СНБМ - инициативи - V част

  • 13 238
  • 295
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 336
Написала съм писмо до организациите за подкрепа на инициативата, в пощата е, трябва да уточним някои неща преди да го пуснем.  Peace

# 91
  • Мнения: 2 534
За рисунките

Всеки посетител ще има възможност да изложи рисунката на детето си , стига да я е приготвил по нужния начин ( да бъде залепена на картон с размер ?/? , а формата на рисунката да бъде А4 )
Ще има един победител , като журито ще бъде УС на СНБМ , чиято картина ще бъде сканирана и използвана като покана за Кръглата маса и други бъдещи инициативи . Победителите могат да бъдат и трима , ако се приеме варианта за възрастова граница , така ще имаме и по-голям избор за поканите .
Ако успеем да осигурим спонсор , ще даваме подарък на всяко дете , но мисля че ще ни затрудни да намерим такъв , нито пък знаем колко рисунки ще бъдат донесени на събитието

И както вече казах , взехме си беля с тези рисунки  Mr. Green

За срещата , не съм сигурна дали ще присъствам

Мими , браво   bouquet

ДБМ са твърдо зад нас на предстоящото малко събитие  Heart Eyes

# 92
  • София
  • Мнения: 6 245
Здравейте

Ще дойда на срещата в петък. Дано до тогава съм се оправила, че останах без глас и днес само шепна и грача.  Sick

За малкото събитие ще помагам с каквото мога, но ще помоля да ми казвате какво да правя, че откакто тръгнах на работа съм като в някакъв нов свят и още не мога да се ориентирам и организирам както трябва.  Sad

# 93
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 422
За рисунките

Всеки посетител ще има възможност да изложи рисунката на детето си , стига да я е приготвил по нужния начин ( да бъде залепена на картон с размер ?/? , а формата на рисунката да бъде А4 )
Ще има един победител , като журито ще бъде УС на СНБМ , чиято картина ще бъде сканирана и използвана като покана за Кръглата маса и други бъдещи инициативи . Победителите могат да бъдат и трима , ако се приеме варианта за възрастова граница , така ще имаме и по-голям избор за поканите .
Ако успеем да осигурим спонсор , ще даваме подарък на всяко дете , но мисля че ще ни затрудни да намерим такъв , нито пък знаем колко рисунки ще бъдат донесени на събитието

 

Жени мисля утре да те цитирам като говоря с Бързаков. Ако има някой несъгласен с гореказаното да си казва овреме. 

Евче, вчера сестра ми беше така - нямаше глас и едва едва шепнеше

# 94
  • Мнения: 2 070
Има вирусна ангина, може затова да шепнете. Кефи ме Мими какъв е ентусиаст с тия рисунки. Аз не мога да си представя, че ще има дори интерес да се пращат рисунки. Добре, че е форума де. Иначе и аз съм на мнение, че си взехме белята, особено при положение, че ги имаме вече средствата. Само споделям, не опонирам за рисунките. Да не ме разберете грешно. Абе Вледи къде е? Нещо ми се губи... Кали, ти ако не е тайна къде ще ходиш в чужбинскко? Аз за събирането ще ви кажа в последния момент, но по-скоро ще дойда.

# 95
  • Мнения: 4 181
Момичета, ще ида на конференцията утре  Peace.
Любимата ми баба ще гледа дзверчето, дано се справи  Mr. Green

Имам една молба към вас, моля ви направете всичко възможно да дойдете на срещата в петък   Praynig

Имаме да си говорим важни неща.

Естествено купона не е по-маловажен  Wink

Ще пусна  по-късно днес или утре в пощата примерен дневен ред, ще ви помоля да го допълвате  Peace.

Засега кои сте по-сигурни ,че ще дойдете, все пак трябва да знаем някаква бройка?
Влади
Ради
Ина
Аз
Кали - може би за малко
Доли
Евчето
Наси
Деси - не е сигурна
Жени - не е сигурна
Мими - не е сигурна
Пепи- също не е сигурна, че приключват счетоводно годината и е до късно на работа

хайде допълвайте, ако съм изпуснала някого

# 96
  • Мнения: 4 978
Писмото за участие в дебатите по Национална стратегия за детето е в пощата. Моля, вижте го

Нанесох си корекциите. Вижте го и вие, момичета, и да го пускаме.
По-голямата част от текста е в пълен синхрон с прессъобщението от сайта на МТСП  Wink

Момичета, ще ида на конференцията утре  Peace.

Имай предвид, че Масларова може и да не е там.
Прочетох в програмата на МТСП, че е на посещение във Франция от 5-ти до 7-ми.

Хрис, много е важно да се доберем до източник на информация за промените в семейния кодекс.

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 09:29 от Cruela D'Evil

# 97
  • Мнения: 934
Тук съм Деси бачкам както винаги и Ви хвърлям по едно око. Съжалявам, че не взимам мнение по въпросите просто изостанах и не съм толква в час.
Ще се видим на срещата, имам голяма нужда от почивка и малко клюки.

# 98
  • Мнения: 472

Засега кои сте по-сигурни ,че ще дойдете, все пак трябва да знаем някаква бройка?
Влади
Ради
Ина
Аз
Кали - може би за малко
Доли
Евчето
Наси - Сигурна 100 %
Деси - не е сигурна
Жени - не е сигурна
Мими - не е сигурна
Пепи- също не е сигурна, че приключват счетоводно годината и е до късно на работа

хайде допълвайте, ако съм изпуснала някого

# 99
  • Мнения: 4 181

Засега кои сте по-сигурни ,че ще дойдете, все пак трябва да знаем някаква бройка?
Влади
Ради
Ина
Аз
Кали - може би за малко
Доли
Евчето
Наси - Сигурна 100 %
Деси - не е сигурна
Жени - не е сигурна
Мими - не е сигурна
Пепи- също не е сигурна, че приключват счетоводно годината и е до късно на работа

хайде допълвайте, ако съм изпуснала някого

кефиш ме мила  Hug

# 100
  • Мнения: 4 181
Да попиша сега по темата с рисунките  Wink
Значи поговорихме с Инето, тя ми правеше компания в този късен час Laughing

Та идеите са:
1) да дадем адреса на сдружението да се изпращат рисунки до определена дата, да речем 5-ти април
Инето предложи, ако на някой не му се праща по пощата да й я занесе в работата в ЦУМ
Жени, ако нямаш нищо против може и при теб в Ситицентъра Rolling Eyes

2) трябва да измислим все пак тема на рисунките - може да е нещо пролетно, защото нали евентуално заглавието на мероприятието ще е "Детски пролетен празник"

3) рисунките да са разделени , както предложи Кали в 3 възрастови групи, примерно:
3 до 5 год., 6 до 8 год. и над 9

4) да има по една голяма награда за възрастова категория и по 2 поощрителни.
трябва много внимателно да се измислят наградите, трябва да са подходящи за възрастовата група, както и да стават за момче и момиче

5) трите наградени рисунки с големи награди да останат за нас, да ги ползваме както Жени каза за картички, покани (Жени - супер идея  Hug)

6) всички останали рисунки да се продават на фиксирана цена - да речем 5 лв
идеята е да избегнем търга, най-вече поради губене на време.

7) рисунките ще имаме 10 дни да ги отсеем и съответно подготвим за закачане в галерията - (тези ,които сте били в Средец ще ви помоля в петък да обясните малко повече за това как изглежда въобще залата, кафето, галерията)


Трябва добре да обмислим наградите и да видим колко ще ни струват, да не стане така, че от цялата работа да не останат никакви пари за инициативата, защото въобще не е ясно колко рисунки ще получим и колко ще продадем  Rolling Eyes

Според мен варианта да носят рисунки на място много ще ни затрудни, няма да имаме време да ги прегледаме - трябва да се сортират по възрастови групи, да се изберат победители и да се закачат по стените.

Ами това е засега, чакам мненията ви  Peace

# 101
  • Мнения: 472
Мисля, че добра работа сте свършили с Инето! Съгласна съм с всичко, но все пак, ако има неразбрали какво ще правим с донесените вече рисунки?

# 102
  • Мнения: 4 181
Мисля, че добра работа сте свършили с Инето! Съгласна съм с всичко, но все пак, ако има неразбрали какво ще правим с донесените вече рисунки?
не ми се вярва, но ако е така, едно е да ти донесат 10-иан рисунки, друго е 100, ще измислим нещо  Peace

# 103
  • Мнения: 4 181
Да, и ако говоря за фанелки/играчки за какъв брой да е? 100, или повече?
честно казано Раде, мисля , че няма смисъл.
играчки да,но дрехи, много е трудно.
най-вече проблема е с размерите.
Освен това и с бройките, 100 ок, ами ако дойдат 103 деца какво да ги правим последните 3?
Знаете децата са по-специални, ще кажат на другите има, а на мен защо не  Cry

А и се съмнявам въобще да се съгласят на такова нещо от фирмата

# 104
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Не държа на рисунките чак толкова Simple Smile. Ако кажете да ги махнем от събитието -ОК. Само да знаем какво ще правим точно, за да можем да разпространим вярна информация. За списанието 9 месеца трябва до петък да им го пратим.
Ако останат на възрастови групи - на мен по-добре ми се струват до 6год (детска градина), от 7 до 9год (1,2,3 клас), и над 10год(колко ли от тези ще ни се вържат на ъкъла  Grinning). Мотивите са ми да не слагаме долна граница, но все пак единици са 3 годишните деца които да нарисуват картина (или поне нещо такова).

П.П. Ако успея да дойда на срещата в петък, то ще бъде само за работата. За купона няма да имам сили. На последък заспивам в 20-21ч Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 09:12 от Томасе

Общи условия

Активация на акаунт