за мъже)  въпроси, ако успееш да му изкопчиш повече от 10 думи, дори и с цената на изтезания, ще те призная  Mr. Green Разбира се с препоръчана поща, да се не затрие туй съкровище неземно  Laughing

# 21
  • Мнения: 3 423
Слушай, ако всичко това, което си описала,
ти пречи, не си губи времето с тоз хубавец.
Едва ли ще се отпусне. Или го има, или не го.
Впрочем, за африканец ли става дума?

# 22
  • Мнения: 138
Според мен на жените им трябват много...много ласки  и най -вече целувки и нежност от шията надолу.Аз съм на възраст 31 и съм попадал на различни жени , но всяка (съдя по скромния си опит) е имала нужда от подобни целувки  Simple Smile Както всички  знаят на жените им трябва повече време и   ласка  отколкото намъжете  За да станат готови за изконсумирване на любовният акт понякога към жените трябва да се подходи така , че да се впримчи тяхната фантазия ...да усещат , че двамата вибрирате в едно и в унисон с чувствата си! Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
лесно е да се каже...
и после квооо ?
 smile3534

Прав си, че отстрани е лесно да се дават съвети, но пък рано или късно ще си намери друг, по-подходящ...

Според мен на жените им трябват много...много ласки  и най -вече целувки и нежност от шията надолу.

 Thinking Хм, вие, мъжете нямате ли подобни нужди и потребности... newsm78

# 24
  • Мнения: 138



 Thinking Хм, вие, мъжете нямате ли подобни нужди и потребности... newsm78
[/quote]
Истинските мъже трябва да са кавалери и в леглото ...да могат да предразположат жената към удоволствия , да я усещат и да я стимулират първо тя да "свърши" при консумацията на любовният акт.. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 138
лесно е да се каже...
и после квооо ?
 smile3534

Прав си, че отстрани е лесно да се дават съвети, но пък рано или късно ще си намери друг, по-подходящ...

Според мен на жените им трябват много...много ласки  и най -вече целувки и нежност от шията
надолу.
Истинските мъже трябва да са кавалери и в леглото ...да могат да предразположат жената към удоволствия , да я усещат и да я стимулират първо тя да "свърши" при консумацията на любовният акт..
 

 Thinking Хм, вие, мъжете нямате ли подобни нужди и потребности... newsm78

# 26
  • Мнения: 139
Слушай, ако всичко това, което си описала,
ти пречи, не си губи времето с тоз хубавец.
Едва ли ще се отпусне. Или го има, или не го.
Впрочем, за африканец ли става дума?
Защо африканец? По скромните ми впечатления те нямат такива проблеми в общуването си с дамите, за разлика от нашенчетата (за съжаление).
А "поводът" да пусна такава тема започва (с малко помощ) да осъзнава, че може да използва и други части от тялото си (освен нали разбирате какво), за да доставя удоволствие, без това да му причинява дискомфорт.
А и повечето са прави - не е само неговата кръчма, има и други начини да запазя обема на косата си, не преживявам особено Laughing

# 27
  • Мнения: 1 028
Цитат
А и повечето са прави - не е само неговата кръчма, има и други начини да запазя обема на косата си, не преживявам особено Laughing
Joy hahahaабе щом търсиш мнения и съвети не ще да е баш тъй,ама айдеее

# 28
Имаше в една тема, че срещу 200Е те посрещат с цветя, ходите на заведение и накрая - както го искаш...  Whistling

6000 E е една добра заплата, която мога да изкарам с удоволствие. Обаче дали всички жени стават за целуване от шията надолу. Имам усещането, че все повече жени лееекичко понамирисват. Я на пот, я на друго нещо. Е такива няма да минат с един душ преди секс. Ще им трябва здрава баня и здрав теляк и чак после целуване и разни там...... Grinning

# 29
  • Мнения: 32
с този израз
Цитат
Обаче дали всички жени стават за целуване от шията надолу.
ти направо преобърна темата с краката нагоре. Е този който е поставил темата за да му отговорим трябва да му видим снимката а и също да го питаме а тя - прави ли го това по отношение на мъжа от шията надолу ???? Да не забравяме че древните гърци са издигали в култ мъжкото тяло, и също че жената е произлязба от реброто на Адам..!!! Tired

Общи условия

Активация на акаунт