17 НЕМСКА, отчетна за Риенка. Какво сготви вампа днес ?

  • 13 473
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 335


Не мислете , че това е заяждане...просто се опитвам да установя истината!


Не знам каква е истината? Факт е че има много деца с алергии. Особено в България. Аз лично съм се сблъсквала с този проблем и е ужасно на детето да не му понася млякото. Не знам за политиката на фирми, и не смятам че избирането на пюре има връзка с избирането на мляко. Млякото е храна която не можеш да избегнеш, докато пюрето може да бъде заместено. Аз мисля че колкото е по-проста една система тя толкова по добре работи. Не съм виждала деца които да немогат да ядат пюре, но съм виждала такива които не могат да пият мляко. По тази логика, написаното важи за дрехите , а всъщност не е точно така. Всеки използва това което му пасва. Нали знаеш приказката: На вкусом и цвет товарищи нет.

Да допълня, всеки може да сменя млякото на детето както иска и колкото пъти иска. Това е решение на родителите. Малко като тотото, ако се появи алергия, появи, ако ли не пробваш със следващото мляко и така.Не разбрах защо искаш да сменяш млеката?

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 15:46 от Biskara

# 286
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Бискара, права си за тотото! Ако трябва да се мине на адапте по бърза процедура../ болест, отсъствие на майката/ никой не захранва с мляко..и аз не го направих! Опитвам се да оборя твърдението че " млякото не трябва да се сменя"....Като другото твърдение .." Не правете секс по време на менzис"...безмисленно ..нали? Всеки сам си преценя..и взема решение.. Спирам дебата..защото е безмислен.Няма ли кой да пусне нова тема...Аз не мога....признавам си без бой!  Mr. Green



# 287
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Няма ли кой да пусне нова тема...Аз не мога....признавам си без бой!  Mr. Green

Ми аз ви питах за тия прословути паркове дали сте ходили и дали някой от сайтовете сте ползвали, ама явно никой не ги е посещавал...използвам момента да си припомня питанката Embarassed

  bouquet  bouquet

# 288
  • Мнения: 1 335
Няма ли кой да пусне нова тема...Аз не мога....признавам си без бой!  Mr. Green

Ми аз ви питах за тия прословути паркове дали сте ходили и дали някой от сайтовете сте ползвали, ама явно никой не ги е посещавал...използвам момента да си припомня питанката Embarassed

  bouquet  bouquet

Ами като ще примомняме, аз да припомня че питах за ваксините, но никой не ми отоговори дали ваксинирате децата си по принцип, и дали слагате препоръчителните и незадължителни ваксини. Знам че в Германия всички за препоръчителни , говоря за тези които се заплащат допълнително.   bouquet

Dezita, за парковете не знам, нямам информация.
Аз пак съм на опашката в темата, или последна страница или последна на страницата.

# 289
  • Germany
  • Мнения: 1 262
А виж за ваксините и на мен ще ми е интересно да разбера как е Peace

# 290
  • Мнения: 1 584
Честит празник и от мен!

Десита, тия паркове не ги знам Sad

А за ваксините - аз досега съм слагала Хепатит Б, Пентавак-а и сега последно Пневмококи. Не знам кои са допълнителните  newsm78 - тези всички се покриват от здравната каса и не съм плащала.

Шехи, а вие правихте ли изследвания за тази лактозна непоносимост? Има един такъв случай в отчетната и са имали проблем след това и със захранването с глутен. Вървяли ръка за ръка ...

# 291
  • Мнения: 1 636
За ваксините аz съм правила теzи,които са zа всички.Допълнително съм направила само на Томи zа вариzела като стана на 1 год.,а на Мартин като бе6е на 3_3.5 му правих zа кърлежи.Сега Ще правя оЩе една на Томи,която мисля не е zадължителна,но не съм сигурна как се каzва и zа да не ми се смеете няма да я пи6а.Като я прочета Ще ви кажа.   Naughty
За парковете не zнам.Ходила съм в Европа Парк,плеймобил,скай лайн.Другите не ги zнам.

# 292
  • Мнения: 3 521
Деzита, zа парковете и аz пасувам Sad Малки сме още

Ваксините съм слагала всичко, което се поема от КК. Най_тежко минаха 2рата пнеумококен. Сега ни предстои Варицела в края на месеца, прдишната седмиц боцнахме менингококите. Аz съм ЗА ваксините. Rolling Eyes

# 293
  • Мнения: 1 768
Сре6и4ката на берлинките налбливажа.. lalalalaПосле 6е раzкаzваме.
Хайде аЗ отивам да 4470 lalalala
До скоро и пиятен праЗник на вси4ки.  dancing

# 294
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Аз много се чудя дали да не сложим за варицела - сега като съм бременна само това ми липсва Rolling Eyes Confused

А тези за пнеумококи какви са - някой ще ми каже ли повече и дали сме големи вече за тях - на 4г сме сега.

  bouquet

# 295
  • Мнения: 434
Шехи, дано да не си права за унижението. Това би било последното, което бих предприела - да унижавам детето си, а и когото и да било.  По моите си критерии не съм я унижавала, аз не удрям, не повишавам тон /само в мноооого краен случай, а този далеч не беше такъв/, опитах се само да й кажа, че нараняването до кръв вече е извън рамките на добрия тон и че има много други начини за решаването на един проблем.
Да поясня - не му е разбивала устата, а го е цапнала с някакво кубче и му е обелила носа. Не успях да видя другото дете, бяха го взели вече, днес ще направя втори опит, но учителката ми каза, че не е много

Surfline, да питам от коя агенция предлагат такива чистачки? Whistling

# 296
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Почнах да слагам всички , но без пневмококовата.Четох / пък и педито ми е на същото мнение/ че зо 3г  има усложненияИма 2 ва вида пневмококова ваксина...за деца до 3 и до 6 години..но Деси трябва да я погледна за да ти кажа точно..но утре може ли?.Ох..забравих кво щях да пиша.. да..и без хепатитната за да не ставт много на 1 прием/ и без това хеп. В се предава чрез секс и хемотрансфузия/ Не сме правили за лактоза тест...и малко ме е страх за глутена..но може и да го направим до 1 година..Най добрата ми приятелка беше така с глутенова непоносимост..и бяха големи мъки..но всичко се оправи..Имам и предложение за име на темата Как да сготвим немски застраховател за вечеря= рецепта от Риен

Не Мишке, не ме разбирай неправилно...не ти си я унижила..а тя така се е почуствала........Много хубаво е направила...
И аз съм за ваксините

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 17:33 от Шехи

# 297
  • Мнения: 1 636
Беz да чакам одобрението на 6ехи и Риен пуснах темата Дано няма сърдити  Hug

# 298
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Как ще има недоволни? Ти шегуваш ли се? ...Напротив...благодаря ти!    bouquet

Чиколина...утрепа ме...ти наистина си използвала заглавието..Моля те само коригирай го..че нямам тире...

# 299
  • Мнения: 1 817
Честит празник и от мен!

Аз щях да го забравя  Blush , но току що си получих розите  Grinning и бързам да ви честитя!
Хайде наздраве, момичета (НО само на НЕкърмещите, че да не бият мъжете ви утре!)
beer beer3 beer2

Общи условия

Активация на акаунт