Отговори
# 210
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Теди, от теб чакаме пълен доклад за прегледа при Велковски.

Вчерашната лекция на 9 месеца много ми хареса. За пръв път успях да чуя всичко и дори си записвах. Тя беше за дишането при раждане - истината там е че трябват доста тренировки преди раждането за дишане и релаксиране, макар сега да ни изглежда маловажно и отдалечено във времето.

# 211
  • Мнения: 26
Добро утро мили мами със сладки коремчета!
Благодаря за разясненията за майчинства и т.н. Сега се сещам, че още не съм си сменила личната карта с новата фамилия, а сватбата ни беше още през октомври 2005. Май ще трябва скоро да го свърша и това нещо, че ще имам проблеми после в болниците. Ама съм шматка не е истина направо.
Borriana много се радвам, че се е оказало фалшима тревога. От тук нататък само хубави, положителни емоции и без никаква паника вече.
Лек ви ден за сега от мен

# 212
  • София
  • Мнения: 3 524
Боряна  newsm44 newsm44 smile3501 smile3501 smile3501 newsm03
Много ме зарадва. Дано само хубави неща да те чакат и повече да не се тревожиш за нищо.
newsm10 newsm10 smile3525
Чудесна новина!!!

Теди, бързай да "докладваш" за прегледа, и аз съм при него но другата седмица! Peace
Stephy Рокси Емчето, честити покупки много добре ми звучат  Peace Ние с коремчо май-май тази седмица, че пак я овапцахме  Mr. Green

Хайде хубав и успешен ден, а който не работи, нека се разходи и за нас малко  Peace

П.С. Бима понеже след това видях поста ти, доколкото си спомням какви бяха разпоредбите, в срок до 3 месеца няма глоба от смяната на името. След това има, но не зная каква сума е. Дано успееш да я избегнеш  Praynig

# 213
  • София
  • Мнения: 3 414
Здравейте!
Borriana-Много се радвам за теб,сега  бъди спокойна. Hug
Tedi_Nikolova-и аз днес съм при д-рВелковски,дали няма да се засечем,аз съм от 12,3ч.
Стискайте палци-моля ви.

# 214
  • Sofia
  • Мнения: 523
аз да ви питам това за имената - а ако реша да не си го сменям какво се прави?

# 215
  • София
  • Мнения: 3 524
Ами, нищо Аркси Grinning В декларацията която ще ти дадат да попълниш просто пишеш че не го променяш, то си има образец а и те лелките там ще ти кажат  Peace
Аз съм с тире например и там в декларацията се пише добавя се към еди какво си еди кое си.

# 216
  • Мнения: 741
аз да ви питам това за имената - а ако реша да не си го сменям какво се прави?
Нищо не се прави,оставаш си с твоята фамилия.Мисля че 1 седмица преди сватбата се попълва една декларация,където казваш с какво име ще бъдеш след това

# 217
  • sf
  • Мнения: 10 254
здравейте, момичета!
супер време е навън!
и да ви кажа колко съм загубена! исках да ви се похваля, че една приятелка роди на 19.02. момиченце- Калина, да е жива и здрава. и аз до сега си мислех, че съм ви писала, а то ... #Crazy
абе, ужас, много съм разсеяна.
та това от мен! лек ден!

# 218
  • Мнения: 22
Здравейте коремчета!
Тези дни само ви чета от вкъщи че бях болна(пазете се че има нов грип и то с разстройство и повръщане),а пък още не съм си оправила клавиатурата ,а на латиница не ми се пише.Е сега съм на работа и отделям малко време за да се включа.
Най накрая дойде и моят час за ФМ,следобяд съм във Фемина при д-р Димитрова и да ви кажа малко ми е притеснено,за това стискайте палци всичко да е наред.
Tedi_Nikolovs ,аз съм в 28 поликлиника,при докторката на сина ми,тя е педиатър и при нея няма пенсии,които да ме изнервят,но ти кажи какво по точно те интересува,ако мога ще ти дам информация,въпреки че докторите там не ги знам много.

# 219
  • София
  • Мнения: 5 760
Венесса пиши след акто се върнеш да кажеш как е минало,аз също ще ходя при нея но чаааааак на 18.04. за по рано няма часове! Успех и спокойно!  Hug

# 220
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добро утро мили мами!   bouquet
Boriana - страхотна новина!!!! Важното е, че притесненията ти са отпаднали  smile3501
Elpet - надявам се и ти скоро да ни зарадваш със списък с купени нови дрехи. Голяма радост са - особено в случаи като моя като пълнея бързо (вече съм 10кг отгоре) и няма какво да облека.
И аз да споделя, че съм много разсеяна и това ме притеснява. В работата ми се изисква да помня, а аз сега .......  ooooh! Дано да се оправя скоро!  Praynig
Поздрави от мен и успешен ден!

# 221
  • Мнения: 766
здравейте и от мен!
borianna много се радвам че са се наредили нещата   bouquet Само хубави новини да казваш вече  Hug
А за разсеяността и аз се включвам в отбора  Mr. Green Вчера викам асансьора и тръгвам да слизам по стълбите  ooooh! Мъжа умря да се смее  hahaha
em4eto аз имах такъв проблем с ръцете преди време и ги мажех със зехтин. Мисля че няма да ти навреди, а на мен ми помогна доста  Peace

# 222
  • София
  • Мнения: 568
Здравейте, момичета, и от мен Hug
Най-накрая успявам да седна да ви пиша, че тези дни много задачки се събраха.
Първо искам да ви почерпя виртуално[smilie=smile3510.gif]  party006 cheers че нашата бъдеща кака днес става на 4 г. Много съм развълнувана и в приповдигнато настроение. Grinning
Онзи ден бяхме на консултация. Всичко ни е наред и бебето се развива нормално. Вече сме 359 гр. За сега все още е девойка.
Бориана, много се радвам за хубавата новина. С нетърпение чаках да кажеш какво става.  bouquet Сега си отдъхни едно хубаво и само хубави емоции ти желая оттук нататък.  bouquet
Чао, момичета, от мен. Днес програмата ми е много натоварена bowuu Crazy Grinning

# 223
  • Мнения: 384
Sofi Bo,ЧЕСТИТА ТИ РОЖДЕНИЧКА!  nbirthday  party023 Да ти е здрава,много да те радва и да бъде най-любящата кака! Боряна,много се радвам,че резултатите ти са добри,дано оттук нататък имаш само добри новини!Радвам се много,че и Мия се появи,да си призная често я мислих,честито и момченце!Утре съм на курса,после ще бягам да хвана ЖК-то.

# 224
  • София
  • Мнения: 3 524
Гери да те поздравя и тук за рождения ден на малкото ангелче- да е живо и здраво и много да те слушка!   bouquet  bouquet  bouquet
 newsm59 newsm59 newsm59

Общи условия

Активация на акаунт