Отговори
# 90
4estit 3-ti mart na vsi4ki.sand......i na men mi se e slu4valo.nqma ot kakvo da se pritesnqva6 i az se bqh panirala no.......naprazno.

# 91
  • Мнения: 238
Честит 3-ти Март!!!
Здравейте и от мен, мили мами. Най-накрая и аз намерих време да пиша, но редовно си ви четях досега.
 sandcastle, няма причини да се притесняваш, и на ме ми се е случвало да не мърда по половин ден, после си наваксва Wink

# 92
  • София
  • Мнения: 153
Честит 3-ти март!

за срещата утре ще се опитам да дойда, въпреки, че още ме боли коремчето и не мога да кажа със сигурност.
Има ли мами, които са били с болки ниско долу, да ме посъветват дали една разходчица ще ми навреди.

Усмихнат ден!

# 93
  • sf
  • Мнения: 10 258
Цитат
Имам въпросче към вас! Вече почти знам "графика" на бебчо - кога рита повече и кога по-малко. Обикновено сутрин като се събудя и се почва за 3-4минути бебешка гимнастика, следобед към 4-5ч пак и вечер, като полегна пред тв пак.
Днес обаче станах сутринта и няма ритничета, вече е  обед, а той не иска да рита!   
Според вас нормално ли е, случвало ли ви се е така?!? Принципно малко ми трябва , за да се панирам... 

 и аз имах подобна случка. един ден бях с много тесни бикини, които ме стискаха, после бебо не се обаждаше ден-два и вече бях изперкала.  реших,че с тесните бикини съм му навредила. не се панирай само. мисля че е нормално в някои дни да е по-мързелив. ако все пак до понеделник не се обади - иди на лекар. но пробвай да легнеш кротко и го побутвай с ръка- може да се събуди.

# 94
  • София
  • Мнения: 1 244
С "разходчиците" установих, че трябва да се внимава - колкото са полезни, толкова може и да не са. Онзи ден след БХС-то изминахме с мъжа разстоянието от МД до моста Чавдар пеша... така ме заболя корема, че се уплаших. Мина де. А иначе съм свикнала на ходене на дълги разстояния...

За ритането - четох, че е нормално да не се усеща всеки ден. Чак в по-късните месеци те карат да следиш, дали мърда редовно.

# 95
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
bg ЧЕСТИТ 3 МАРТ!!!!!!  bg


Споко с ритането! phil е права. Не е нужно да се усеща всеки ден задължително. Поне за сега!

sandcastle , успокой се и дай свобода на мъничето! Все пак то си има негов си график, нямащ нищо общо с твоя!   bouquet  bouquet

Ей, кво ще правим с тия болки в кръста! Голям зор видях тази сутрин. Събудих се от болки. Като се поразходя повечко също ме понаболва. Гимнастика ли да правим, що ли? Какво ще кажете вие?

# 96
  • Мнения: 766
Здравейте момичета   bouquet
Честита ви Баба Марта и Честит 3 Март  bowuu
Ако има промяна за утре за срещата да кажете, че съм се засилила да дойда  Wink

# 97
  • на пистата
  • Мнения: 5 891
моя тиквичко пък вечер заспива с мен и се събужда към обяд на другия ден,но през деня направо ми избива корема, Joyдоволна съм за дългото му спане дано така да е и като се роди.за протокола 510грама сме във 21 седмица,вчера бях на док.пак съм на хапчета,защото пак ме почнаха контракциите,аман вече, май цялата бременност ще изкарам с тях.някой казват,че било хубаво,защото като отидеш да раждаш не боляло многа тъй като се свиквало с тях.

# 98
  • София
  • Мнения: 3 524
Привет мами
Уви аз пак ще ви завиждам благородно от разстояние за срещата- или съм настинала или съм прихванала грипче, но от четвъртък досега съм с временни оправяния и спадове  Sad
Пращам ви поздрави и весело изкарване на всички! Peace
Аз отивам да се тъпча с хомеопатия та белким се освестя. Praynig

# 99
  • sf
  • Мнения: 10 258
и аз мислех да дойда на срещата , ама за мой срам се успах. станах в 7:30 да пусна на каката филмче и да й дам закуска. па легнах да погледам и аз, та съм откъртила до 11:30. а и ми е едно такова никакаво. ама, хайде другия път! да показвате снимки, ей

# 100
  • Мнения: 616
Здравейте мами.
И аз съм на хала на elpet носа ми е запушен и тече гърлото ту ме боли ту не и ми е едно отпаднало.
Хайде стига съм се оплаквала  желая ви хубаво време.

# 101
  • София
  • Мнения: 5 760
Здравейте,:) съжалявам,че съм във вашата темичка,но искам да попитам тези които са правили Фетална морфология в коя седмица са били като са отишли? Чета различни мнения навсякъде и се чудя newsm78Моя Доки ми каза 20/.23 но си мисля ,че е късно? 

Последна редакция: нд, 04 мар 2007, 14:17 от dimianki

# 102
  • София
  • Мнения: 3 524
Здравейте,:) съжалявам,че съм във вашата темичка
#CrazyНе разбрах защо съжаляваш, дано ти хареса тук.
Според мен 20-23 седмица не е късно. Моят преглед е насрочен за 14 март когато ще бъда в 21 седмица.
Успех!

Х. Кирова на мен за носа ми дадоха едно хомеопатично лекарство- "Coryzalia" на Boiron. Мънички бели таблетченца които се смучат ил исе слагат под езика. Пие се по една на час първия ден или ако е много тежко положението може и на 30 минути. Аз средно на час си взимах по едничко докато си легнах снощи. Това наред със Стодалчето и с осцилококцинума, който аз много оплюх, ама май-май има някакъв ефект  newsm78
Дано съм ти полезна  Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 5 760
Нали пиша тук а иначе съм за август : за това казвам съжалявма!  Laughing но ще ми бъде много приятно да разбера нещо повече и от вас..... все пак ме водите по месеци  Joy

# 104
  • Мнения: 741
Здравейте и от мен!Май повечето мами са на срещата,доста е пусто тук.На болните желая бързо да се оправят!
dimianki,аз правих ФМ в 18 седмица

Общи условия

Активация на акаунт