Отговори
# 15
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
момичета как сте днес,моя ТикВичко ще ми избие корема да рита при вас така ли е newsm78

# 16
  • Мнения: 910
Здравейте и от мен!
Томасе,темичката е супер!  bouquet
nikka,честити придобивки!

# 17
  • Мнения: 766
Здравейте отново от мен момичета   bouquet
Искам си РОЗОВ щъркел  stork-girl Ще си имаме малка сладуранка  Laughing Не мога да си намеря място от щастие чесно казано  Laughing Хиля се като тиква  Joy
Иначе за другите неща са наред с малко изкючения де  newsm78, но няма да се задълбочавам за да не всявам смут сред вас. Naughty Ще направя още един преглед на 12 в Тина Киркова и ще видя какво ще кажат там пък тогава ще ви разправям .
Малката не спря да мърда, да ритка и да маха с ръчики.
Толкова хубаво се виждаха органите, особено на сърчицето с всичките му клапи.
Иначе Мазнейкова беше любезна и отзивчива.
Това е за сега от мен  Hug
Томасе огромни  балгодарности за темичката - страхотна е   bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 140
Здравейте пак. Имам да се хваля - купих си дънки. Не са за бременни,  с  много ниска талия и коремчето ми остава навън. Така хем ми е удобно, хем изглеждам добре. Как се похвалих само.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 244
Добре дошла в отбора женски майки Там-там  newsm68  Grinning

Аз се включвам пак да питам тези, които са ходили вече на БХС, има ли големи опашки и чакане в МД? Утре трябва да отида, а съм ограничена от време... та отсега съм се запритеснявала...  Confused

Още нещо се сетих: Налитат ли ви на коремчето?  Laughing В работата май вече няма човек, който да не ми го е погалил, радват му се.  Sunglasses

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 523
Там-там, честита ти девойка!
виждам, че розовият отбор постепенно се запълва, което е добре Simple Smile
nameika, и при мен е така. даже тази нощ успя да ме събуди ...
за пипането по корема - аз не давам - а то не че са се засилили де Simple Smile - имам само 1 колежка жена - всичко друго са мъже. а и с таткото работим заедно, та само той е привилигирован Simple Smile.
аз искам да ви питам - вие с татковците на вашите бебоци говорите ли им? защото ние си му говорим на нашето детенце - за да свиква Simple Smile.

# 21
  • Мнения: 766
phil правих БХС миналата седмица и пред мен беше само 1 жена за изследване и приключих за 10 мин. Отидох около 9.30 сутринта и беше доста спокойно.
А за коремчето - не май вдъхвам много респект в околните  Wink Особено в офиса съм заела позиция на зла вещица  Joy
Мерси за поздравите, само да ме видите как се хиля като тиква  hahaha
Аз като се замисля не съм говорила много много на чаавенцето, но таткото - всяка вечер има си ритуал  Laughing Първо слуша малко с ухо до коремчето, а после й говори нещо си как е и др. такива  Laughing Много е сладък  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 295
Честита нова темичка. Браво на Томасе!

продължавам благородно да завиждам на всички ви - как си усещате бебоците. аз още не съм Sad или поне не съм разбрала...

Там-там, честита ти девойка и от мен!

за плащането по прегледи - досега не съм имала нито 1 безплатен ехограф Sad всеки път ми взимат 15лв, но той доки си ме предупреди още от началото, че ще е така и аз се съгласих... не знам ако го попитам за безплатните да не вземе да се обиди....

лека топла вечер на всички след този хубав слънчев ден, в който бях принудена да стоя затворена в офиса Wink дано уикенда остане същото времето да може да му се порадваме всички работещи

# 23
  • Мнения: 741
Там-там,честито ти момиченце!
И аз се бях засилила да гаворя на мойто бебе,ама после прочетох някъде,че то чува от шестия месец нататък

# 24
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
mokoloko, бебоците ни чуват от 16г.с. Така, че спокойно му говори на воля.

# 25
  • Мнения: 129
Здравейте, момичета! Не съм писала доста отдавна,  Embarassed но много работа ми се насъбра напоследък  Confused
Благородно завиждам на щъркелчетата, моят бебок не пожела да си покаже пола  newsm78 , 40 минути докторът въртя ехографа, тц . Чувствате ли вече движение на бебето? Аз първо го усещах по -високо, но сега започнах да чувствам движение много ниско долу (даже прекалено ниско) Thinking. При вас как е? Поздрави на всички  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 568
Много сте изписали, момичета  bouquet
Наистина, страхотна темичка!
Честито на Там-Там за девойката Hug Дамският отбор се увеличава бавно Laughing
Момичета това дето ви боли ниско долу при ставане е от разтягането на връзките на матката. Аз съм така отдавна, просто трябва да се научите да ставате бавно и плавно, в леко приведено положение и тогава да изправите гърба, това щади гръбнака и кръста.
На мен също днес ми прилоша много, явно ми беше паднала кр. захар. Оправих се със сладичко.
Рокси, да не би да имаш предвид, че в много редки случаи по време на раждането, когато майката е (-) а бебето (+) през пъпната връв преминава кръв от майката и бебето започва да образува в кръвта си антитела. В такива случаи се налага да се сменя кръвта на бебето, а на майката се бие гамаглобулин. Но пак повтарям, това е в мн. редки случаи, в повечето, майката се разминава с инжекция гамаглобулин. Laughing
Андромеда, така е, не се притеснявай.

# 27
  • София
  • Мнения: 568
Томасе,забравих да пиша. Чакаме снимки от празника на дечковците, ако има, разбира се.  bouquet

# 28
  • Мнения: 77
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! Желая на всички майчета с коремчета да са здрави и щастливи и да имат най-сладките бебоци на света.
Започва женският месец нека да бъдем красиви и щастливи.
Лек и успешен ден.

# 29
  • Мнения: 4 300
Софи, освен резус фактора има значение и кръвната група. Ако майката е нулева, а детето друга е възможна някаква несъвместимост ( още по рядко срещано от Рх несъвместимост).
Честита ви Баба Марта, много здраве и щастие и по едно ( някои по две:)) ревящи вързопчета през лятото!

Общи условия

Активация на акаунт